روایت سردار حاجی‌زاده از کمک به خودروسازان
۱۰۱۰۶۵۸
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
۵۶۸۴ 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: کار ساخت با خودروسازان است، ما به رفع کاستی‌هایی که عزیزانمان در صنعت خودرو دارند کمک می‌کنیم. بنای تصدی‌گری نداریم، برای رفع وابستگی کمک می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: کار ساخت با خودروسازان است، ما به رفع کاستی‌هایی که عزیزانمان در صنعت خودرو دارند کمک می‌کنیم. بنای تصدی‌گری نداریم، برای رفع وابستگی کمک می‌کنیم.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه بازدید از پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خیلی از آقایان در کشور ما معتقدند که مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است، بنده هم همین اعتقاد را دارم منتهی نه با آمریکا و دشمنان، بلکه این مذاکره و تعامل باید با ظرفیت‌های بسیار بی‌نظیر داخل کشور مثل دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان باشد.

وی افزود: امروز هم ما برای مذاکره و تعامل در بحث خودروسازی به دانشگاه علم و صنعت آمده‌ایم و اخیار بسیار خوبی دارند و حرکت خوبی آغاز شده و این ریل‌گذاری که برای بحث خودرو شده آینده بسیار خوبی دارد.

سردار حاجی زاده ادامه داد: تمام کشورهای دنیا قائل به این هستند که ماهواره و ماهواره‌بر لبه تکنولوژی است، این فناوری را ما به کمک آمریکا و اروپابه دست نیاوردیم، بلکه به کمک طرفیت‌های داخلی به این فناوری رسیدیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به گذشت ۶۰ سال از تاسیس صنعت خودروسازی در کشور، گفت: امروز می‌بینیم مدیران بسیار خوبی در صنعت خودروسازی کشور و وزارتخانه مربوطه حضور دارند و مصمم هستند وابستگی را قطع کنند.

وی افزود: البته نباید انتظار کار ویژه‌ای در کوتاه مدت داشت، اما این ریل گذاری ما را به نقطه خوبی خواهد رساند.

سردار حاجی‌زاده درباره نحوه ورود نیروهای مسلح و سپاه به حوزه خودروسازی، اظهار داشت: کار ساخت با خودروسازان است، ما به رفع کاستی‌هایی که عزیزانمان در صنعت خودرو دارند کمک می‌کنیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان با بیان اینکه در بخش‌های فناوری و برخی قطعات که وابستگی وجود داشته، برای بومی‌سازی آنها کمک خواهیم کرد، تاکید کرد: از سویی آدرس صنعت‌گران و شرکت‌های دانش بنیان داخل را ما بیشتر از دیگران می‌دانیم، در این زمینه در حال کمک به خودروسازان هستیم و بنا نیست تصدی‌گری کنیم و وارد خودوسازی شویم، ما می‌خواهیم کمک کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:43
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1399/04/09
درود بر فرمانده
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
شما به هواپیما کمک کن
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
.... خودرو ها باید. به شکل و شمایل موشک ساخته شوند.!!
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1399/04/09
دورد بر شما خدا یارتا ن باشدد
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1399/04/09
به نظر شما ۴۰ سال کوتاه مدت هست؟نفس مردمو ایران خودرو و سایپا بریدن صنعت خودرو سازی کره و چین تو چهل سال پیش رو با ما مقایسه کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/04/09
سلام سردار بزرگ حاجی زاده عزیز دوست دارم فرمانده
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1399/04/10
سلام بر سردار حاجی زاده عزیز و بزرگ که همیشه جای شما در قلب ما بوده و هست اما خواهشی که بنده کوچک دارم اینه که تو رو خدا از مدیران و صنعت خودرو در کشور دفاع نکنید چرا که منکر شدن خورشید در روز روشن جز روسیاهی و شرمندگی ماحصل دیگری به دنبال نخواهد داشت.
سردار همیشه جاش توی قلب ما خواهد بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج