چند سریال «خفن» که ندیدنش عمر را بر فنا می‌دهد (۲)
۱۰۱۵۳۸۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
۱۲۲۲۱
خیلی از این سریال‌ها را شاید دیده باشید، همه نامدار و شناخته‌شده هستند، اما اینجا جهت یادآوری گذاشته‌ایم بنا را هم بر گیرایی و جذابیت گذاشتیم، سریال‌هایی که اگر جهانشان را درک کنید، همتا ندارند.

برترین‌ها: خیلی از این سریال‌ها را شاید دیده باشید، همه نامدار و شناخته‌شده هستند، اما اینجا جهت یادآوری گذاشته‌ایم بنا را هم بر گیرایی و جذابیت گذاشتیم، سریال‌هایی که اگر جهانشان را درک کنید، همتا ندارند.

پیکی بلایندرز«Peaky Blinders»

سریال پیکی بلایندرز به کارگردانی اتو باتهرست در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر اکشن و گانگستری می‌باشد. در این سریال کیلین مورفی، سام نیل، هلن مک کروری، آنابل والیس به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال های خفن

داستان سریال

داستان سریال پیکی بلایندرز پس از پایان جنگ جهانی اول آغاز می‌شود؛ وقتی سه عضو خانواده از جنگ جهانی به خانه بازمی‌گردند. تام، جان و آرتور، سه برادری که پس از پایان جنگ پیش عمه‌شان زندگی می‌کنند. عمه پالی در کنار سایر اعضای خانواده پیکی بلایندرز یک باشگاه شرطبندی را مدیریت می‌کنند، اما درآمد اصلی آن‌ها از خلافکاری و جنایت‌های کوچک به دست می‌آید؛ بنابراین سه برادر خانواده که حالا کاری برای انجام‌دادن ندارند، تصمیم می‌گیرند کسب و کار خونین خانواده را وارد دوران جدیدی کنند.

سریال های خفن

پیکی بلایندرز این توانایی را دارد تا هر تماشاگری را جذب خود کند. تفاوتی نمی‌کند چه ژانری از دنیای تلویزیون و سینما را دوست دارید. پیکی بلایندرز با داستان‌های عاشقانه و شکست‌خورده وارد ژانر عاشقانه می‌شود و سپس با صحنه‌های اکشن باورنکردنی به دنیای اکشن راه پیدا می‌کند. درام قدرتمند سریال در همه اپیزود‌ها خودش را نشان می‌دهد و هویت تاثیرگذار آن دوشادوش شخصیت‌های سریال حرکت می‌کند؛ بنابراین این تصور که پیکی بلایندرز صرفا یک موزیک ویدیوی خشن و جذاب است با امضای دقیق سریال که از فیلم‌نامه تا شخصیت‌پردازی را شامل می‎شود، زیر سوال می‌رود.

سریال های خفن

بازی تاج و تخت«Game of Thrones»

بازی تاج و تخت به انگلیسی (Game of Thrones) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف ودی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده است.

سریال‌های خفن ۲

داستان سریال

داستان سریال در سرزمین خیالی وستروس، در نزدیکی پایان یک تابستان ۱۰ ساله اتفاق می‌افتد و چندین خط داستانی را دنبال می‌کند. اولین داستان به جنگ بین خانواده‌های اشرافی برای به دست آوردن تخت آهنی پادشاهی هفت اقلیم مربوط می‌شود. دومین خط داستانی، نزدیک بودن زمستانی طولانی و یورش موجوداتی افسانه‌ای از شمال را شرح می‌دهد و سومین خط داستانی مجموعه، تلاش فرزندان شاه مخلوع، برای بازپس‌گیری تاج و تخت است. این مجموعه از طریق شخصیت‌هایی مختلفی که در بر می‌گیرد، حول مسائلی، چون طبقات اجتماعی، مذهب، وفاداری، فساد، جنگ داخلی و مجازات می‌گردد.

سریال‌های خفن ۲

بدون شک یکی از مهمترین دلایل محبوبیت سریال حرکت بر خلاف جهت کلیشه‌های رایج داستانی و قهرمان پروری است. در تفکر رایج ساخت قهرمان و ضد قهرمان که در آثار تاریخی شکلی جدی‌تر به خود می‌گیرد به فضاسازی و سپس تعریف شخصیت‌ها و تقابل خیر و شر پرداخته می‌شود و سعی می‌شود بیننده همراه و پیگیر کننده داستان شود، اما چیزی که در نهایت در همه این داستان‌ها مشترک است پیروزی نهایی خوبی بر بدی است (چون ذات انسان اینگونه است) که البته بیننده به خوبی این موضوع را می‌داند و چیزی که نمی‌داند این است که فیلم با چه پرداختی و چگونه می‌خواهد به این هدف برسد به همین خاطر به تماشای آن می‌پردازد و همین پرداخت‌های متفاوت نسبت به تقابل خیر و شر باعث می‌شود این موضوع تکراری نشده و همیشه مخاطب خود را داشته باشد.

انتقاداتی که به سریال وارد شده است بیشتر به خاطر همان شجاعتش جهت نمایش اتفاقات تلخ و خشونت و فساد بوده است که البته برای آن توجیهی منطقی وجود دارد، زمانی که قصد نمایش واقعیات وجود دارد نمی‌توان واقعیت را سانسور کرد و یا قسمتی از آن را نشان داد در این صورت واقعیت گنگ و دو پهلو می‌شود و در واقعی بودن آن شک و شبهه بوجود می‌آید و ممکن است هرکس برداشت متفاوتی از آن بکند مخصوصا در این سریال که سازندگان قصد داشته اند بیننده رویداد‌ها را واقعی حس کند البته در قسمت‌هایی زیاده روی‌هایی صورت گرفته که میشد آن‌ها را حذف کرد، اما در کل این ایراد به چارچوب محکم داستان خللی وارد نمی‌کند.


مجازات‌گر «The Punisher»

سریال مجازاتگر به کارگردانی استیو لایت فوت در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال جان برنثال، ابن ماس-بچراک، بن بارنز، امبر رز روا، دنیل وبر، پال کلاوس به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال‌های خفن ۲

داستان سریال

سریال مجازاتگر (پانیشر) داستان فرانک کسل کهنه سرباز نیروی دریایی آمریکا است که بعد از قتل عام شدن خانواده اش توسط تبهکاران وارد دنیای آن‌ها شده و شروع به مجازات تبهکاران میکند و در شهر و بین آن‌ها به مجازات‌گر معروف می‌شود.

سریال‌های خفن ۲

سریال به شکل دلسوزانه‌ای رفتار دولت آمریکا را با کهنه سربازان مورد ملاحظه قرار می‌دهد؛ مردانی که آموزش دیده‌اند تا برای دفاع از کشور خود بکُشند، اما به جای آن به کشور‌های دیگر فرستاده می‌شوند تا برای دلایل سیاسی مبهم دست به کشتار بزنند. سپس به خانه پس فرستاده می‌شوند تا با ضربه‌های روحی و روانی خود به تنهای دست و پنجه نرم کنند. فرانک کسل نیز محصول چنین بدرفتاری سیستماتیکی است. دشوار است که بازیگر بهتری از برنتال را برای ایفا این نقش تصور کنیم. کسی که به خوبی با سکوت تألم ناپذیر خود با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و رفتارش چه در زمانی که بشدت خشونت‌آمیز است چه زمانی که ملایم و لطیف است کاملاً متقاعد کننده است.

سریال‌های خفن ۲


کماندار«Arrow»

سریال ارو به کارگردانی گرگ برلانتی در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال استیون امل، کیتی کسیدی، کالین دونل، دیوید رمزی، ویلا هلند، پل بلکتورن، امیلی بت ریکاردز، کالتن هاینز، مانو بنت به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال‌های خفن ۲

داستان سریال

سریال پر طرفدار ارو (Arrow) داستان اولیور کویین پسر مرد پولداری است که تصور میشد مرده است وقتی بعد از ۵ سال زندگی در جزیره‌ای دور افتاده به خانه خود برمیگردد ابتدا قدرت‌های خود را که طی این سال‌ها کسب کرده پنهان می‌کند و خانواده و اطرافیان او همچنان به او به عنوان پسر پول دار و دست و پا چلفتی که همیشه میشناختند نگاه می‌کنند، ولی در یک شب به کمک دوست خودت قسمتی از شخصیتش آشکار می‌شود و تلاش می‌کند مشکلات و ایراد‌های جامعه را برطرف کرده و به عنوان یک ابر قهرمان شهر خود را به افتخار گذشته بازگرداند.

سریال‌های خفن ۲


وایکینگ‌ها «Vikings»

سریال وایکینگ‌ها به کارگردانی مایکل هرست در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است. این سریال محصول کشور کانادا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال تراویس فیمل، کاترین وینیک، کلایو استندن، جسلین گیلسیگ، گوستاو اسکاشگورد، جرج بلگدن به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال‌های خفن ۲

داستان سریال

سریال وایکینگ‌ها درباره سرگذشت کشاورزی به نام «رگنار» است که زندگی رعیتی دارد، اما خیلی زود تبدیل به وایکینگی می‌شود که نامش لرزه بر تن پادشاهان کشور‌های همسایه می‌اندازد. همچنین ادامه این سریال درباره فتوحات پسران رگنار است که هرکدام رویکردی متفاوت در حکمرانی دارند.

سریال‌های خفن ۲

سریال «وایکینگ ها» پر از جزییات تازه و همه فهم درباره آیین ها، آداب و رسوم و تاریخ دوره وایکینگ هاست. سریال جذابی که گرچه پس از دیدن یک قسمت آن دیگر نمی‌شود از دیدنش دست کشید، اما فقط برای سرگرمی ساخته نشده و نکات تازه‌ای را درباره این قوم قدیمی برای مان بازگو می‌کند. قومی که به نوعی آخرین افراد در پذیرش مسیحیت در اروپا بودند و توانستند دو قرن بر این قاره وحشت بیافرینند.

سریال‌های خفن ۲

انتشار یافته: 59
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1399/05/03
کسانیکه این سریالها رو می بینن یا زبانطون فوله یا اگه نیست حوصله شون زیاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
حوصلمون زیاده
شیش درچار
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
شمابروسریال دل ومانکن راببین .این سریالهای حوصله سربر رابگذاربرای ما....والله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
زبونطون... شما برو فارسی یاد بگیر بعد فیلم با زبان اصلی نگاه کن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
شیش در چهار جان من اونا رم نمی بینم چون چندشن ولی اینا رم بخاطر ندونستن زبان نمی بینم زبان بلد بودم چند سال مشکلاتی برام پیش اومد دور شدم الان کامل یادم رفته
بدون نام
United States
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
زیرنویس فارسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
برو جومونگتو ببین بابا
هنوز نمیدونی زیرنویس هستن و دوبله شدن
اسی شاه
France
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
والا زبونطو از ما فول تره !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
چه ربطی به زبان داره ! الان هر سریال خوبی رو می شه از سایت های مختلف پیدا کرد با زیرنویس و گاهی دوبله !
یک ایرانی ( کاربر قدیمی )
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
اقا و خانوم ضبونتون رو غوی کنید . ماکستون رو هم بزنید دولار ۲۶ تومنی شده ۲۰ تومن . همه چی گرونه علکی به هم گیر ندین . فکر نون باشین که خربوزه آبه . ( نصفتون بیشتر سوات خوندن ندارین . ازت خیلی زیاد )
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
کاربر یک ایرانی فازت چیه.سریال دیدن چه ربطی به گرونی و دلار داره.اتفاقا تو این وضعیت گرونی و دلار به قول خودت ارزونترین تفریح همین فیلم و سریال دیدنه ..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
سریال گات هام هم خوبه .متاسفانه گیم اف ترون صحنه زیاد داره وگر نه از نظر هیجان از همه بهتره .در کل من از همشون جز گیم اف ترون خوشم اومد اون هم به خاطر صحنه دار بودن ...
United Arab Emirates
08:07 - 1399/05/03
بانشى (banshee ) رو از قلم انداخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
آناتومی گری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
بانشی عالیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
بدک نیست ولی از این فیلمایی که به یه سازمان مخفی تخیلی میپردازم خوشم نمیاد
سعید درویش نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
عالیه . من تمام فصول را سه بار کامل دیدم . قصه ، کارگردانی ، بازیها ، عالی . حوادث و گره های قصه ، عالی .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
سلیقه ای است و به نظر من کماندار واقعا مسخره است.بیشتر شبیه سریالهای مخصوص تینیجرها ست که بازیگران بزرگسال بازیش کردن ...خیلی سریالهای بهتر میتونست جاش بشینه
در حد بافی سریالهایی که اسم بردید نیست
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1399/05/03
breaking bad هنوز با فاصله بهترینه
پاسخ ها
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
کاملا موافقم
جای GOT هم وسط قسمت ۲ بهترین سریالها نبود
باید بعد بریکینگ بد GOT و Dark بیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
آره دقیقاااا
بدون نام
United States
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
بله بهترین هست و میشه با خانواده دید با اون دوبله عالی هم که روش انجام شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
فقط سکانسی که رگنار رو کشتن اشک تو چشام جمع شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
عالیه موافقم
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/05/03
سریال لوسیفر و جن گیر هم عالی هستن
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1399/05/03
واکیینگ دد بخصوص 5 فصل اولش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
فاکینگ دد
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1399/05/03
انتخاب سریال افتضاح
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
اره حق باتو جای مجموعه ستایش خالیه
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1399/05/03
همشون فیلم های خوبی هستند به غیر از تاج و تخت
پاسخ ها
...
United States
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
تاج و تخت فصل آخرش گند زد ولی در کل عالی بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
اولا که سریال یه چیز سلیقه ایه ولی این سریالی که شما گفتی مزخرفه تو کل دنیا کلی طرفدار داره و درکل سریال جذابیه
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1399/05/03
بهترین سریال تاریخ با فاصله ی زیاد: اسپارتاکوس
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1399/05/03
دوتا سریال رو جا انداختی .. یکی the wire و اونیکی هم dexter
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1399/05/03
سریال
lie to me
فوق العادس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
من عاشقشم کلی چیز بدرد بخور یاد میگیری
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1399/05/03
چندان هم مالی نبودن اینایی که معرفی کردین
بازی تاج و تخت تا فصل 7 خوب بود بعدش خراب شد
برکینگ بد خوبه
بتر کال سال خوبه
و بلک سیلز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
داداش از یه سربال چه توقعی داری خودت میگی هفت فصلش خوب بوده یعنی بحاطر یه فصل کل سریالو میبری زیر سوال
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1399/05/03
بازی تاج وتخت فصل اخرش فوق العاده بد بود
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1399/05/03
سریال 100... See واقعا خوبن
پاسخ ها
...
United States
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
سریال صد که توهین به شعور مخاطبه با اون سناریوی مسخره ش و لوکیشن های مسخره ترش
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1399/05/03
ادرس هم بده اين سريال ها رو از كجا و چه جورى دانلود كنيم و ببينيم ،شايد هم سيماى ميلى نشون ميده و ما بى خبريم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
خیلی از مرحله پرت و بی خبری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
داداش بیخیال همون منتظر باش صداسیما نشون میده
France
18:37 - 1399/05/03
فرندز هنوز بعد سال هااااا و اوناکه میخان زبانشون قوی شه
البته برکینگ بد و بعد با فاصله اناتومی گری
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1399/05/03
من اینارو نمیبینم. اما 13reasons why رو دوباره و دوباره میبینم !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
الکس استندال
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1399/05/03
فقط ریک اند مورتی
و البته سریال تابو (تام هاردی)
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1399/05/04
بین اینها تاج و تخت را دیدم و توصیه میکنم اصلا تماشا نکنید چون آخرش رسما کثافت کردند بهش. حیف وقت که برای چنین آشغالی تلف بشه

فقط برکینگ بد
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1399/05/04
تاج و تخت و فرار از زندان و وایکینگ ها بهترین ها هستند رو دستشون نیست .برکینگ بد خوبه و در حد اینا نیست کلا سریال باید همه چیز داشته باشه از صحنه های اکشن و هیجانی بگیر تا درام .....برکینگ بد یه داستان مشخصه که اوناییکه اهل مواد هستند خوششون میاد وگرنه هیچ چیزی نداره جز داستان .
Afghanistan
20:04 - 1399/05/04
واقعا ندیدنش عمر را به فنا می دهد .
آخی یه مهارت را یاد بگیری بهتره تا وقت تون را به اون سریال های کثیف بدهید .
Iran, Islamic Republic of
03:20 - 1399/05/05
ارو بی نظیره هر هشت فصلش عالیه عالیه ندیدنش واقعا عمر رو به فنا میده پیشنهاد می کنم با زیر نویس و بدون دوبله ببینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
چرته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج