ماجرای جنازه‌ای که ساعت‌ها روی زمین ماند!
۱۰۲۱۵۰۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
۳۶۳۷ 
به نقل از یک شاهد عینی، بعد از فوت پیرمرد تکدی‌گر در اهواز، سازمان های مربوطه تا ساعت ها، اقدامی جهت جابجایی جسد وی انجام ندادند.

خبرگزاری ایلنا: عصر روز گذشته هشتم مردادماه، جنازه یک پیرمرد تکدی‌گر، برای ساعت ها در اهواز روی زمین رها شده بود و اقدامی برای جابجایی آن، توسط سازمان های مربوطه صورت نگرفت.

یکی از شاهدان حاضر در صحنه،گفت: این پیرمرد، همیشه در‌ نزدیکی محل کارم تکدی گری می‌کرد، که حدود ساعت ۶ عصر متوجه شدم که فوت کرده است.

وی افزود: شخصی ادعا می‌کرد که پیرمرد، قبل از فوت از من آب خواست و من بعد از اینکه آب آوردم با اورژانس تماس گرفتم‌ ولی در محل حاضر نشدند.

این شهروند ادامه داد:‌ بعد از گذشت 3 ساعت و پیگیری از طرف معاونت درمان استان، تیم اورژانس در محل حاضر شد.

او می‌گوید: چرا باید در منطقه ی شلوغی مثل خیابان کوروش اهواز، یک جنازه ساعت ها روی زمین بماند و هیچ اقدامی برای انتقال آن‌ انجام نشود.

شاهد عینی اضافه کرد: بعد از حضو‌ر نیروی انتظامی و اورژانس و پیگیری های متعدد، در نهایت، کارکنان "بهشت‌آباد" حدود ساعت 9 شب، کالبد بی‌جان پیرمرد را از محل جابجا کردند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکب دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز، ضمن تکذیب توضیحات شاهد عینی، اظهار کرد: چنین حادثه‌ای، حدود ساعت 11 الی 12 ظهر، اتفاق افتاد و از حادثه بعدازظهر، بی‌اطلاع هستم، و پیگیری های لازم را در دستور کار قرار خواهیم داد.

وی گفت: وظیفه اورژانس، حمل اجساد نیست و در پی حادثه ی ظهر، عوامل اورژانس بلافاصله در محل حاضر شدند، و بعد از تائید فوت، با شهرداری تماس گرفته شد تا کار جابجایی متوفی، صورت گیرد.

زرگر در پایان گفت: اگر با اورژانس تماس گرفته شود و بیمار بدحال باشد، تیم اورژانس به‌سرعت در محل حاضر خواهند شد و چنین چیزی صحت ندارد.

برچسب ها: