تجمع در اعتراض به وقف جنگل‌های هیرکانی
۱۰۲۲۰۸۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
۱۷۶۶ 
مردم روستای آق‌مشهد ساری در اعتراض به وقف 5600 هکتار از جنگل‌های اطراف روستا، تجمع اعتراضی برپا کردند و خواهان بازگشت جنگل‌های موقوفی به منابع ملی شدند.

ایسکانیوز: مردم روستای آقمشهد ساری در اعتراض به وقف 5600 هکتار از جنگل‌های اطراف روستا، تجمع اعتراضی برپا کردند و خواهان بازگشت جنگل‌های موقوفی به منابع ملی شدند.

در این تجمع که امروز یازدهم مرداد ماه در " آقمشهد" رخ داد مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان بازگرداندن جنگل‌های هیرکانی به منابع ملی شدند. بر روی پلاکاردها شعارهای " اموال عمومی وقف نمی‌شوند" ؛ "روستای آق‌مشهد و 5600 هکتار جنگل را نمی‌توان وقف کرد" ؛ "جنگل، منابع ملی و میراث جهانی است؛ اموال عمومی وقف نمی‌شوند" به چشم می خورد.

در این تجمع اعتراضی که با حضور تعداد زیادی از اهالی آقمشهد برگزار شد بر این مساله که " جنگل منابع ملی و میراث جهانی است و نمی توان یک میراث ملی و جهانی را وقف کرد" تاکید شد.

شرکت کنندگان در این تجمع، هشدار دادند که وقفی بودن جنگل‌های ملی، علاوه بر آنکه غیرقانونی است، عوارض و مشکلات بسیاری را برای مردمان حاشیه آن مناطق ایجاد می‌کند که تخریب جنگل و ویلاسازی و سیل تنها بخشی از آنهاست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:25
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1399/05/11
دولت اصلاحطلب باید پاسخگو باشدددددددددپ
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1399/05/11
چه ربطی به اصلاحات و اصولگرا داره
United Arab Emirates
14:56 - 1399/05/11
پس این روحانی چرادروغ میگوید.میگوید مگرمی شود کوه وجنگل را وقف کرد. ...........
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1399/05/11
روحانی دیروز گفت که کار دشمن ماست وگرنه جنگل دریا وکوه غیر قابل وقفه. آقا از این به بعد ماست سیاهه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج