هشدار شمخانی به سران خائن منطقه
۱۰۳۶۷۶۳
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
۱۲۳۳
شمخانی در دیدار نوری المالکی با هشدار به سران خائن و سازشکاری که منافع جهان اسلام و آرمان فلسطین را قربانی امیال زودگذر خود کرده‌اند، گفت: جهان اسلام هرگز اجازه تحقق طرح خائنانه‌ تسلط بر نیل تا فرات را نخواهد داد.

فارس نوشت: شمخانی در دیدار نوری المالکی با هشدار به سران خائن و سازشکاری که منافع جهان اسلام و آرمان فلسطین را قربانی امیال زودگذر خود کرده‌اند، گفت: جهان اسلام هرگز اجازه تحقق طرح خائنانه‌ تسلط بر نیل تا فرات را نخواهد داد.

نوری المالکی رئیس جریان دولت قانون عراق و نخست وزیر اسبق این کشور که به تهران سفر کرده است، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه و منطقه‌ای با وی گفت‌وگو کرد.

شمخانی در این دیدار با تبیین راهبرد تفرقه افکنانه و ناامن ساز آمریکا در منطقه، مهم ترین اولویت کشورها برای مقابله با این رویکرد را انسجام و وحدت داخلی و اشتراک مساعی بین کشورهای منطقه خواند.

*ضرورت هوشیاری و انسجام آحاد مردم عراق به ویژه احزاب، گروه‌ها و شخصیت‌های شیعی

وی با بیان اینکه دشمنان وحدت و پیشرفت عراق درصددند انتخابات آتی در این کشور را به محملی برای ایجاد اختلاف، درگیری و نهایتا ناامنی تبدیل کنند، بر ضرورت حفظ هوشیاری و انسجام آحاد مردم عراق به ویژه احزاب، گروه‌ها و شخصیت‌های شیعی تاکید کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به تلاش‌های همه جانبه آمریکا برای تضعیف کشورهای منطقه که با هدف حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و تسلط این رژیم جعلی بر کشورهای عربی و اسلامی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با طرح به اصطلاح صلح درصدد تحقق شعار تسلط بر نیل تا فرات است.

*هشدار به سران خائن و سازشکار

وی با هشدار به سران خائن و سازشکاری که منافع جهان اسلام، آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف را قربانی امیال زودگذر و بقای کوتاه مدت خود کرده اند، گفت: جهان اسلام هرگز اجازه تحقق چنین طرح خطرناک و خائنانه‌ای را نخواهد داد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در پایان گفت: تردید نداریم خون پاک شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی و دیگر شهدای گرانقدر مقاومت و مجاهدت رهروان صدیق این شهیدان، ریشه آمریکا و رژیم صهیونیستی را از منطقه برخواهد کند.

در ادامه این دیدار نوری المالکی طی سخنانی با تمجید از نقش ممتاز جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم و ایجاد ثبات و امنیت در منطقه بر ضرورت اشتراک مساعی ایران و عراق در مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کرد.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش انسجام در جهان اسلام و جلوگیری از اقداماتی که کیان و هویت کشورهای اسلامی را مخدوش می‌کند، خاطرنشان کرد: همانگونه که با وحدت و مقاومت سایه شوم تروریسم را از عراق و منطقه دور کردیم قادر خواهیم بود با تشریک مساعی کشورهای اسلامی تهدیداتی که قدس شریف و موجودیت فلسطین را هدف گرفته خنثی کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:57
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1399/06/24
خیلی ترسیدن فکر کنم دیگه هیچ کشور عربی با اسرائیل رابطه بر قرار نکنه، حتی اونائیم که رابطه دارن قطع رابظه کنن.
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1399/06/24
مایلیم بدانیم که این جهان اسلام شامل
ایران و چه کشور دیگری میشود .
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1399/06/24
جنابعالی به فکر سکه و دلار باش
France
21:04 - 1399/06/24
ن بابا الان میترسن
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1399/06/24
طی این ساله شما به اونا خیانت کردید حالا نوبت اوناست چرا ترش میکنید
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1399/06/24
اقای شمخانی بفکر مردم وگرانی درمملکت جمهوری اسلامی باشید کشورهای منطقه پیشکش لطفا
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1399/06/24
شمخانی فکر کنم هر کشوری اسایش ورفا مردمش رابخواهد خاین نیست
France
21:59 - 1399/06/24
آقای شمخانی یه هشدار هم به رانت خوران واختلاس گران داخلی بدهید که با اختلاس ورانت خواری سرمایه کلان بدست میاورند وبه دولار وطلا تبدیل کرده واز کشور خارج میکنند وباعث گرانی دولار وتورم میشوند وباعث بدبختی مردم میشوند
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1399/06/24
شما هشدار دادید و آنها هم از ترس مردند
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/06/24
اونها بفکر مملکت وملت خود هستن و شما بفکر کشورهای دیگه بغیر از ایرانیان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج