اعدام سرکردگان باند مخوف «برمودا»
۱۰۳۶۸۶۳
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
۱۹۵۰
این 2 برادر به جرم تجاوز به نوامیس مردم به بیش از 10 بار اعدام محکوم شده بودند

روزنامه خراسان: دست و پایش می لرزید، از شدت ترس و وحشت هنوز هم به خوبی قادر به تکلم نبود. از بیان آن چه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت! نگاهش را به موزاییک های کف اتاق پلیس آگاهی دوخته بود تا فرزندش چهره شرمگین او را نبیند! اما در همین حال آرام آرام اشک می ریخت! این زن جوان ناگهان در میان بغض ترکیده اش پرده از ماجرایی هولناک برداشت و اعضای باند مخوفی را لو داد که به او در مقابل چشمان حیرت زده و گریان فرزندش تجاوز کرده بودند و ...

این زن که شب بیست و پنجم آبان سال 92 از چنگ باند معروف به «برمودا» در مشهد گریخته و خود را به نیروهای انتظامی رسانده بود در ادامه این ماجرای وحشتناک گفت: به همراه فرزندم کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی سواری مقابلم ترمز زد من هم وقتی دیدم زن جوانی در صندلی جلو نشسته است اطمینان یافتم که راننده جوان مسافرکش است به همین دلیل در حالی سوار آن خودرو شدم که دوجوان دیگر نیز در صندلی عقب نشسته بودند اما وقتی خودرو مسافتی را طی کرد ناگهان فردی که در صندلی عقب بود چاقویی را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را زیر صندلی برد.

اعدام سرکردگان باند مخوف «برمودا»

این زن که دیگر گریه امانش نمی داد، در میان اشک های سرازیر شده اش افزود: آن ها مرا به بیابان بردند و در برابر چشمان گریان فرزندم به من تجاوز کردند و سپس اموالم را ربودند! التماس ها و گریه های من هیچ تاثیری در آن سه جوان سنگدل نداشت! هر چه فریاد می زدم شما را به خدا به من رحم کنید! آن ها بی شرمانه تر به من هجوم می آوردند! به طوری که تا آخر عمر نمی توانم به چهره فرزندم نگاه کنم! از او شرم دارم! مگر می توانم چهره وحشت زده دخترم را در آن لحظه هولناک فراموش کنم! و ...

در پی شکایت این زن جوان و مشخصاتی که او از اعضای این باند مخوف داد، بلافاصله کارآگاهان با کسب مجوزهای قضایی به ردیابی خودروی مورد اشاره زن جوان پرداختند و دریافتند که خودروی مذکور به سمت شمال کشور در حرکت است. آن ها در حالی که مشخصات متهمان را به کلیه مراکز انتظامی اعلام کرده بودند در تعقیب خودرو به سوی استان گلستان حرکت کردند اما قبل از آن خودروی متهمان در منطقه تنگراه در کمین کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان افتاد و دستبندهای قانون بر دستان چهار متهم این پرونده گره خورد!

بنابراین گزارش، در همان بررسی های مقدماتی مشخص شد که چهار متهم دستگیر شده از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» هستند که تحت تعقیب پلیس آگاهی گلستان بودند چرا که آن ها همین جرایم را در چند شهر دیگر مانند رامیار، گنبد، بندر ترکمن، کردکوی و ... انجام داده بودند.

به همین دلیل بازجویی از اعضای این باند آغاز شد و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این باند مخوف ادامه یافت. بررسی ها بیانگر آن بود که اعضای باند برای تجاوز به نوامیس مردم از 5 دستگاه خودروی سواری پراید نقره ای ، پراید سفید، پژو 405 نقره ای و پژو پارس درحالی استفاده کرده اند که پلاک های آنان را هنگام ارتکاب جرم تعویض می کردند.

آنان همچنین یک دستگاه تاکسی را که از بندر ترکمن سرقت کرده بودند برای ارتکاب جرم استفاده می کردند. ادامه تحقیقات نشان داد: اعضای باند که «ابوالفضل»، «علی»، «محمد» و «افسانه» نام دارند در استان های تهران، مازندران، خراسان رضوی ، خراسان شمالی و گلستان مرتکب جرم شده اند. در بازرسی از مخفیگاه این باند، تعداد زیادی کارت های عابر بانک متعلق به حساب اعضای خانواده، مقادیر زیادی طلا و جواهر متعلق به مالباختگان و حدود 20 میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد. گزارش خراسان حاکی است: در ادامه رسیدگی به این پرونده حساس، 5 تن دیگر از افراد مرتبط با اعضای باند دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند.

اعضای باند «برمودا» در ادامه بازجویی ها و تحقیقات قضایی در حالی به 36 مورد تجاوز به عنف اعتراف کردند که 10 مورد آن را در مشهد انجام داده بودند.

این گزارش حاکی است سرانجام با پایان یافتن تحقیقات، جلسات دادگاه نیز با حضور وکلای مدافع آن برگزار شد و تعدادی از اعضای این باند به اعدام محکوم شدند که حکم دو برادر بعد از تایید دیوان عالی کشور سپیده دم امروز در زندان مرکزی مشهد به اجرا درمی آید و پرونده محکوم به اعدام دیگر همچنان مراحل قانونی را طی می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:41
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1399/06/25
باسلام این افراد به نفعشان هست اعدام شوند یعنی بنده بااعدام افراد چندان موافق نیستم ولی اینجور تبهکاران اصلاح بشو قطعا نیستند هرچه بمانند بربار گناهانشان اضافه میشود مامعمولا درجوامع حدود 5 درصد افرادی جانی بالفطره داریم تشویق کنیم ازروی سیری وخوشی تجاوزمیکنند ادم میکشند تنبیه کنی بازهم همان نتیجه. باسپاس
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1399/06/25
نباید عدام شون باید زجر کش شون
پاسخ ها
شریف
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اره والا
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1399/06/25
دست برادران نیروی انتظامی غیور را میبوسم خداوند بزرگ پشت و پناه شما باشه
ما به خود افتخار میکنیم برای داشتن چنین پلیس های با شرف و با غیرت، احسنت ماشالله، فی امان الله
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1399/06/25
گرچه گرفتن جان همنوع خود پسندیده نیست وعملی وحشیانه محسوب میشود ولی درجامعه امروزی راهی جزاعدام برای این انسانهای مریض و وحشی نیست،
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/06/25
درودخدابردلاوران نیروی انتظامی بنده دست تک تک شمارامیبوسم وارخداوندمنان ارزوی سلامتی دارم
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1399/06/25
بسیار عالی، تشکر از نيروي انتظامي و قوه قضاییه
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1399/06/25
بالاخره یه اعدام پیدا شد که همه موافق هستندواعتراض ندارند
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/06/25
چراهمشون رو اعدام نمیکنند؟!
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1399/06/25
واقعا از نیروی انتظامی جای تقدیر داره ممنون دلاوران
Kuwait
18:05 - 1399/06/25
آفرین بر این قانون درود خدا بر حارسان وطن که زحمت امنیت میکشن
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1399/06/29
حالا نقش اون زن که همراه این نامردا بوده چیه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج