الله‌کرم تکلیف انتخابات ۱۴۰۰ را روشن کرد
۱۰۳۶۹۰۰
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
۲۶۴۳
فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: الله‌کرم همه چیز را درباره انتخابات آینده روشن کرده، او گفته است ما چیزی به نام انتخابات نداریم و در واقع انتخابات، درون یک جریان است.

برنا نوشت: فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: الله‌کرم همه چیز را درباره انتخابات آینده روشن کرده، او گفته است ما چیزی به نام انتخابات نداریم و در واقع انتخابات، درون یک جریان است.

«حسین الله‌کرم»، چهره سیاسی اصولگرا، چند روز پیش تاکید کرد: «این دوره انتخابات ریاست جمهوری برای اصلاح‌طلبان خوب نخواهد بود، اصلاح‌طلب‌ها چه با یک لشکر و چه با یک نفر وارد عرصه انتخابات شوند با شرکت نکردن آنها برابر خواهد بود، در هرصورت امیدوارم جریان اصلاح‌طلبی هیچ وقت به این نتیجه نرسد و در انتخابات شرکت کند.»

«جواد امام»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره دو قطبی شدن انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و اینکه آیا رقابت درون جریانی اصولگرایان به شکست منجر خواهد شد؟، گفت: الله‌کرم همه چیز را درباره انتخابات آینده روشن کرد. او گفته است ما چیزی به نام انتخابات نداریم و در واقع انتخابات درون یک جریان است. از این رو عملا الله‌کرم انتخابات را منتفی دانسته‌ و یک رقابت درون جریانی دانست.

او افزود: به بیانی دیگر اصولگرایان قرار است از میان خودشان یک فرد را انتخاب کنند و با توجه به مسیری که تاکنون ما، شاهد آن بودیم عملا اصولگرایان نمی‌خواهند مشارکتی داشته باشند و به‌دنبال مشارکت مردم نیستند چراکه اگر مردم بخواهند، حضور و مشارکت داشته باشند و به نوعی انتخابات نیز معنا پیدا کند و همه سلایق در انتخابات حضور پیدا کنند، طبق تجربه گذشته، جریان اصولگرا رأی ندارد چراکه این توانایی را ندارد.

امام یادآور شد: همانگونه که در انتخابات مجلس ۹۸، رقیب‌شان را به واسطه نظارت استصوابی حذف کردند تا رقیبی نباشد از این رو وقتی که رقیبی نباشد، مردم هم رغبتی برای مشارکت پیدا نمی‌کنند. متاسفانه هم در سال ۹۸ شاهد پایین ترین نرخ مشارکت در کشور بودیم و هم در انتخابات میان دوره‌ای که براساس اخبار و شنیده‌ها از حوزه‌های انتخابیه، عوامل اجرایی و نظارت، تعدادشان بیشتر از رأی دهندگان بوده است.

مشاور رئیس دولت اصلاحات بیان کرد: بنابراین این روند، تهدید جدی برای کشور، حذف جمهوریت و در نتیجه لطمه زدن به اسلامیت است چراکه حق قانونی افراد در تعیین سرنوشت شان، سلب شده است. ابتدا نهادهای حاکمیتی باید تکلیف خود را با این تریبون‌ها مبنی بر اینکه به اصلاح‌طلبان اجازه ورود به انتخابات ۱۴۰۰ داده نمی‌شود و رقابت درون گروهی بین اصولگرایان است را مشخص کنند چراکه با این روند انتخابات رقابتی را شاهد نخواهیم بود. از این رو بهتر است ابتدا تکلیف این تریبون‌ها مشخص شود بعدا در مورد انتخابات بحث شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:28
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1399/06/25
همینو میخواستین دیگه. یاد سکانسهای پایانی گلادیاتور افتادم
پاسخ ها
( افتاب،مهتاب )
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
راست میگوید تکلیف انتخابات روشن است
که کسی رای نمیدهد
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1399/06/25
اصلاح و اصول دیگه فرقی نداره ولی یادم نمیاد شما اصولگراها به هم دیگه ساخته باشین.همیشه خدا چن دسته این.
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1399/06/25
چه اصلاح طلب بیاد چه اصلاح نطلب بیاد چه کج بیاد چه راست بیاد هر کسی بیاد بخاطر داستان بنزین و رکبی که به مردم زدن در هیچ انتخاباتی تا اخر عمرم شرکت نمیکنم.
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1399/06/25
الله کرم که اصلاح طلب نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
تو اصلا متن خواندی چه گفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
مشکل کشورمابخاطرنداشتن تحلیل درست مردم مان است مثل شما
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1399/06/25
اینا بازی سیاسی خودشونه یهویی کسی مثل خاتمی رو دوباره از تو قوطی در میارن میگن ببینید انتخابات آزاده دوباره هشت سال ادامه سریال مجلس اصولگرا دولت اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1399/06/25
رای میدیم به کوری دشمنان داخلی وخارجی
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1399/06/25
از رای نیاوردن هم مسلک هایت شوکه ای!بیدار شو داریم به ۱۴۰۰ نزدیک میشویم!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج