برادر قاضی منصوری: پیکر او را شناسایی نکردیم
۱۰۳۶۹۸۷
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
۱۴۲۹
برادر قاضی منصوری گفت: نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی تنها دلگرمی ماست، امیدواریم با اعلام گزارش از سوی دادستانی رومانی، به همه شائبه‌ها پاسخ داده شود.

خبرگزاری ایلنا: برادر قاضی منصوری گفت: نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی تنها دلگرمی ماست، امیدواریم با اعلام گزارش از سوی دادستانی رومانی، به همه شائبه‌ها پاسخ داده شود.

برادر غلامرضا منصوری با اشاره آخرین وضعیت این پرونده اظهار کرد: در خصوص اینکه سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد که رأی دادستانی رومانی مبنی بر خودکشی بوده و به خانواده برای اعتراضی که ۲۰ روز مهلت خواهد داشت، اعلام می‌شود، باید گفت که تاکنون هیچ موضوعی در این باره به ما اعلام نشده و موضوع خودکشی را که سخنگوی وزارت امور خارجه می‌گوید از طریق رومانی به آنها اعلام شده را هم از طریق رسانه‌ ملی مطلع شدیم و همچنین درباره فیلم اعلامی دادستان تهران از حادثه را نه وزارت امور خارجه و نه دستگاه قضایی خانواده ما را در جریان هیچ یک از این اخبار نگذاشتند.

برادر منصوری اضافه کرد: جرم اتهامی به اندازه‌ای نبود که ایشان نگران باشد، اگر نگران بود، برای بازگشت به کشور تلاش نمی‌کرد؛ برادرم کلیت دستگاه قضایی که چندین سال در آن خدمت کرد را قبول داشت و جمهوری اسلامی را حرم می‌دانست و هیچ نگرانی برای ورود به کشور نداشت و اصرار داشت که به کشور بازگردد؛ بر همین اساس نباید غیرمنصفانه بگوییم که ایشان خودکشی کرده است.

برادر قاضی منصوری ادامه داد: اصلاً چه دلیلی داشت که ایشان خودکشی کنند اگر تمایل داشت همانطور که دادستان رومانی گفته بود، می‌توانست نیاید. کسی که می‌خواهد خودکشی کند، خودش را به سفارت معرفی نمی‌کند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شخصی همراه غلامرضا منصوری بوده است یا خیر، گفت: در طول مدتی که با برادرم در ارتباط بودیم، هیچ زمانی اعلام نکرد که کسی او را همراهی می‌کند.

برادر غلامرضا منصوری بیان کرد: نامه دادستان کل کشور به دادستان رومانی تنها دلگرمی ماست؛ نامه‌ای که در آن درخواست شده که گزارشی جامع از زمان ورود برادرم به رومانی تا زمان حادثه اعلامی تهیه شود و در اختیار جمهوری اسلامی قرار داده شود؛ امیدواریم در جزئیات آن گزارش به همه شائبه‌ها پاسخ داده شود.

وی افزود: ما از شفاف‌سازی و روشن‌سازی زوایای این قتل استقبال می‌کنیم چون این حادثه آبروی جمهوری اسلامی نیز هست و ما به نظام جمهوری اسلامی معتقد بوده و هستیم و همواره از نظام حمایت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ سندی در اختیار خانواده قرار نگرفته است، گفت: زمانی که به دادگاه جنایی برای احراز هویت جنازه رفتیم، اعلام کردیم که از همه کسانی که در حادثه قتل ایشان دخالت داشتند، شاکی هستیم، امیدواریم نظام قضایی با استناد به مدارک، ابعاد مختلف این قتل را روشن کند.

برادر غلامرضا منصوری در خصوص تحویل جسد نیز گفت: هیچ یک از اعضای خانواده از طریق بدن پیمایی و احراز هویت نتوانستیم هویت ایشان را شناسایی کنیم و فقط استناد ما جهت تحویل جسد نامه کتبی که پزشکی قانونی بعد از گرفتن آزمایش DNA به دادسرای جنایی ارسال کرد، است.

وی گفت: پس از اعلام نظر تخصصی پزشکی قانونی پیکر برادرم در مشهد خاکسپاری شد؛ در مجموع صرفاً با اعلام کتبی پزشکی قانونی مبنی بر مثبت بودن آزمایش DNA جسد را تحویل گرفتیم.

منصوری در پایان اظهار کرد: لازم است بگویم که برادرم سابقه خدمت به عنوان رایزن فرهنگی در سفارت ایران در سوریه را داشته‌ است یعنی فردی نبودند که نسبت به قوانین دیپلماتیک ناآگاه باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:45
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1399/06/25
مهره سوخته بوده
پاسخ ها
برادر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
بعدا موریانه ها شناسایی میکنند .
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1399/06/25
برو کانادا شناسایی کن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
میخابره نمیتونه. بنده خدا داره نقشه میکشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
الان با به تک پوش و شلوار لی داره سواحل
کانادا خدمت میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1399/06/25
نکنه زنده باشه و همه سرکاریم
پاسخ ها
sajad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
نه پس مرده
یک ایرانی ( کاربر قدیمی )
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
واقعا باورت شد که طرف مرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
از اولشم معلوم بود کشته نشده الان در کنار خاوری دل میدن قلوه میگیرند البته در کانادا
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1399/06/25
توکانادا با شلوارک همین روزاست که عکس بده..راستی یه تماسی با خاوری یا داماد عزیز نعمت بگیر شاید کمکت کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
توی جزیره قناری داره اسکی میکنه :
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/06/25
الان تو جزیره ای خوش اب و هوا دارند خوشگذرانی میکنند
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/06/25
تابلو ست...
مگر پاس یه کشور دیگه گرفتن سخته؟
پول داشته باشی یه هفته ای میشه گرفت...
الان اسمش شده خاویر یا رافائل یا...
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/06/25
پس شادمان باشید که در یه گوشه از بهشت این دنیا نشسته داره به ریش این مردم میخنده.
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1399/06/25
این پیکر یک هم جنس باز بوده که تحویل شما شده است اقلا دی ان ای بگیرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج