چه بازیکنانی از لیست گل‌محمدی خریداری نشدند؟
۱۰۳۷۲۷۸
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
۱۷۴۲
از میان لیست گل‌محمدی، حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک و عیسی آل‌کثیر با قیمت‌هایی نسبتاً معقول در آشفته‌بازار نقل و انتقالات خریداری شدند، اما رضا اسدی و شهریار مغانلو به صراحت به پیشنهاد پرسپولیس «نه» گفتند.

خبرورزشی: از میان لیست گل‌محمدی، حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک و عیسی آل‌کثیر با قیمت‌هایی نسبتاً معقول در آشفته‌بازار نقل و انتقالات خریداری شدند، اما رضا اسدی و شهریار مغانلو به صراحت به پیشنهاد پرسپولیس «نه» گفتند.

گر چه تیم پرسپولیس به قول مهدی رسول‌پناه فعال‌ترین تیم در فصل نقل و انتقالات نشان داد و ۷ بازیکن جدید خریداری کرد، اما هنوز هم حرف و حدیث‌ها در این خصوص ادامه دارد.

علی رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در این رابطه اعلام کرد: «از لیست اولیه یحیی گل‌محمدی که شامل هفت بازیکن بود ۵ بازیکن جذب شدند و دو بازیکن هم اعلام کردند نمی‌خواهند فوتبال خود را در ایران دنبال کنند و به همین منظور نتوانستیم آن‌ها را جذب کنیم. از لیست ۴ نفره بعدی او هم ۲ بازیکن جذب شد.»

شاید برای شما هم این پرسش به وجود آمده باشد که لیست اول و دوم یحیی گل‌محمدی چه کسانی بودند؟

سرلیست خرید‌های یحیی گل‌محمدی ستاره ذوب‌آهن یعنی دانیال اسماعیلی‌فر بود که ترجیح داد به پیشنهاد سپاهان پاسخ مثبت داده و در اصفهان بماند. پس از این اتفاق که برای سرمربی پرسپولیس هم خیلی تلخ بود و باعث دلخوری شدید او از یک ایجنت معروف شد، یحیی گل‌محمدی لیست جدیدی شامل ۷ بازیکن به باشگاه ارائه داد که عبارت بودند از‌: رضا اسدی (تراکتور تبریز)، شهریار مغانلو (پیکان) حامد لک (ماشین‌سازی تبریز)، سعید آقایی (سپاهان اصفهان)، احسان پهلوان (ذوب‌آهن اصفهان)، میلاد سرلک (شهرخودرو مشهد) و عیسی آل‌کثیر (صنعت نفت آبادان)

از میان این نفرات حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک و عیسی آل‌کثیر با قیمت‌هایی نسبتاً معقول در آشفته‌بازار نقل و انتقالات خریداری شدند، اما رضا اسدی و شهریار مغانلو به صراحت به پیشنهاد پرسپولیس «نه» گفتند!
رضا اسدی هافبک دفاعی بلندقامت فصل گذشته تراکتور تبریز که بازی‌های درخشانی در این تیم ارائه داده و قادر است در دفاع میانی هم بازی کند مدعی شد از لیگ اتریش پیشنهاد دارد! البته شنیده شد این بازیکن بلندقامت با پیشنهاد سنگین و وسوسه‌انگیزی از سوی سپاهان اصفهان نیز مواجه شده و از طرفی استقلال تهران هم او را می‌خواهد! اسدی، اما پای خودش را در یک کفش کرده است که به خارج از کشور برود و به همه این پیشنهادات و حتی تمدید با تراکتور هم پاسخ منفی داده است.

دومین بازیکن، اما شهریار مغانلو مهاجم پیکان بود که او هم گفت قصد سفر به پرتغال دارد و در لیگ ایران ماندنی نیست. سری اول که مغانلو پاسخ منفی داد، پرسپولیس امیدوار بود علی علیپور در این تیم بماند، اما وقتی مهاجم اول پرسپولیس در صفحه شخصی خودش در ایسنتاگرام از هواداران خداحافظی کرد، مهاجم پیکان دوباره از لیست گل‌محمدی سر درآورد!

در لیست جدید اسامی ۴ بازیکن به چشم می‌خورد که به ترتیب اولویت عبارت بودند از: شهریار مغانلو، رضا دهقانی، علی شجاعی و آرمان رمضانی.

شهریار مغانلو باز هم پاسخ منفی داد و اعلام کرد قصد دارد به پرتغال برود. رضا دهقانی با سپاهان قرارداد داشت و نتوانست رضایتنامه اش را از تیم اصفهانی بگیرد و در نهایت علی شجاعی و آرمان رمضانی پرسپولیسی شدند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1399/06/26
دیگه کسی دیگه رو نمیخواست ؟؟؟ میگفت مسعود میخرید
پاسخ ها
مهرداد آبادانی ۴فقط پوکر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
حواس بابا مسعودتون به معامله با چونی الکس نوری برای سوگلیشه تو کار دیگران دخالت نمیکرد
United Arab Emirates
08:24 - 1399/06/26
مسی و رونالدو
پاسخ ها
قرمزه منه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
مسی رو که حاج فتل قولشو
برای تیم کیسه گرفته
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1399/06/26
قیمت های معقول!!!!؟؟؟ال کثیر روزی۱۰میلیون
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1399/06/26
مسی رونالدو سوارز اینا رو هم میخریدید تا گل محمدی استعفا نده
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1399/06/26
مسی هم که بخرن براش آقای گل محمدی مربی بازی حساس نیست دیشب هم تعویض هاشو دیدیم بازم خدا شجاع رو رسوند اگه نه این مربی دقیق میاد هرکی خوب بازی میکنه تعویضش میکنه این آقا مربی خوبی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
پمادسوختگی لازمه بدم کیسه ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج