درگیری‌ خانوادگی‌ به ‌کشف ‌اموال ‌سرقتی ‌انجامید
۱۰۳۹۲۰۴
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷
۱۰۹۴
ماموران انتظامی که برای رسیدگی به ماجرای درگیری خانوادگی عازم خیابان اقبال شده بودند، تعداد زیادی قطعات و لوازم سرقتی خودرو کشف کردند.

روزنامه خراسان: ماموران انتظامی که برای رسیدگی به ماجرای درگیری خانوادگی عازم خیابان اقبال شده بودند، تعداد زیادی قطعات و لوازم سرقتی خودرو کشف کردند.

بیست و هفتم شهریور بود که فردی در تماس با پلیس 110، از چاقوکشی برادر معتادش خبر داد و گفت: او با تهدید به مرگ، پدر و مادرم را کتک می زند! به دنبال دریافت این خبر و با صدور دستوری از سوی سرهنگ فیاضی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) بلافاصله نیروهای گشت عازم خیابان اقبال شدند و به بررسی موضوع پرداختند.

در همین حال زن جوانی که به شدت عصبانی بود به پلیس گفت: برادرم که معتاد به مواد مخدر صنعتی (شیشه) است آرامش و آسایش را از ما گرفته و پدر و مادرم را با چاقوکشی تهدید به مرگ می کند و آن‌ها را کتک می زند این گزارش حاکی است، در حالی که ماموران به ماجرای درگیری خانوادگی رسیدگی می کردند ناگهان یکی از آن‌ها تعدادی ضبط و پخش خودرو را دید که روی آن ها به طرز مشکوکی در گوشه حیاط پوشانده شده بود.

بنابراین، ماموران موضوع را به قاضی رحمانی، گزارش دادند و با کسب مجوز قضایی به بازرسی پرداختند.

در نتیجه تعداد زیادی لوازم سرقتی به همراه یک دستگاه دوربین تکاوری از مخفیگاه مذکور کشف شد و جوان معتاد نیز در حالی به دام افتاد که مدعی بود اگرچه سوابق سرقت دارد اما این لوازم متعلق به خودش است. با انتقال این متهم به دایره تجسس کلانتری، بازجویی از وی آغاز شد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1399/07/02
...اگه درگیری خانوادگی. روی نمی داد..اموال سرقتی کشف نمی شد..!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج