تبدیل جریان هوای جاده به برق
۱۰۴۷۲۴۶
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
۴۰۹۴
یک کارآفرین انگلیسی دستگاه عجیبی را ساخته که از جریان هوای ناشی از حرکت خودرو‌ها استفاده و انرژی مورد نیاز چراغ راهنمایی و رانندگی را تامین می‌کند.

خبرگزاری فارس: یک کارآفرین انگلیسی دستگاه عجیبی را ساخته که از جریان هوای ناشی از حرکت خودروها استفاده و انرژی مورد نیاز چراغ راهنمایی و رانندگی را تامین می‌کند.

انگلیس تصمیم دارد با استفاده از توربین‌های بادی که دور چراغ راهنمایی و رانندگی قرار می‌گیرند، انتشار گازهای گلخانه‌ای را کمتر کند.

درهمین راستا، بری تامسون یک تاجر اهل کنت دستگاه عجیبی را ساخته که از جریان هوای ناشی از حرکت خودروها استفاده و انرژی مورد نیاز چراغ راهنمایی و رانندگی را تامین کند.

تولید این دستگاه می‌تواند به انگلیس کمک کند تا سال ۲۰۵۰ به هدف خنثی شدن از کربن برسد؛ دانشمندان سعی دارند، با آگاهی بخشی در خصوص مزایای کاهش میزان گازهای گلخانه‌ای، انتشار آن را تا سال ۲۰۵۰ به صفر برسانند تا منابع کنونی را برای نسل‌های آینده حفظ کنند.

در نهایت، این تاجر و کارآفرین باور دارد، مازاد انرژی تولید شده از سیلندرهای درحال چرخش این توربین را می توان دوباره به شبکه توزیع فروخت.

هر توربین دو متر ارتفاع دارد و هزینه ساخت آن در حال حاضر ۲۰ هزار پوند است و به اندازه ۲۱ متر مربع پنل خورشیدی انرژی تولید می‌کند.

تبدیل جریان هوای جاده به برق
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج