سکوت قالیباف در برابر توهین نمایندگان به روحانی
۱۰۴۷۷۶۲
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
۴۶۹۱
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات توهین‌آمیز برخی‌ نمایندگان مجلس به رییس جمهوری، تخریب مسوولان نظام را آدرس اشتباه دادن به مردم توصیف کرد و گفت: اتهام‌زنی، تخریب و به سخره گرفتن و زیر سوال بردن برای نشان دادن خط و خطوط خود، راه و روش مناسبی برای سر و سامان دادن به مشکلات کشور نیست.

ایرنا نوشت: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات توهین‌آمیز برخی‌ نمایندگان مجلس به رییس جمهوری، تخریب مسوولان نظام را آدرس اشتباه دادن به مردم توصیف کرد و گفت: اتهام‌زنی، تخریب و به سخره گرفتن و زیر سوال بردن برای نشان دادن خط و خطوط خود، راه و روش مناسبی برای سر و سامان دادن به مشکلات کشور نیست.

قاسم میرزایی‌نیکو روز جمعه در واکنش به اظهارات توهین‌آمیز برخی‌ نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رییس جمهوری، تخریب مسوولان نظام را آدرس اشتباه دادن به مردم توصیف کرد و گفت: مجلس باید طبق فرمایشات رهبری، راه حل مشکلات بیابد و بدون فرافکنی به مردم توضیح دهد. اگر نمایندگان می‌خواهند برای مجلس کار جدیدی انجام دهند باید کاری کنند که شرایط کشور بهتر شود نه اینکه با اتهام‌زنی و توهین در پی یافتن نقش و جایگاه خود باشند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس دهم، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی که فرموده‌اند همه مشکلات ما در خارج از کشور و علاج آن در داخل است، افزود: باید بدانیم اقداماتی چون اتهام‌زنی، تخریب و به سخره گرفتن و زیر سوال بردن برای نشان دادن خط و خطوط خود، راه و روش مناسبی برای سر و سامان دادن به مشکلات کشور نیست.

میرزایی‌نیکو درباره سکوت رییس مجلس برابر رفتارهای خارج از عرف برخی نمایندگان، با اشاره به سفرهای استانی نمایندگان تحت عنوان نظارت میدانی، گفت: علی لاریجانی در دوران ریاست خود در مجلس دهم، برای مراسم‌ و افتتاح‌ به سفرهای استانی می‌رفت و وقتی هم که در قم بود وقت خود را صرف رسیدگی به مشکلات مردم این شهر می‌کرد. بنابراین سفرهای استانی نماینده مردم تهران چه مشکلی از سایر شهرها و استان‌ها حل می‌کند؟

وی افزود: آنها برای اینگونه اقدامات باید با سازمان برنامه و بودجه و وزیر هماهنگ کنند تا آنها این کارها را انجام دهند. آنها بهتر است فرصت اندک خود را برای شنیدن و رسیدگی به مشکلات مردم تهران که به آنها رای داده‌اند، اختصاص دهند.

نماینده ادوار مجلس ادامه داد: اینکه گروهی از نمایندگان به عنوان سفرهای نظارتی به استان‌ها بروند، به عنوان مثال نماینده مردم شهرهای شمالی به جنوب کشور برود، جز تداخل در کار مسوولان، نمی‌توانند برای آن منطقه راه حلی داشته باشد اینگونه سفرها نه نظارتی بلکه نوعی کار اجرایی است. نماینده‌های همان شهرستان به عنوان نماینده‌های مجمع آن استان می‌توانند این کارها را پیگیری کنند. هر نماینده هفته‌ای یکبار در حوزه انتخابیه خود حضور پیدا می‌کند و به مسائل مربوط به منطقه خود رسیدگی کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:86
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1399/07/25
نقش دولت درسایه و قدرت نمایی و موشک بازی بیش از خود دولته
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1399/07/25
ازش تشکرکنین خواهشا علنا میگه ماخراب کردیم شماباید درست کنین
United Arab Emirates
16:11 - 1399/07/25
اینا قدرت طلبند، تبلیغات انتخاباتی را از هم اکنون راه انداختند.
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1399/07/25
امان از این ریابازی و تبلیغات انتخاباتی و پوپولیستی و ریاکارانه
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1399/07/25
خیلی هنر داری تو دوره خودت یه گلی میزدی ب سر مملکت
دوره ات خلاص
خدمت صفر
Netherlands
16:44 - 1399/07/25
وقتی نماینده ی مجلس رئیس قوه ی مقننه را فقط نماینده ی مردم تهران میداند به حال دو کس باید تاسف خورد۱-مردمی که به این ادم بی اطلاع اعتماد کرده اند(حوزه ی انتخابیه اش)۲-به حال مجلسی که این افراد در ان حضور دارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج