نمازی: مردم از اصولگرایان بیشتر ناراضی هستند
۱۰۷۹۲۱۶
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
۱۰۰۷
عضو شورای مرکزی کارگزاران گفت: مردم از اصولگرایان بیشتر ناراضی هستند چراکه مردم با انحصار، سخت گیری، ایجاد محدودیت، تفکرات مخالف با آزادی بیان و قلم و حق انتخاب مخالف هستند.

خبرگزاری برنا: عضو شورای مرکزی کارگزاران گفت: مردم از اصولگرایان بیشتر ناراضی هستند چراکه مردم با انحصار، سخت گیری، ایجاد محدودیت، تفکرات مخالف با آزادی بیان و قلم و حق انتخاب مخالف هستند.

«علی محمد نمازی»، فعال سیاسی اصلاح طلب، در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از اظهارات حمیدرضا ترقی مبنی بر اینکه تقریباً بیش از ۷۰ درصد مردم نسبت به اصلاح‌طلبان نظر مثبتی ندارند، گفت: از حمیدرضا ترقی تعجب می‌کنم که یک حزب بسیار محدود و کوچکی که مجمع عمومی آن که چندان تفاوتی هم با شورای مرکزی‌اش ندارد از سوی مردم اظهارنظر می‌کند. ابتدا وقتی شخصی چنین آمار و ارقامی را اعلام می‌کند باید مستندات خود را نیز بیان کند مبنی براینکه بر اساس این دلایل و مستندات و مدارک اظهارنظر کرده است.

او افزود: در حال حاضر در این باره که پایگاه اجتماعی دو جناح اصلی کشور چگونه است نظرسنجی صورت نگرفته اما حداقل این که دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا، دو جناح اصلی کشور هستند و تاکنون انتخابات آزاد و رقابتی نشان داده که تعداد اصلاح‌طلبانی که پای صندوق رأی حاضر شدند بیشتر از اصولگرایان بوده و اگر ریزشی هم وجود داشته، هر دو جناح به صورت یکسان دچار این ریزش شدند.

این عضو شورای مرکزی کارگزاران در پاسخ به این سوال که آیا مردم همان اندازه که از اصلاح‌طلبان ناراضی هستند از اصولگرایان هم ناراضی‌اند؟ بیان کرد: به نظر می‌رسد مردم از اصولگرایان بیشتر ناراضی هستند چراکه مردم با انحصار، سخت گیری، ایجاد محدودیت، تفکرات مخالف با آزادی بیان و قلم و حق انتخاب مخالف هستند.

او تاکید کرد: جناح‌ها یا فعالان سیاسی اگر جمعیتشان در کشور 50 درصد باشد و اگر بین دو جناح اصلی کشور هم به صورت مساوی تقسیم شده باشند، می‌توان پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان را 25 درصد تخمین زد نه 2 تا 8 درصد.

این عضو حزب کارگزاران با تاکید بر اینکه اظهارات اخیر ترقی در مورد میزان استقبال مردم از اصلاح طلبان، اقتدارگرایانه و انحصارطلبانه است، تصریح کرد: در واقع اصولگرایان می‌خواهند به هر طریقی رقیب را از صحنه خارج کنند این آمارها و اظهارات مبارزه‌ای به معنای خارج کردن رقیب از صحنه انتخابات است. بنابراین اگر به طور آزادنه نظرسنجی صورت می‌گرفت نشان می‎‌داد که یقینا جمعیت اصلاح‌طلبان، حداقل دو برابر اصولگرایان است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:66
Iran (Islamic Republic of)
15:33 - 1399/10/22
از همه همه شون بسیار بسیار بسیار ، اصولگراها + ۱
Iran (Islamic Republic of)
15:33 - 1399/10/22
فقط تو خوبی
پاسخ ها
Kia
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
خوب نه اینها فکر می کنن و قدیس و فرشته ان
Iran (Islamic Republic of)
15:40 - 1399/10/22
اصلاح طلب ها را دیدیم چه گلی به سر مردم زدنن
با کلمه ازادی گند زدید به کشور و زندگی مردم
Iran (Islamic Republic of)
15:56 - 1399/10/22
اشتباه نکن مردم ازکل مسیولین ناراحت هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
متنفرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج