چرا روسای فدراسیون همیشه از پرسپولیس بوده‌اند؟
۱۰۷۹۴۷۰
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
۹۹۰
۳ روز پیش مهلت ثبت‌نام کاندیدا‌ها برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال جهت انتخاب رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه این فدراسیون بدون رئیس به پایان رسید و درنهایت ۶ نفر برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کردند.

روزنامه خراسان: ۳ روز پیش مهلت ثبت‌نام کاندیداها برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال جهت انتخاب رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه این فدراسیون بدون رئیس به پایان رسید و درنهایت 6 نفر برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کردند. ثبت‌نام کاندیداها که 14‌دی آغاز شده بود، یک هفته ادامه داشت اما اکثر چهره‌های اصلی در روز پایانی ثبت‌نام کردند و انتخابات فدراسیون فوتبال برای شناخت رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه 4 سال آینده این فدراسیون روز‌۱۰‌ اسفند و طبق اساسنامه جدید برگزار خواهد شد.

حیدر بهاروند، سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال، علی کریمی، پیشکسوت پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی،‌ شهاب‌الدین عزیزی‌خادم عضو پیشین هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال، کیومرث هاشمی، رئیس پیشین کمیته ‌ملی المپیک، مصطفی آجورلو، مدیرعامل پیشین باشگاه‌های پاس، استیل‌آذین و تراکتور و یک روحانی به نام ستار عبدی‌پور که به‌گفته خودش در استان البرز کار فرهنگی انجام داده، 6 نفری هستند که برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال قرار است باهم رقابت کنند. هرچند خیلی‌ها منتظر چهره‌هایی چون محمدحسین قریب و حبیب کاشانی مدیران سابق استقلال و پرسپولیس برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال بودند اما چنین نشد و درنهایت همان 6 فرد بالایی که اشاره شد، ثبت‌نام کردند.

البته اهالی فوتبال در بین این 6 نفر توجه و حمایت بیشتری را متوجه علی کریمی کرده‌اند و امیدوارند پس از سال‌ها یک چهره کاملا فوتبالی سکان هدایت مهم‌ترین فدراسیون ورزشی ایران را بر‌عهده بگیرد. موافقان علی کریمی از جامعه فوتبال خواسته‌اند نگاه رنگی و کدورت را کنار گذاشته و متحد شوند تا فوتبال به دست فوتبالی‌ها بیفتد. با این‌حال کریمی مخالفانی هم دارد و خیلی‌ها به خاطر رویکرد رنگی او در قضیه برانکو و کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی و عدم حمایت‌اش از تیم ملی و سکوتش مقابل تصمیم‌های وزارت ورزش منتقد و مخالف حضور او در فدراسیون فوتبال هستند و او را واجد شرایط برای مدیریت فوتبال ایران نمی‌‌دانند.‌ در این‌میان استقلالی‌ها بیشترین نقدها را متوجه علی کریمی و البته سیستم انتخاباتی فدراسیون فوتبال کرده‌اند.

در چند روز گذشته چه در رسانه‌ها و چه در فضای مجازی این پرسش از سوی آن‌ها مطرح شده که چرا هیچ‌وقت یکی از پیشکسوتان یا مسئولان باشگاه استقلال پست ریاست فدراسیون فوتبال و یا سمت‌هایی چون دبیرکلی و نایب‌رئیسی را احراز نکرده‌اند و چرا همیشه باید استقلالی‌ها نگاه رنگی را کنار بگذارند و چشم روی همه بی‌عدالتی‌ها و نابرابری‌ها ببندند؟ اشاره آن‌ها به حضور 3 رئیس فدراسیون فوتبال از هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس در مقاطع مختلف است.

زمانی که نبی، تاج، عابدینی ریاست فدراسیون فوتبال را بر‌عهده داشتند و البته پست دبیرکلی هم در مقاطعی در اختیار نبی و شکوری بوده که پرسپولیسی بوده و هستند. حالا هم علی کریمی با مهدی مهدوی‌کیا می‌خواهد وارد عرصه رقابت انتخاباتی برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال شود و حتی برای ایجاد اتحاد یک پیشکسوت استقلال را به صورت نمادین هم شده در تیمش نگنجانده است.

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:42
Germany
08:08 - 1399/10/23
آدمین انگار فراموش کردی تو قهرمانیهای سپاهان کی رئیس فدراسیون بود جناب ساکت یا همین تاج سپاهانی
پاسخ ها
+ SASi +
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
کاملا روشن است چرا فدراسیون همیشه لنگی بودن
فساد را در فدراسیون ببین
فدراسیون همیشه دنبال کار خلاف است چرا چون لنگی است
اگر فدراسیون استقلالی بود همه‌چیز مرطب و منظم
همه کارها روی برنامه بود
Iran (Islamic Republic of)
08:08 - 1399/10/23
وقتی نویسنده مغرضانه بنویسه و چشمش رو روی حقایق ببنده میشه همین نوشته ، واقعاً چندتا تحصیل کرده سطح بالا تو استقلال از بدو وجودش سراغ دارید ؟ خداوکیلی از صدقه سری دکتر دادکان همین یه ساختمونو ندارید ؟ استقلالی جماعت گربه صفت هستن مخصوصا گزارشگرا و فوتبالی نویساش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
سوزش اولسان.. سوزش قائدی. سلام گل. خداحافظ گل
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
تحصیلات علی کریمی را بفرمایید دوست عزیزم
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
توقهرمانی سپاهان کفاشیان رییس بودعزیزم
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
مثلا لنگی ها تحصیل کرده هستن اقای عزیز میدونی چرا چون دستور از بالا ست
محمدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
مثلا علی کریمی تحصیل کرده هست.؟
Iran (Islamic Republic of)
08:10 - 1399/10/23
تاج و پرسپولیس. این آقا بیشترین ضربات را به پرسپولیس زده. این آقا همیشه تمام قد با باند اصفهانی خودش مثل ساکت و.... پدر تیمهای تهرانی مخصوصا پرسپولیس و استقلال را در آوردن.
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1399/10/23
کیسه کشا اهل لابی کردن هستن وچشماشون روبدیهی ترین واقعیت می بندن میگن ما که ندیدیم منطق خیلی ضعیفی دارن
Iran (Islamic Republic of)
09:11 - 1399/10/23
لنگ خاصدحکومتی پول های حسین هدایتی از زندان
Iran (Islamic Republic of)
09:16 - 1399/10/23
آره همگی پرسپولیسی بودند ولی بیشترین آرا ورای ها همیشه بر علیه تیم پرسپولیس بوده از جمله چند رای نا عادلانه.دربی که 3بر صفر به نفع استقلال زده شد!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
09:33 - 1399/10/23
اگرهم باشه بدیهی هست چون اکثریت مردم ایران طرفدار پرسپولیس هستند تاکور شود هر ان کس که نتواند ببیند
Iran (Islamic Republic of)
10:18 - 1399/10/23
اخه تیم کیسه بااین پیشکسوتهای بیسوادوکم عقل نمیتونندیک تیم را اداره کنندچطورمیخوان فدراسیون را اداره کنند.
Iran (Islamic Republic of)
10:33 - 1399/10/23
چون پرسپولیسی ها هم در ایران و هم چهان شناخته شده هستن میگین نه از شفر بپرسین..
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
11:35 - 1399/10/23
استقلالیا در حد و اندازه ای نیستن که بخوان جایی پست بگیرن آدم حسابیا با سوادا با دانشا همه پرسپولیسین.آدمای بین المللی مهدوی کیا کریمی دایی باقری طارمی.ببببلهه
پاسخ ها
محمد رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
میشه یه توضیح از سواد و دانش بالای دکتر علی کریمی بفرمایید تا ما هم گمراه نمیریم؟؟تورو خداااااا بگووووو واقعا از یه پرسپولیسی چی انتظار دارید؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1399/10/23
پیروزی هاچه غلطی کردندجزدزدی وپایان آوردن سطح فوتبال ایران مرگ براین فوتبال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج