متهم: عصبانی شدم، همسرم را خفه کردم!
۱۰۷۹۴۹۰
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
۲۷۴۳
با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر خفگی زنی 29 ساله با گاز مونوکسید کربن در یکی از مناطق شهرستان بجنورد بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

روزنامه ایران: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر خفگی زنی 29 ساله با گاز مونوکسید کربن در یکی از مناطق شهرستان بجنورد بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ مقصود رستگار، رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی در تشریح این جنایت گفت:مأموران در بررسی اولیه جسد آثار فشار جسم رشته‌ای در گردن و کبودی صورت و انگشت وسط دست راست زن جوان را مشاهده کردند و فرضیه قتل قوت گرفت. بنابراین مأموران برای بررسی موضوع به خانه مقتول رفته و اقدام به انجام تحقیقات گسترده از خانواده وی کردند.

همسر مقتول در ابتدا منکر هرگونه نزاع و درگیری بود و علت مرگ وی را گازگرفتگی عنوان می‌کرد، اما پس از تحقیقات فنی و تخصصی کارآگاهان سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و گفت: با همسرم آن شب به خانه یکی از آشنایان رفته بودیم. چون آنها اقدام به خرید وسایل خانگی جدید کرده بودند پس از بازگشت به خانه و به خاطر چشم و هم چشمی با یکدیگر جر و بحث کردیم. ما یک نوزاد داریم که گرسنه‌اش شده بود و مدام گریه می‌کرد اما همسرم از شیر دادن به کودک خودداری می‌کرد با دیدن این صحنه در یک لحظه کنترل خود را از دست داده و با فشار بر گلویش وی را به قتل رساندم.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره با اینکه متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد از شهروندان خواست تا با توجه به شرایط اقتصادی از چشم و هم‌چشمی پرهیز کنند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند تا شاهد این‌گونه حوادث ناگوار نباشیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:27
Iran (Islamic Republic of)
08:54 - 1399/10/23
حق با مرد اینجا آزادش کنید لطفا
پاسخ ها
آراد
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
کجا حق بامرد است اگر مادر به بچه اش شیر میدهد بخاطر عاطفه اش وخانمی آن زن است مگر تومسلمان نیستی .کی گفته هر کس عصبانی میشود باید به دیگران آسیب بزند .میرفت توتوالت آنجا عصبانیتش راخالی میکرد .
Iran (Islamic Republic of)
08:57 - 1399/10/23
باید ریشه یابی شود تا قاتل مشخص شود نه اینکه این فرد قاتل میباشد باید افرادی را محاکمه بکنیم که مشکل روحی واقتصادی برای ملت ایران بوجود اورده اند نمیتوانید حکومت بکنید همگی استعفا بدهید هر روز ملت ایرانفقیرتر،وروانیتر خدایا چکار بکنیم،،،،،
پاسخ ها
ناشناس:
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
احسن همینه مسبب تمام بدبختیهای مردم کرانی وفقراست که مردم هم میدانند ازکجا آب میخوردیک عده میخواهند مُفت مُفت حکومت کنند وهیچ توجهی به مردم نکنند.ثروت این مملکت بهیغماببرند.وخیرات به دیگران بدهند.
دلوین
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
عین حقیقت گفتنی.ملت ایران بدجور درعذاب هستن.فشار واسه ملته،خوشگذرانی واسه حکومت.انگارباناشکری هایی که مردم کردن دیگه ازیادخداهم رفته ایم
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1399/10/23
ظاهرا اکثر قاتلها تنهاراه حل مشگلات را با کشتن حل میکنن باید ریشه یابی بشه علت اینهمه جنایات چیه البته اولین علت فکر کنم مالی بعد خیانت همسر وتلفن همراه که باعث وصل شدن به سایت ها توسط جوانان و کلاهبرداران
Iran (Islamic Republic of)
09:24 - 1399/10/23
خودت رو می کشتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
باید خودش را میکشت .
Iran (Islamic Republic of)
09:56 - 1399/10/23
ازبابت گرانی مردم کم کم روانی میشن راه حلش فقط توجه به داخل کشوروتامین نیازهای داخلی وارزانی است تمام.
Netherlands
10:40 - 1399/10/23
کم اوردیم دیگه کم اوردیم
Iran (Islamic Republic of)
10:54 - 1399/10/23
مثلن که چی نظر محترمانه آدم رو سانسور میکنید ،آدم دلش زده میشه از دست این رسانه ها
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1399/10/23
5 درصد هم مقصر او خانواده رو بزنید!خخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
11:06 - 1399/10/23
امان از چشم هم چشمی چه بلاها که برسر مردم نیاورده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج