برهانی: خبر دارید میلیچ علیه ما استوری گذاشت؟
۱۰۸۰۰۳۲
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
۱۵۳۳
دستیار محمود فکری گفت: در خیلی جا‌ها دیدم که می‌گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده، اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم.

خبرگزاری فارس: دستیار محمود فکری گفت: در خیلی جاها دیدم که می‌گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم.

آرش برهانی دستیار محمود فکری، مصاحبه‌ای مفصل انجام داده که سعی کردیم در اینجا مهمترین بخش های حرف‌های برهانی را منتشر کنیم. نکته‌هایی که او درباره میلیچ هم گفته جالب است.

*کل بازیکنان استقلال باانگیزه هستند و ما نفراتی را در اختیار داریم که از نظر اسم و رسم و سابقه و خدمت به استقلال خیلی بیشتر از میلیچ در این تیم کار کردند اما آنها بیرون نشسته و نه اعتراضی کردند و نه صحبتی انجام دادند.این دلیل نمی‌شود چون یک بازیکن در ترکیب تیم حضور ندارد، رفتار غیرمسؤولانه و غیرحرفه‌ای انجام بدهد و اگر قرار باشد یک نفر قهر کند، یک نفر به تمرین نیاید و یک نفر از کشور برود، نمی‌شود تیم را آماده کنیم.

*در عرض 3، 4 ساعت نمی‌شود یک بازیکن بلیت بگیرد. میلیچ در ذهنش این بوده که ایران را ترک کند و کارش را هم انجام داده است، اما یکسری مسائل در این بین وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. باشگاه استقلال در ابتدای فصل بدهی خیلی‌ها را تسویه کرد تا بتواند مجوز حرفه‌ای گرفته و از نفراتی که جدیداً جذب کرده استفاده کند. همین حالا که با شما صحبت می‌کنم هنوز هم به یکسری افراد تعهد داده شده که مطالبات‌شان پرداخت شود ولی قبول دارم باشگاه نسبت به بازیکنان برای پرداختی‌ها عقب است اینگونه هم نیست که مثلا به یک بازیکن 30 درصد پول داده باشیم و یک بازیکن دیگر کمتر یا بیشتر گرفته باشد.

*در مورد شرایط مالی توضیح دادم و اگر قرار به این مسأله باشد، همه باید هر روز قهر کنند و در تمرینات شرکت نکنند. در هر دو حالت اقدام میلیچ اشتباه و غیرحرفه‌ای بوده چون سرمربی تیم سعی می‌کند بهترین نفراتش را به زمین بفرستد. هیچ مربی دوست ندارد بازیکن خوبش را روی نیمکت بنشاند. شما فکر می‌کنید کادر فنی استقلال نمی‌دانند پست تخصصی محمد دانشگر دفاع چپ نیست؟ ‌اتفاقا ما این مسائل را خوب می‌دانیم اما حتما شرایط دانشگر بهتر بوده که حاضر شدیم او را در پست غیرتخصصی به زمین بفرستیم.اگر یک تیم شکست بخورد یا برنده شود مسوولیت فنی‌اش با سرمربی است و او پاسخگوی باشگاه و هواداران است و کسی به بازیکن خرده نمی‌گیرد.

*شما دیدید نادری بعد از پنج هفته به ترکیب تیم برگشت و تمام تلاش خود را انجام داد حتما میلیچ شرایط آمادگی خوبی نداشته که به زمین نرفته وگرنه اگر او آماده بود سرمربی تیم از وی استفاده می‌کرد. همانطور که ابتدای صحبت‌هایم گفتم اصلاً اسم و سن و سال برای آقای فکری مهم نیست و او از بهترین نفرات و آماده‌ترین‌ها استفاده می‌کند.

*یکسری اتفاقات می‌افتد که باید درون تیم ما بماند ما تا الان حرفی نزدیم تا به بازیکن اتفاقی نیفتد. بازیکنی که بازی نمی‌کند ناراحت است. من خودم هم زمانی که بازی نمی‌کردم ناراحت می‌شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی‌زدم و یا علیه او استوری نمی‌گذاشتم اما این بازیکن این کار را کرد. من در خیلی جاها دیدم که می‌گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم. شاید برخی‌ها خودشان را به خواب زده‌اند و یا دوست دارند خودشان را به خواب بزنند.

*فرشید باقری دوست و همشهری من است و بارها شده که ما با هم صحبت کردیم روزی هم که قرار شد این بازیکن در تمرینات شرکت نکند من در محل تمرین حضور نداشتم اما یقین دارم سرمربی تیم بی‌دلیل چنین تصمیمی نگرفته است. مدتی پیش یک مشکل برای فرشید اسماعیلی به وجود آمد و خود من خیلی ناراحت بودم اما واقعیت امر این است که کادر فنی باید استقلال را لحاظ کند. هوادار عاشق تیمش است و با وجود اینکه به ورزشگاه راهش نمی دهند از شهرستان به استادیوم آزادی آمده بود و پشت در ما را تشویق می‌کرد. اگر قرار باشد هر مشکل و بی انضباطی را به سادگی رد کنیم پس چگونه باید هوادارانی که اینگونه حمایت می‌کنند را در نظر بگیریم؟

*فرشید اسماعیلی کلی تحت فشار بود اما به تمرینات برگشت و آقای فکری به او اعتماد کرد و خود او هم متوجه شد که شاید اشتباه کرده و الان هم آمده به تیم ما خدمت می‌کند. فرشید باقری پسر بسیار خوبی است ولی منافع تیمی از همه چیز مهمتر است و واقعا نمی‌دانم آیا مشکل او حل شدنی است یا خیر چون از هیچ چیز این موضوع اطلاعی ندارم.

*من صحبت‌های مربی پرسپولیس -حمید مطهری- را نشنیدم فقط یک جا متوجه شدم او گفت استقلال فشرده بازی می‌کرد و ما این فشار را شکستیم. حرفی که من زدم این بود پرسپولیس روی دو دفع توپ صاحب موقعیت گل شد و یک ضدحمله هم در اثر زیر توپ زدن نصیب نورالهی شد که او توپ را به بیرون زد. حرف من این بود که نام این کار شکستن فشردگی بازی استقلال نبود. من اگر تا صبح هم بحث فنی کنم اما به مشکلات داوری رسیدگی نشود فایده‌ای ندارد ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم به گل برسیم اما خیلی راحت پنالتی تیم ما را نمی‌گیرند. 7 پنالتی استقلال در این هفته‌ها سوخته و اگر این پنالتی‌ها به سود ما اعلام می‌شد الان با 6 امتیاز بالاتر در صدر جدول بودیم حالا شما انتظار دارید من حرف فنی بزنم؟

*در این یکی دو روز شنیدم آقای مطهری مدعی شده که توپ محمد نادری ابتدا به زانوی بازیکن این تیم خورده و بعد به دست اصابت کرده است من از کادر فنی این تیم خواهش می‌کنم این صحنه را چند بار دیگر ببینند و اگر واقعا حرف آنها درست باشد سه امتیاز تقدیم به خود آنها، اما اگر آن پنالتی به بود ما اعلام می‌شد نتیجه در ده دقیقه ابتدایی دو بر صفر و شرایط کلی بازی خیلی تغییر می‌کرد ما قبل از دربی تمام تلاش خود را کردیم که آرامش برای بازی حکمفرما باشد اما این اتفاق از سوی رقیب رخ نداد.

*دیدید که آقای شکوری که از دوستان من هم است از جلسه خوبش در فدراسیون فوتبال پیرامون داوری صحبت کرد ولی من نمی‌دانم چه صحبتی در آنجا رد و بدل شد. آیا در آنجا صحبت شد که اگر توپ به دست مدافع‌شان خورد پنالتی نگیرند؟ این نوع بیانیه دادن و رفتن به فدراسیون و فشار گذاشتن روی داوری شیوه‌ای قدیمی است و دیدید که همین حربه باعث شد داور با تجربه‌ای مثل آقای کرمانشاهی پنالتی به این واضحی را برای ما لحاظ نکند.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:86
Iran (Islamic Republic of)
16:52 - 1399/10/24
بدبخت داور که در جهت سما سوت زد،لطفا برو یکبار هم شده قوانین داوری را خوب بخون،ببین غلامی باید اخراج میشد،اونم اصلا پنالتی نبود،فقط برید سکر کنید که یک شیش تایی دیگه به حسابتون نرفت،خیلی شانس آوردید،آقای بحرانی،
پاسخ ها
ونبدی،
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
این‌همه‌مطلب‌ ازبرهانی،شاخ‌داره اونوقت‌مدیرنظرمارانشون‌نمیده.
Iran (Islamic Republic of)
16:55 - 1399/10/24
برهانی احتمالا چشات نمی بینه
Iran (Islamic Republic of)
17:02 - 1399/10/24
خدا کنه احمقهایی مثل برهانی و فکری همیشه تو ششتقلال باشند
Iran (Islamic Republic of)
17:03 - 1399/10/24
عارش بحرانی تو در حد حمیدخان مطهری نیستی که در موردش زر بزنی.برو کشکتو بساب بچه جون. تیمی که مربیش تو باشی بهترازین نمیشه.ضمنا" زمان تو استوری گذاشتن مد نبود والا تو هم این کاررو میکردی.
Iran (Islamic Republic of)
17:08 - 1399/10/24
آره این پنارتی بود ولی والیبال بازی کردن شیخ بازی قبلی یه مدال واسه کیسه داشت، کیسه=بی منطق
Iran (Islamic Republic of)
17:25 - 1399/10/24
بازی معروف هم دو برصفر جلو بودید توده دقیقه ایمون زاید ضایعتون کرد
Iran (Islamic Republic of)
17:26 - 1399/10/24
پسر راستگو نادری امادگیش این بود در دربی استوری گذاشته منتشر کن تا ماهوادار هم بدانیم
Iran (Islamic Republic of)
17:51 - 1399/10/24
برهانی خخخخخ. کیسه کشا خودشون خندشون نمیگیره از این که این رو نیمکتشوته؟
پاسخ ها
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
من نمی‌دونم تمام آدم و عالم میگن پنالتی نبود این میگه بود آخه یکی نیست بگه اگه داور توجیه شده بود به نفع پرسپولیس سوت بزنه چطور خطای غلامی که تمامی کارشناسان گفتند کارت قرمز داشت رو کارت زرد داد
جواد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
من نمی‌دونم تمام آدم و عالم میگن پنالتی نبود این میگه بود آخه یکی نیست بگه اگه داور توجیه شده بود به نفع پرسپولیس سوت بزنه چطور خطای غلامی که تمامی کارشناسان گفتند کارت قرمز داشت رو کارت زرد داد
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1399/10/24
آقای برهانی وقتیکه اکثر داورها ی ایرانی و خارجی اون صحنه رو پنالتی تشخیص ندادند چرا اصرار به پنالتی بودن داری؟یعنی همه دروغ میگن شما راست میگی؟
تازه اگه 2 بر صفر هم جلو میافتادید مثل چند سال قبل ،تو ده دقیقه 3تا از پرسپولیس میخوردید
پاسخ ها
ونبدی،
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
اره‌‌اش بحرانی،اگه‌نصف‌‌مطهری‌ازتاکتیک‌بلدبودبه خداوندی‌خدا،فوتبال‌دیگه‌نگاه‌نمیکردم،پارتی‌‌رونده‌‌‌اره‌بیست،اونم‌چه‌کارهایبییی
Iran (Islamic Republic of)
08:23 - 1399/10/25
اقا این حرفها همش فرار از جرمه ،اقای ملیچ بهش گفتن یا برو یا بشین دوپینگت اعلام بشه ،مسئولین استقلال یه توافق با فدراسیون کردن الان همش فیلم بازی میکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج