خوش‌ آب و هواترین منطقه تهران، کبود شد
۱۰۸۰۱۶۹
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
۲۱۰۱
هوای تهران هر ساعت که می‌گذرد، بدتر می‌شود. این درحالی است که ساعت منع تردد شروع شده. با این‌حال سوهانک، یکی از خوش‌ آب و هوا ترین مناطق شمال شرق تهران، بدترین هوای پایتخت در ساعت ۲۱ را دارد.

همشهری‌آنلاین: از صبح امروز هوای پایتخت ساعت به ساعت بدتر شده است، هرچند که روز در وضعیت قرمز شروع شد، اما با توجه به تردد بیشتر در شهر، وضعیت هوا هم بدتر شده است.

مطابق اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ساعت ۹ شب، متوسط کیفیت هوای تهران روی عدد ۱۷۴ و در محدوده قرمز و ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد. از سوی دیگر هیچ منطقه‌ای در وضعیت نارنجی نیست. تا ساعت ۲ بعد از ظهر، چند منطقه در وضعیت نارنجی بودند. اما هوای سوهانک در شمال شرقی تهران، از همه جا بدتر گزارش شده است؛ ۲۲۸، وضعیت بنفش و هشدار.

به گفته کارشناسان، دلیل بدتر بودن هوای سوهانک، تجمع بیشتر آلاینده‌ها در این منطقه که به دامنه‌های کوه ختم می‌شود و حبس آلاینده‌هاست. پیش از این بارها گفته شده است یکی از دلایل آلودگی هوای تهران، حبس هوا به دلیل محاصره شدن پایتخت در دامنه‌های البرز مرکزی است.

خوش‌ آب و هواترین منطقه تهران، کبود شد

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:10
Iran (Islamic Republic of)
07:04 - 1399/10/25
چون درسراسر ایران چینی ها وایرانی ها مزرعه بیت کوین استخراج میکنند برق فوق العاده مصرف میکنند ونیروگاه ها ازمازوت استفاده میکنند هوای کل کشور آلوده است ادامه این کار یعنی نابودی ایران ومرگ زودتر ملت ایران
Iran (Islamic Republic of)
08:52 - 1399/10/25
بی خیالی و بی تدبیری در مهار آلودگی هوای تهران خیانت است به مردم
Iran (Islamic Republic of)
14:05 - 1399/10/25
مزرعه بیت کوین رو تعطیل کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج