اگر صداوسیما از وزیر شکایت نمی‌کرد عجیب بود
۱۰۸۲۳۳۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
۱۹۳۳
باقری بنابی، رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه آذری جهرمی گفت: مطالبه رهبرانقلاب تشکیل دولت جوان است و خیلی بد است که ما یک وزیرجوان را هم تحمل نکنیم.

اسکان‌نیوز: باقری بنابی، رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه آذری جهرمی گفت: مطالبه رهبرانقلاب تشکیل دولت جوان است و خیلی بد است که ما یک وزیرجوان را هم تحمل نکنیم.

باقری بنابی در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه وزیر ارتباطات و شکایت صداوسیما از وی گفت: نمی شود مدام در زبانمان حرف از نقش جوانان باشد و در انتخابات ، جنگ و صحنه های خطیر چشممان به ظرفیت جوانان باشد، اما در زمان واگذاری مسئولیت به جوانان انگ ناپختگی و خامی بزنیم، و آن معدود جوانانی همه که وارد صحنه می شوند را با شکایت و تخریب و فضاسازی رسانه‌ای به گونه ای نقره داغ کنیم که دیگر هیچ جوانی جرات ورود به صحنه را نداشته باشد.

رئیس فراکسیون مستقلان ولایی با کنایه به شکایت صداوسیما از وزیر ارتباطات ابراز کرد: اگر این آقایان از جهرمی شکایت نمی‌کردند عجیب بود چراکه متاسفانه کار به جایی رسیده که دیدن رویکردهای صحیح از مدیران تلویزیون مایه تعجب است.

باقری بنابی ادامه داد: اما راحل (ره) فرمودند صداوسیما باید به مثابه یک دانشگاه باشد و انتظار بود مردم فرهنگ مدارا، ادب، تحمل یکدیگر و انصاف را در رسانه ملی شاهد باشند که متاسفانه تلویزیون ما هر روز از این حسنات فاصله می گیرد.

صبح امروز خبر داد که محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با «اعلام جرم» دادستان کل کشور و شکایت صداوسیما، به دلیل «استنکاف از اجرای اوامر قضایی در مورد فیلتر کردن اینستاگرام»، «استنکاف از ابلاغ رییس مرکز ملی فضای مجازی برای کاهش پهنای باند بین‌الملل و محدودسازی پیام رسان‌های خارجی» به دادسرای فرهنگ و رسانه فراخوانده شد.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:26
Iran (Islamic Republic of)
11:46 - 1399/11/01
مگر بیشتر از این انتظار داشتی خفکان بتمام معنی
Iran (Islamic Republic of)
11:54 - 1399/11/01
اذری جهرمی تنها وزیر دوست داشتنی ومردمی خدا حفظش کنید بگو
Iran (Islamic Republic of)
11:56 - 1399/11/01
اینهمه شغل و کسب کار اینترنتی که بوسیله اینستاگرام انجام میشه پس تکلیفش چی میشه اول شما بیا طرح جایگزین بده بعد فیلتر کن
Iran (Islamic Republic of)
13:32 - 1399/11/01
چرا کسانی که کارآمدن شما تحمل نمی کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
چون بدخواه مردم هستن
Iran (Islamic Republic of)
14:27 - 1399/11/01
ببخشید جهرمی قبلا چیکاره بود؟
Iran (Islamic Republic of)
16:32 - 1399/11/01
خوب کاری کردند تو هم دهنت را ببند
پاسخ ها
م
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
مگه باکشورهای عربی تعامل ندارن اونا هم فیلتر میکنن
Iran (Islamic Republic of)
17:44 - 1399/11/01
بیچاره جوانها همه چی فیلتر میشه به غیر از چیز های که خودشان میپسندن اساتید مین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج