شکایت نمایندگان از روند کار دولت با ۲۰۰ امضاء
۱۰۹۳۶۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
۱۰۹۵
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس از جمع‌آوری ۲۰۰ امضا از سوی نمایندگان جهت رسیدگی کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع شیوه غلط دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس از جمع‌آوری ۲۰۰ امضا از سوی نمایندگان جهت رسیدگی کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع شیوه غلط دولت در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در جلسه نوبت عصر امروز دوشنبه ۴ اسفند مجلس شورای اسلامی، طی سخنانی گفت: مجلس نظر خود را صریحاً درباره بیانیه مشترک آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد. متأسفانه در رسانه‌ها این گونه مطرح می‌شود که این بیانیه مشترک تفسیری از قانون و نظر مجلس شورای اسلامی بوده است در حالی که اساساً ما جریان این موضوع را آزاد نگذاشتیم که آقایان تفسیر کنند و اگر هم تفسیری باشد، بر عهده مجلس است.

وی در پایان بیان داشت: به جهت تخلف آشکار دولت در این زمینه و عدم توجه به قانون، اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، نمایندگان با بیش از ۲۰۰ امضا شکایتی به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارائه دادند تا طرز کار غلط دولت در این مسیر مورد بررسی قرار گیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:64
Iran (Islamic Republic of)
16:49 - 1399/12/04
کاسبان تحریم کمی هم به فکر مردم باشید چرا که تا اینجای کار ملت خونش به شیشه شده
Iran (Islamic Republic of)
17:16 - 1399/12/04
اینا نماینده چند درصد جامعه هستند
Iran (Islamic Republic of)
17:17 - 1399/12/04
مجلس کاملاً سیاسی و جناحی !!!
ترا بخدا دست از اقدامات سیاسی و جناحی بردارید و این وقت را صرف اقتصاد و معیشت ملت کنید
Iran (Islamic Republic of)
17:27 - 1399/12/04
تودو خدا به داداین ملت برسین کاسه داغتر از آش نباشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج