تکلیف ماندن مجیدی در استقلال نامشخص شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۳۹۹۹
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
۲۸۶۱
عضو هیئت مدیره استقلال درباره شرایط نیمکت استقلال و ادامه همکاری با فرهاد مجیدی توضیحاتی را ارائه داد.

تسنیم: عضو هیئت مدیره استقلال درباره شرایط نیمکت استقلال و ادامه همکاری با فرهاد مجیدی توضیحاتی را ارائه داد.

اظهارات بحث‌برانگیز درباره آینده مجیدی در استقلال

علی اصغر ملکیان درباره حذف تیم فوتبال استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، بحث ادامه همکاری با فرهاد مجیدی و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

هواداران استقلال از ادامه ناکامی‌ها ناراحت هستند و مدیران باشگاه را مقصر شرایط فعلی می‌دانند.

وظیفه‌مان این بود که برای سفر استقلال به دبی بهترین شرایط را فراهم کنیم، اما اینکه برخی‌ها خلاف واقع را منعکس می‌کنند، مشخص است دنبال فرافکنی، جوسازی و شانتاژ بازی هستند. تیم را 8 روز مانده به بازی با الهلال به دبی فرستادیم، گفتند در دربی بازی تدارکاتی داریم، گفتیم اشکالی ندارد و زود بروند. تیم را با پرواز چارتر و از طریق CIP فرستادیم. گابریله پین را در سخت‌ترین شرایط کاری کردیم از ایتالیا مستقیم به دبی بیاید و در بدترین شرایط قراردادش را نهایی کردیم. یکی از شرایط پین این بود که 30 درصد از قراردادش را دریافت کند که بلافاصله پولش را پرداخت کردیم. نشستن پین روی نیمکت استقلال هم داستان داشت و فدراسیون از ما ضمانت نامه بانکی می‌خواست که الحمدالله انجام شد. اتفاق بزرگی بود که ایشان بتواند روی نیمکت استقلال در بازی با الهلال حضور داشته باشد. فرهاد مجیدی این مربی را قبول داشت و از لحاظ فنی مربی خوبی است.

فکر می‌کنید این انتقادها درست نیست؟

نمی‌دانم چه شرایطی را فراهم نکردیم که برخی از هواداران که دلسوز واقعی نیستند پس از شکست برابر الهلال از هیئت مدیره و مدیرعامل ناراحت هستند. با بهترین شرایط تیم را به دبی فرستادیم که نتیجه بگیرد. استقلال برابر الهلال بد بازی نکرد و می‌توانستیم برنده باشیم. پیش از بازی، الهلال را از نظر رسانه‌ای بزرگ کرده بودند. ما به اسم این تیم باختیم، وگرنه می‌توانستیم با همین اختلاف دو گلی که خوردیم، بازی را به سود خودمان برگردانیم. الهلال در حد و اندازه‌ای نبود که بگوییم از استقلال سرتر بود. گل‌هایی که خوردیم روی اشتباهات بود. گل اول روی لغزندگی زمین بود که محمدحسین مرادمند سُر خورد و جا ماند. دروازه‌بان الهلال هم روزش بود و توپ‌های زیادی گرفت.

اما بپذیرید که هواداران از سریال ناکامی‌های تیم‌شان ناراحت باشند.

طبیعی است که ناراحت باشند. برخی از آنها را در رفت و آمد به باشگاه می‌بینم که چقدر نگران هستند. استقلال باید در جام حذفی جام می‌گرفت و دل هواداران را شاد می‌کرد. در آسیا هم باید صعود می‌کردیم که نتیجه مورد قبول کسب نشد، هر چند که خوب بازی کردند. ما هم می‌دانیم نتیجه خیلی مهم است.

می‌دانیم فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد دارد، اما آیا قرار است تصمیمی درباره ادامه همکاری با او گرفته شود؟

درباره این موضوع تصمیمی گرفته نشده است، اما در اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه درباره ادامه یا عدم همکاری با مجیدی تصمیم گیری خواهد شد. باید گزارش نماینده هیئت مدیره و سرپرست تیم به هیئت مدیره داده شود تا در خصوص سرمربی تیم تصمیم گیری شود.

ممکن است همین صحبت‌ها باعث اعتراض برخی از هواداران شود. آیا اختلافی با مجیدی دارید؟

تا الان حمایت صد در صدی از مجیدی داشتیم. هیئت مدیره و مدیرعامل همه جوره و تمام قدر پشت ایشان ایستادند. طبق وعده‌ای که داده بودیم یک روز قبل از بازی با الهلال بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت شد که شامل 20،30 درصد از عقب افتادگی‌های قبلی بود. برای برد الهلال هم پاداش ویژه در نظر گرفته بودیم. استقلال باید خودش را برای فصل جدید لیگ برتر آماده کند. باید تصمیمی گرفته شود که جبران نتایج ضعیف گذشته باشد. هواداران حق دارند که استقلال پس از چند سال چند  فصل اخیر را جبران کند و نتایج مورد قبول را کسب کند.

اظهارات بحث‌برانگیز درباره آینده مجیدی در استقلال

از عملکرد خریدهای جدید مجیدی رضایت داشتید؟

بیشتر خریدها خوب و امیدوار کننده بودند. ما بر اساس بودجه و جیب‌مان هزینه کردیم. می‌توانستیم خریدهای قیمتی داشته باشیم. بر اساس سقف و بودجه‌مان، خریدها مطلوب بود. این امکان وجود دارد که برای تقویت تیم اقداماتی برای جذب نفرات دیگر صورت بگیرد.

این روزها بحث درباره احمد مددی، مدیرعامل استقلال زیاد است. برخی از هواداران و پیشکسوتان استقلال با راه اندازی هشتگ در فضای مجازی خواهان کنار رفتن مددی شده‌اند، اما حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان همه چیز را به هیئت مدیره واگذار کرد. شما چه نظری در این رابطه دارید؟

اینها دنبال برهم زدن و ملتهب کردن فضای تیم هستند و از فضای گل‌آلود دنبال رسیدن به منافع خودشان هستند. استقلال شرایط خوبی هم داشته باشد، رفتارهای مغرضانه و جوسازی‌های‌شان را ادامه می‌دهند. مشخص است پشت صحنه اینها چه افرادی هستند که دست برنمی‌دارند. اگر استقلال بهترین نتایج را هم بگیرد، دنبال ملتهب کردن فضا هستند تا به اهداف شوم‌شان برسند. آنها کسانی هستند که در سایت‌های شرط‌بندی کار خودشان را انجام می‌دهند. گردانندگان این فضا مشخص است چه چهره‌هایی هستند. استقلال چه شرایط دشواری داشته باشد و چه خوب، می‌خواهند این مسیر را ادامه دهند و استقلال برای‌شان اهمیتی ندارد.

اما به عنوان رسانه این انتقاد از مدیریت استقلال وجود دارد که برخی مواقع اختلاف‌ها خیلی به استقلال ضربه زده است، به طوری که مجیدی و برخی بازیکنان استقلال از جمله وریا غفوری و فرشید اسماعیلی بارها علیه باشگاه موضع گرفته‌اند، پس نمی‌توان گفت مدیریت استقلال بدون انتقاد نیست.

هر چیزی باید در چارچوب خودش انجام شود. عدم تمدید قرارداد برخی بازیکنان کنار گذاشته شده علت دارد. برخی از آنها موارد اخلاقی و انضباطی داشتند. ما بی دلیل کسی را کنار نمی‌گذاریم. وقتی بازیکنی از نظر انضباطی و اخلاقی خوب نباشد و علیه مدیرعامل بدترین هتاکی‌ها را می‌کند و تهمت و افترا بزند، کجای دنیا جایگاهی دارد؟ کجای دنیا می‌بینید بازیکنی علیه نفر اول باشگاه هتاکی کند و هر چه بر زبانش می‌آورد را نثار باشگاه کند، در تیمش می‌ماند؟ چنین چیزی قابل قبول نیست. مدیرعامل هم از این بازیکن (فرشید اسماعیلی) شکایت کرده و شکایت خود را ادامه خواهد داد. از نظر فنی هم عملکرد بازیکن را در فینال جام حذفی دیدید، در مهم ترین بازی که باید نتیجه می‌گرفتیم دیدیم چه اتفاقی افتاد. این همه بازیکن بزرگ آمدند و رفتند و نباید خودمان را درگیر بازیکنی کنیم که نه اخلاق دارد نه چارچوبی برای باشگاه قائل است.

بگذاریم شفاف بگوییم منظورتان فرشید اسماعیلی است، اما او گفته یکبار دیگر اسم او را بیاورید می‌داند چه صحبت‌هایی انجام دهد.

او در حد و اندازه‌ای نیست که  بخواهیم در موردش حرف بزنیم. این بازیکن از نظر اخلاقی آنقدر مشکل دارد که نیاز به گفتن نیست. اگر مشکلی نداشت باشگاه دنبال تمدید قرارداد او می‌رفت. او به شدت مشکل دارد.

همین مسئله یک نوع تناقض در باشگاه استقلال است و برخی‌ها اعتقاد دارند مدیران استقلال به دنبال

موضع‌گیری علیه بازیکنان هستند، در صورتی که مجیدی تأکید کرده این بازیکن را می‌خواهد.
مجیدی اوایل نقل‌وانتقالات کتبا نوشت که اسماعیلی به دردم نمی‌خورد و تیمم را بهم می‌ریزد. مجیدی اعتراف کرد که حضور وی باعث ایجاد دو دستگی بین بازیکنان می‌شود و محکم و صراحتا اعلام کرد نیازی به او ندارد. متأسفانه در ادامه گفت این بازیکن را می‌خواهم.

یکی از هواداران استقلال در فرودگاه توهینی به پرویز مظلومی کرد که جای تعجب داشت.

اگر دوستانه انتقاد شود، اشکالی ندارد. خودم وقتی به باشگاه استقلال می‌روم و می‌آیم دوستانه نقدها را انتقال می‌دهند، آن هم در کمال ادب و احترام. اگر پاسخی که لازم باشد را، ارائه می‌دهیم، در غیر این صورت می‌گوییم حق با شما است. بی ادبی و بی اخلاقی را باید دورش را خط کشید. باشگاه پیگیر توهین به مظلومی خواهد بود. برخی از هواداران می‌گویند چرا مسعود ریگی را حفظ نکردید. برای برخی بازیکنان تلاش کردیم که بمانند. وقتی بازیکنی قراردادش به پایان می‌رسد نهایت دو تا سه برابر قرارداد قبلی‌اش را پیشنهاد می‌دهد، اما برای این بازیکن 7 برابر قرارداد قبلی‌اش افزایش دادیم. دو بار مدیربرنامه‌هایش به باشگاه آمد و رفت ولی خودش نیامد. شخص مدیرعامل پیگیری کرد، اما در باشگاه حاضر نشد. ریگی نمی‌خواست در استقلال بماند و دنبال عدد بیشتری بود. صراحتا می‌گویم عدد بسیار خوبی برای او در نظر گرفتیم و دوست داشتیم بماند، اما خیلی راحت به تیمی رفت که قدرت پرداخت شان بالاتر از ما است. بنابراین، ریگی ترجیح داد به سمت پول بیشتری برود. بیشتر تعصب شان به خاطر پول و اعداد و ارقام است و رنگ پیراهن برای‌شان اهمیت ندارد. هوادار می‌گوید چرا ریگی را حفظ نکردید، اما با مجوز، قرارداد او را 7 برابر افزایش دادیم و بالاترین رقم را می‌خواستیم به او بدهیم.

چه نظری در مورد اظهانظرهای محمود فکری علیه کادر فنی استقلال دارید؟

نکاتی که فکری گفته باید از ایشان بپرسید. قطعا دلخوری‌هایی دارد که باید پرسیده شود که علت‌شان چیست.

چرا هیئت مدیره استقلال تکمیل نمی‌شود؟

ما نماینده وزارت ورزش هستیم. دوست داریم با تصمیمات درست بهترین نتایج را بگیریم و ناکامی‌ها را جبران کنیم. در روزهای آینده دو نفر به هیئت مدیره استقلال اضافه خواهند شد.

اگر در پایان صحبتی دارید، بفرمایید

هواداران استقلال آرامش خودشان را حفظ کنند. حذف از آسیا برای همه ناراحت کننده بود. باید برای برای فصل آینده برنامه ریزی کنیم تا در لیگ و جام حذفی مدعی قهرمانی باشیم. این مسئله مستلزم این است که کنار هم همدل باشیم. برخی‌ها نباید تحت تأثیر حواشی و جوسازی‌ها قرار بگیرند، اینها دنبال منافع خودشان و ملتهب کردن فضای استقلال هستند و اگر در این فضا باشند، قطعا ضرر می‌کنند. هواداران بدانند اینها دلسوز استقلال نیستند. کسانی که کمپین تشکیل داده‌اند در واقع کمپین تخریب و تضعیف باشگاه را تشکیل داده‌اند و هواداران را تحریک می‌کنند. پشت صحنه برای ما نام و سوابق شان مشخص شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:25
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1400/06/24
مجیدی_تنها_نیست
پاسخ ها
صبا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
جرات دارند مجیدی را کنار بگذارند به قول دوستمون ببینند باشگاه را روی سرشان آوار میکنیم یانه،این همه صغری وکبری چیدن دردشان فقط مجیدی است که به کسی باج نمیده
Iran (Islamic Republic of)
19:54 - 1400/06/24
تنها چیزی که استقلال رعایت نمیکند ولخرجیهای بی پایان است این پولها از کجا میاید همین گابریل پین چطوری مربی استقلال شده،هر کسی اعتراض کند باید دست به هر ترفندی بزنند تا تیم نتیجه بگیرد همیشه هم طلبکارند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
پین با اون سابقه ۱۵۰هزار دلار
رادوشویچ ۳۰۰هزاردلارپس ببند.
بابک نیک قامت
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۴
فقط شاه فرهاد!!!!
Iran (Islamic Republic of)
19:57 - 1400/06/24
مجیدی در حد استقلال نیست
Iran (Islamic Republic of)
20:03 - 1400/06/24
تا بدتر نشد مربی با تجربه بیاورید این مربیان فقط اهل شلوغ کاری هستند
Iran (Islamic Republic of)
20:06 - 1400/06/24
مجیدی باید بماند تنها مربی ک به درد استقلال میخوره همین فرهاد ه
Iran (Islamic Republic of)
20:08 - 1400/06/24
همه مشکل دارن بجز هیئت مدیره دونفره؟!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
20:09 - 1400/06/24
ولا بااین هیت مدیره واین همه اختلاف تاابداستقلال جام نمیگیرد
Iran (Islamic Republic of)
20:16 - 1400/06/24
بذارین دلالیشو بکنه بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
20:20 - 1400/06/24
بندازین بیرون اینو دیگه
Iran (Islamic Republic of)
20:21 - 1400/06/24
فرهاد مجیدب بلوف میزد هزینه اردو رو رفیقش داده،
گفتم که مجیدی دلال هیت یر هر چی معامله مبکنه
کم جنبه و پر مدعا و گوشت تلخ
زنده باد قلعه نویی
Iran (Islamic Republic of)
20:25 - 1400/06/24
الان نوبت فرهاد که فراریش بدن
Iran (Islamic Republic of)
20:28 - 1400/06/24
بزرگترین دشمنان استقلال تو ومدبریت وعمله های وزارت و بذر پاشی هستید خجالت بکشید تیم رو نابود کردید
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1400/06/24
شما چه نام و سابقه ای داری یکم شرم و عدالت هم خوبه یکبار طبق نظر هوادار عمل کنید اگه بد شد حرف بزنید
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1400/06/24
تو این مملکت پر از درد تنها دلخوشی نصف مردم این مملکت رو با لج و لجبازی ازشون گرفتین.دیگه دوستان پرسپولیسیمون هم از این شرایط استقلال ناراحت هستن چون میدونن لذت بردن و قهرمان شدن زمانی هستش که با استقلال رقابت داشته باشن ن تیم های دیگه..قشنگ میخان نابود کنن تیم رو که البته موفق هم شدن.
Iran (Islamic Republic of)
20:51 - 1400/06/24
مربی با تجربه داخلی میشه محمود فکری.که امتحانشو پس داد.فقط مربی خارجی در حد استراماچونی باید آورده شود. انهم همین فردا.نه دوروز مانده به شروع لیگ.
Iran (Islamic Republic of)
20:57 - 1400/06/24
وظیفه نابود کردن استقلال رو به خوبی دارن انجام میدن
Iran (Islamic Republic of)
21:01 - 1400/06/24
هیئت مدیره ۲نفراصلا مدیریت بلد نیست، باریکن جوان است حرفی زده نبایدبه دادگاه و..کشانده شودو جبهه گرفته شو اینجاست که مدیریت قوی میتواند همه را متحد نماید،کجا بودن زمانی که فرهاد مجیدی ازجیب اش در هربازی به بازیکنان پاداش میداد،چرا مجیدی را تنها گذاشتندوالان برعلیه اش جبهه میگیرند مگر چاقو دسته خودش را میبرد،آیا مجیدی جزو خانواده استقلال نیست؟اسنقلال مدیران قوی وکارآمد لازم داردکه مشکلات جزئی وحرف جوانی را رسانه آیی نکرده و شکایت دادگاهی نکند!!!!
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1400/06/24
مجیدی بدرد استقلال نمیخوره،چون قول داد هیچ کدوم بازیکناش نره،چندتا بازیکن خوب هم بگیره،بهترین بازیکناش رفت،چون مجیدی یک دلاله،اون خرجهایی هم که میکرد،برای اینکه کسی بهش شک نکنه
Iran (Islamic Republic of)
21:10 - 1400/06/24
مجیدی در حد مربیگری تیم تاج نیست ولی متعصبه باید مربی با تجربه‌ای بیارید تا تیم رو جمع کنه
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/06/24
مجیدی باید بمونه مدیریت و هیات مدیره باید بروند
Iran (Islamic Republic of)
21:31 - 1400/06/24
ایا دیروز گلمحمدی برد یا مدیر عامل ؟سریعا مجیدی باید اخراج بشه و یه مربی کروات بیاد وگرنه این فصلم هیچ
Iran (Islamic Republic of)
21:33 - 1400/06/24
هوادار عزیز بسه فریب نخور این کادر بی لیاقت و مدعی جنم نداره و براحتی همه قافیه ها رو باخت و بهانش مدیریته مگر تیم رقیب با مدیرش برد؟تو ایران ۸۰ درصد مربی نقش نداره این مجیدی ابدا نتیجه نخواهد گرفت
Iran (Islamic Republic of)
21:37 - 1400/06/24
راز و رمز موفقیت اتحاد و صبر چقدر دنبال تعویض مربی هستین
Iran (Islamic Republic of)
22:01 - 1400/06/24
خودتون باید برید‌.چه چیزی برای استقلال فراهم کردید.همه بازیکنان رافراری دادید بااینکه بازی سختی پیش رو بود حتی حاضر نشدی کینه شتری خودراکناربگذارید.وفرشیداسماعیلی ومظاهری را هم کنار گذاشتید کدام عاقلی اینکار میکند .هدفتون با ارباب تون شکست استقلال بود .حالا دیگه رها کنید برید لطفا.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آف دکور _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو