مصاحبه‌ای علیه مجیدی که کار دست فکری داد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۴۲۴۶
۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
۴۷۴۹
سرمربی پیشین استقلال در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس داشته ادعای عجیبی را علی فرهاغد مجیدی سرمربی فعلی این تیم مطرح کرده است. در پاسخ به این اظهارات، وکیل فرهاد مجیدی خبر از شکایت موکلش علیه محمود فکری داد.

سرمربی پیشین استقلال در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس داشته ادعای عجیبی را علی فرهاد مجیدی سرمربی فعلی این تیم مطرح کرده است. در پاسخ به این اظهارات، وکیل فرهاد مجیدی خبر از شکایت موکلش علیه محمود فکری داد.

مصاحبه‌ای علیه مجیدی که کار دست فکری داد

محمود فکری در خصوص شکست استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال برای این بازی از قبل ترسیده و از پیش باخته بود. همان پیج‌هایی که توسط آقایان ما را زدند با دست خودشان، خودشان را زدند. الهلال را بزرگ کردند تا فضا را برای فرار رو به جلو آماده کنند که اگر باختند،‌ بگویند این تیم بازیکنان میلیون دلاری داشته و باید به آن می‌باختیم!

وی تصریح کرد: با این حال بازیکنان در بازی تازه متوجه شدند الهلال آن غولی که ساخته شده بود نیست. با همان ترسی هم که بازی می‌کردند چه در نیمه اول و چه بعد از اینکه دو گل خوردند موقعیت ساختند ولی به هر حال دیر شده بود. آمادگی ذهنی، شجاعت و نترس بودن باید از قبل به وجود می‌آمد.

هافبک اسبق استقلال با اشاره به کیفیت الهلال عربستان گفت: الهلال در حد و اندازه‌ای نبود که استقلال از آن بترسد. استقلال هم یکی از بهترین تیم‌های آسیا است. دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی دارد. تیمی نیست که بخواهد دست و پا بسته باشد. مطمئنا الهلال هم از نام استقلال می‌ترسید اما فضایی که خودی‌ها برای استقلال درست کرده بودند، برای الهلال در عربستان درست نشده بود.

وی افزود: در بازی‌ای که می‌توانستیم حتی برنده بیرون بیاییم، این اتفاق افتاد. بازیکنان تیم هم بعد از بازی گفتند آن طور که الهلال را بزرگ کرده بودند، نبود. متأسفانه آدم‌های خودشان جوی به راه انداختند و می‌خواستند مردم را برای باختن آماده کنند که تاوان سنگینی داشت.

فکری اضافه کرد: غیر از این مسائل امیدوارم چیزهایی که شنیدم صحت نداشته باشد. در حالی که فکر نمی‌کنم شنیده‌های من دروغ یا غلط باشد. شنیدم که هم سرمربی و هم خیلی از بازیکنان در اردو نظمی نداشتند. شب‌ها آزاد بودند که بروند و بیایند. تیمی که برای چنین بازی مهمی می‌خواهد آماده شود و چند روز زودتر به اردو رفته باید از همه لحاظ در قرنطینه باشد و از نظر ذهنی، روحی و جسمی آماده شود. من حتی از درون تیم شنیدم که سرمربی شب‌ها در اردو نبود. بازیکنان هم آن طور که باید کنترل نشدند شاید گفتند ما که می‌بازیم، حداقل زیاد غصه نخوریم!

وی با اشاره به برخورد زشت و زننده برخی با پرویز مظلومی در فرودگاه عنوان کرد: رفتارهای بیشرمانه، گستاخانه و دور از اخلاق و انسانیت را در فرودگاه دیدیم. خیلی وقیحانه رفتارهایی را انجام می‌دهند که در طول تاریخ استقلال ندیده‌ایم. در چشم پیشکسوت به او بی‌احترامی می‌کنند. در حالی که جوابگوی این باخت‌ها باید کادر فنی باشد نه عضو هیات مدیره.چون مظلومی گفت ما به حرف کسی گوش نمی‌کنیم و خودمان برای باشگاه تصمیم می‌گیریم، شاید به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد.  ارتش فحاش‌شان در فضای مجازی، مقابل باشگاه، در فرودگاه، در تمرین و هر جایی که بتوانند دسترسی پیدا کنند، می‌آیند و اینقدر بیشرمانه توهین می‌کنند.

کاپیتان اسبق استقلال در انتقاد از رفتار منفعلانه پیشکسوتان این تیم اظهار داشت: من واقعا از سکوت پیشکسوتان استقلال متاسف و ناراحتم. چطور سکوت می‌کنند؟ پرویز مظلومی یک روز بازیکن این تیم بوده، یک روز مربی و سرمربی، یک روز سرپرست و الان هم به عنوان عضو هیات مدیره کار می‌کند. هر کدام از پیشکسوتان ممکن است روزی برگردند و در استقلال جایگاهی پیدا کنند. آیا دوست دارند وقتی به آنها بی‌احترامی می‌شود همه استقلالی‌ها سکوت کنند؟ تا کی می‌خواهید سکوت کنید و حرفی نزنید؟

فکری افزود: آیا این گستاخی‌ها زمان امیر قلعه‌نویی یا خود مظلومی یا منصوریان، مرفاوی، مربی‌های خارجی و حتی خود من دیده می‌شد؟ الان بیشرمانه می‌تازند و به هر شکلی فحاشی می‌کنند. کسی هم جلودارشان نیست. استقلال گرفتار زالویی شده که همه استقلالی‌ها باید دست به دست هم بدهند و آن را از کار برکنار کنند.
سرمربی پیشین استقلال تصریح کرد: یک تیم چقدر باید نتیجه نگیرد؟ سال قبل به خاطر قهر کردن آقایان یک قهرمانی را از دست دادیم. امسال هم از قهرمانی دور ماندیم. چقدر باید به این آدم‌ها فرصت داده شود؟ اینکه همه طرفداران و پیشکسوتان سکوت می‌کنند و منتظرند اوضاع و احوال تیمشان درست شود و قهرمانی بیاورد، شدنی نیست.

وی خاطرنشان کرد: اگر در اردوی تیم رقیب آرامش و شجاعت وجود دارد، به خاطر این است که خیلی چیزها را تحمل کردند و الان به آرامش رسیده‌اند که یکدلی و اتحاد منطقی وجود دارد. زمان خود من همه انتقاد می‌کردند، همه کارشناس و دلسوز استقلال شده بودند، الان چرا سکوت می‌کنند؟ فقط از ترس اینکه فحش نخورند؟ الان هم زمانی است که استقلال گرفتار یک معضل بزرگ شده و همه باید کمک کنند تا این تیم نجات پیدا کند. استقلال را غصب و تسخیر کرده‌اند، باید نجاتش بدهیم.

مصاحبه‌ای علیه مجیدی که کار دست فکری داد

فکری  تاکید کرد:ملکیان یکی دو مصاحبه‌ کرده و دوباره همین زامبی‌ها شروع به فحاشی کردند! مگر هیات مدیره قدرت تصمیم‌گیری ندارد؟ هر پیشکسوتی صحبت کرده علیه او فحاشی کردند، این یعنی استقلال غصب شده و این تیم را با فحاشی‌ها در اختیار خودشان گرفته‌اند. همه را با این روش می‌ترسانند و به این ترتیب استقلال درست شدنی نیست. مردم و طرفداران واقعی هم وقتی ما را می‌بینند، مطالبه‌گر می‌شوند که چرا استقلال چنین شرایطی دارد. اگر می‌خواهیم استقلال این طور نباشد، همه باید کمک کنیم، سکوت استقلالی‌ها معنا ندارد. نمی‌دانم چرا همه سکوت کرده‌اند که آقایان هر کاری می‌خواهند انجام بدهند. همه از پشت پرده کارهایی که با من کردند اطلاع دارند. الان هم اگر بخواهند با مربی جدیدی صحبت کنند، می‌گوید ممکن است همان بلایی که سر فکری آوردند سر ما هم بیاورند. حتما کارهایی شده که می‌گویند، اما متأسفانه لب‌ها را دوخته‌اند و کاری نمی‌کنند.

فکری تصریح کرد: عده‌ای از پیشکسوتان به خاطر ترس از فحش خوردن چیزی نمی‌گویند، عده‌ای به خاطر از دست ندادن فالوئر و عده‌ای هم به خاطر اینکه دوست دارند چند بچه به آنها ماشاءالله ماشاءالله بگویند. با این شرایط چطور منتظریم استقلال قهرمان لیگ یا جام حذفی یا آسیا شود؟‌ وقتی تیم هیولای درون داشته باشد، نمی‌تواند قهرمانی به دست بیاورد. هر بار هم یک بهانه و یک مقصر می‌آورند، نمی‌دانم استقلالی‌ها تا به کی می‌خواهند گول این حرف‌های بچگانه را بخورند؟

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه پس از تمدید قرارداد قطع همکاری شد و پور موسوی را به عنوان سرمربی جدید این تیم نفتی اعلام کردند، گفت: در جلسه‌ای حاضر شدیم و بندهایی را مطرح کردند، یکی دو نفر از بزرگان فوتبال و همچنین شرکت نفت هم در این جلسه حضور داشتند. همان دو عضو شرکت نفت خودشان گفتند اگر می‌خواهید این بندها را اضافه کنید، بندهایی را هم بگذارید که دو طرفه باشد. مگر استقلال یا پرسپولیس یا سپاهان است که سه باخت پیاپی ندهد؟

وی اضافه کرد: مگر مسائل مالی‌تان همیشه منظم است یا پشتیبانی دارید که چنین بندهایی می‌خواهید قرار بدهید؟ ۲۲ امتیاز در نیم فصل گرفتن، یعنی تیم چهارم یا پنجم جدول، من به آنها گفتم شما من را نمی‌خواهید. بعد از آن هم مشخص شد با پورموسوی هماهنگ کرده بودند. تا ساعت ۴ و ۵ که ما در جلسه بودیم، بعد دیدیم همان شب عکس انداختند و منتشر کردند؛ یعنی نشسته بودند و مذاکره کرده بودند. همه کارها را انجام دادند، حتی با محمد طیبی هم هماهنگ کرده بودند. او به تهران آمده بود و قرارداد بستند. مشخص بود که کارها را از قبل چیده بودند.

فکری در خصوص مشکلاتی که بین پورموسوی و نفت مسجدسلیمان به وجود آمد، گفت:‌ من را با این بندها فراری دادند، شنیدم پورموسوی هم لیستی داده بود، با نفرات مورد نظر او صحبت می‌کردند و با مبالغ پایین آنها را فراری می‌دادند و نفرات خودشان را ظاهرا جذب می‌کردند. مدیرحقوقی باشگاه که در مذاکرات حضور دارد، دوست دارد هر سال خودش تیم را ببندد. در جلسه‌ای که حضور داشتیم می‌گفت به جان مادرم نمی‌خواهم باشم. اینجا اوضاع خوبی ندارد. بعد هم جلسه را بهم زدند و رفتند، اما شب دیدیم در عکس با پورموسوی و طیبی حضور دارد.

وی تصریح کرد: بعد از بازی با آلومینیوم با هم از اراک برگشتیم، می‌گفت من دیگر آنجا نیستم، خودم چند بار به او زنگ زدم و گفتم شما بچه مسجد سلیمان هستید، بیا و کمک کن. گفت؛ نه، من دیگر نیستم. این تیم شکل ندارد، پولم را ندادند و... در همان جلسه هم چند بار بلند شد، می‌گفت جلسه دارم و می‌خواهم بروم که باعث شد با او تند صحبت کنم. چه اتفاقی افتاد که وقتی من را فراری داد همه چیز خوب شد و خودش در همه جلسات بود.

مربی فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا در فصل جدید به فعالیتش ادامه می‌دهد، گفت: تیم‌های لیگ برتری مربیان‌شان را گرفته‌اند. از زمانی که بازی‌ها تمام شد، خیلی از تیم‌های لیگ یکی که برنامه صعود، تشکیلات، سازماندهی و ساختار خیلی قوی داشتند، با من صحبت کردند اما گفتم فعلا با توجه به اتفاقاتی که برایم چه در استقلال و چه در نفت مسجدسلیمان افتاد کمی استراحت کنم، تا ببینم در آینده خدا چه می‌خواهد.

* به گزارش ورزش سه، بکتاش منوچهری وکیل فرهاد مجیدی در واکنش به اظهارات فکری گفت: پیرو مصاحبه امروز آقای محمود فکری با خبرگزاری فارس، به دلیل نشر اکاذیب و توهین، روز شنبه علیه ایشان شکایت خواهیم کرد.

انتشار یافته: 75
در انتظار بررسی:15
Iran (Islamic Republic of)
19:07 - 1400/06/25
محمود کتری اسطوره آبی ها
پاسخ ها
مهردادآبادانی۴فقط پوکر
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
کارمای هوچیگری ن ن ه ایمیلیها
رضا
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
استوره قلعه آبی ها فقط
ناصر حان
منصور خان
فرهاد خان هستن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
انشاالله که مجید سال ها مربی کیسه باشه ما هم لذت میبریم از باخت هاتون
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
روزی که نکونام جای مجیدی رو بگیره تازه باید کیسه رو جدی گرفت وگرنه حالا حالا کیسه کبریت بی خطره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
میبینم متوهمای لنگی اینجا اومدن باز تراوشات ذهن بیمارشونو بلغور میکنن!!! برید بچسبید به جام اسنپیاتون بنده خداها!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
اخه الهلال امارات هم تیمه که بترسن یا نترسن.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
فرصت داشتی هیچ ݝلطی نکردی،حسادت چشم همه پست کسوتان را کور کرده زنده باد فـــــــــــــــــرهاد
Iran (Islamic Republic of)
19:08 - 1400/06/25
بزار این تیم کیسه منحل بشه منم برم شبها بدون استرس پمادمو بزنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
آب و بریز همون جا که میسوزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
تاج کبیر آبروی ایران در اسیاست امریکا هم کمک کنه منحل نمیشه لنگی بی شخصیت
Iran (Islamic Republic of)
19:08 - 1400/06/25
کیسه واقعا باید منحل بشه تا دل ما خنک بشه
پاسخ ها
مهیار
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
شش سال با بابامسعود خرابش کردید دلتان خنک نشد؟ حتما تا انحلال باید پیش بروید؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
این بابا مسعود هم از وقتی مجیدی دلال اومد انداخت تو کیسه کش ها یکی دیگه از بهونه هاش بود امیدوارم مجیدی سال ها مربی کیسه باشه چون که با وجود همچین دشمنی کیسه دیگه رقیب نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
تو لنگی هستی چرا شما لنگیا کلا جعلی هستین خخخخ!؟!؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
مهیار کیسه کش به قول تو بابا مسعود چهار سال بود بقیشو از کجا اوردی فعلا آب و بریز همونجا که داره میسوزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
ببین همین شماهایید که نمیزارید کیسه درست بشه حقیقتو گفته فرناز اومده فقط کاسبی کنه چرا نمیفهمید شما آخه
Iran (Islamic Republic of)
19:12 - 1400/06/25
کتری جوش آورده:))))))
پاسخ ها
ساعدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
من نمیدانم چرا بعضیها از مشکلات در تیم استقلال خوشحال میشوند استقلال هم یک تیم ایرانی است اگر خوب باشد تیم ملی هم بهتر میشود
مهردادآبادانی۴فقط پوکر
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
جناب ساعدی یعنی جریان ن ن ه ایمیلیهارو نشنیدی؟ پرچم اجنبی بلندکردن چی؟ گزارش به تیمهای عربی و ای اف سی و فیفا دادن چی؟ میخواستن بازیکنهای پرسپولیس رو به کرونا مبتلا کنن تا فقط کمی از سوزششون کم بشه چی؟ نشنیدی؟
مهرداد جمالی
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
اخه کی تا حالا کیسه تاثیری روی تیم ملی داشته چرا چرت میگی
Iran (Islamic Republic of)
19:18 - 1400/06/25
همه شدن بد.تو شدی خوب.بابا میبینی که هیچ کجا تورو نمیخواد .استقلال برای تو لقمه بزرگی بود..تو رو جدت دست از سر استقلال بردار.
Iran (Islamic Republic of)
19:22 - 1400/06/25
بچه ها با هم دیگه مهربون باشید:)))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
باشه
Iran (Islamic Republic of)
19:24 - 1400/06/25
خوب اگه منحلش کنند معلوم میشه این چند ساله براش دسیسه چیدند فعلا همین جوری دارند داغونش میکنند تایه تیم دیگه راببرند بالا سیاست کثیف
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
کیسه کش فعلا خودتون افتادین به جون هم چه ربطی به دیگران داره .هر بلایی که سر کیسه میاد حقشه .چون افتادن به جون هم .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
منظور از تیم خاص گل گهره؟
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/06/25
چقدر این آدم عقده ای هست. خوب که خودش هم هیچ کجا، دریت کار نکرده.
مگر کسی نامردی و بی اخلاقی ایشان را که تیم نساجی را یک دفعه ول کرد یادش می ره.
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1400/06/25
ما طرفداران پرسپولیس این همه خوشبختی محال که هنوز طرفداران گوش مخملی کیسه شاه فرهاد.و شاه فرهاد خط قرمز ماست میگن خخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
طویله لنگ اسم خودشو رو بقیه میزاره خخخخ، لنگی متوهمممم!!!
Iran (Islamic Republic of)
19:30 - 1400/06/25
آقای فکری خودتم میدونی از لحاظ شخصیتی و بار فنی از آقا فرهاد خیلی عقب تری . پس زیاده خواهی نباش . و تیم های دسته تو لایق تو هستن چونبار فنی ندتری چون کاریزمای مربیگیری را نداری .
پس هیس
Iran (Islamic Republic of)
19:32 - 1400/06/25
لنگی هیس فقط شما حق اظهار نظر ندارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
هرچی فکر ی بگه درسته فرهاد مجیدی برا هرکلین شیت مظاهری 50 میلیون بش میداد ی دلال به تمام عیار بود
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1400/06/25
فکری چون اسمهایی که بردی همتون جزو مافیا هستید که حجازی رو کله کردید تو اگه مربی بودی ناراحت نمیشدیم
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1400/06/25
خواهش میکنم دست از سهم خواهی جسد استقلال به جا مونده از سلطانی فر بردارید
مدیر عامل این تیم که باید مثل یک پدر بالا سر تیم باشه شده عامل دروغ و دو به زنی و برش نمیدارن
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1400/06/25
اینها خودشان به هم رحم نمیکنند
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/06/25
هر جا میره براش توطعه میچینن عجب!!!!؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:48 - 1400/06/25
این بی فکر عجب بی وجدان و غربتی شده بابا استقلالیا اصلن از قیافت متنفرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
بسیار حرف درستی زده فکری،یک عده بچه تو فضای مجازی فقط فحش دادن بلدن،این کارها طبیعی نیست یک گروه مافیایی پشتشه،آفایان کسی که به پرویز مظلومی ناسزا میگه یا فوتبال حالیش نمیشه یا سنش خیلی کمه وبازیهاش رو ندیده ،یا خود فکری که فکر نمیکنم هیچ استقلالی بیشتر از این سابقه حضور در این تیم رو داشته باشه،حالا هی فرهاد فرهاد بگین تا ببینیم کی جام میگیرین.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
این است حاصل بیش ازده سال بازی برای استقلال وکاپیتان بودن بعد شما برای فرهادی که همیشه توبدترین موقعیتها استقلال راول کردورفت دنبال عشق وحالش میپرستیدلیاقت شماهمینه .باجوادزرینچه چکارکردن اون که اسطوره استقلال است یکم فکرکنید
عزیز نصیری ازماسال
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
ازنطراین باندفحاشی. تمام مربیان استقلالی بد اند وپیشکسوتان بد اند وبازیکنان قدیمی بد اند. ورفته گان غریز وعالی بد بودن وبه تمامی استقلالی اصیل فحاشی وتوهین وتهمت می زنید. وفقط برادران مجیدی باسواد عالی وبهترین هستند. آقایان الان شرایط ای ایجاد کردند همه‌غزیزان ارزشمند ازکارهای بی نهایت بد بد بد این گروه وبرادران مجیدی ناراحت ونگران هستند ونفرت دارند کمی عاقل باشید فردخوبی. رابیاورید به استقلال که خوب باشدنه مثل مجیدی ناجور
خ
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
اقای فکری شما اگر جا پای خودت را در تیم نساجی محکم می کردید این حرقا برای شما نبود
خ
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
اقای فکری شما اگر جا پای خودت را در تیم نساجی محکم می کردید این حرقا برای شما نبود
خ
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
اقای فکری شما اگر جا پای خودت را در تیم نساجی محکم می کردید این حرقا برای شما نبود
Iran (Islamic Republic of)
20:01 - 1400/06/25
من بعنوان یه پرسپولیسی ازشرایط باش.اه استقلال که دست یه مشت تازه به دوران رسیده افتاده ناراحتم اون عده از پرسپولیسیا هم که نمک می ریزن بچه ۱۵ یا۱۶ساله ان پرسپولیسیه واقعی از زمین خوردن دشمنشم خوشحال نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
20:02 - 1400/06/25
اصلا گیرم همه حرفهات درست آقای فکری..به تو چه اصلا به تو ربطی ندارد
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1400/06/25
بیاین خودمونا گول نزنیم یه جورایی حساب کنی راست میگه متاسفانه
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1400/06/25
بسیاری از حرفهایش صحیح است، مافیا و فاسدان را باید از فوتبال بیرون کرد.
Iran (Islamic Republic of)
20:22 - 1400/06/25
زالو صفت تویی که بااون فوتبال کثیفت داشتی استقلال ونابود میکردی... چرا توهرتیم میری بازیکنان باشخص تومشکل پیدامیکنن.. هم نساجی هم استقلال ومسجد سلیمان.... چون مجیدی جانشین توشده. نمیدونی چطور عغده هاتوخالی کنی.. خداوکیلی برو بازیهای که تومربیش بودی نگاه کن. خودت خجالت نمیکشی بااین تاکتیک بازی کردنت
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1400/06/25
اینا همه کار اون سلطانیفر انگلیسیه که سیاستشون تفرقه بیانداز و حکومت کن است!
Germany
20:44 - 1400/06/25
درست و منطقی حرفاشو زده حالا بماند در حق نساجی نامردی کرد ولی به نظر میرسه ذات بد فرنازو خوب شناخته
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1400/06/25
فکری مربی خوبی نیست.ولی حرفش کاملا درسته بااین مجیدی و ارتش فحاشش به جایی نمیرسیم.
Iran (Islamic Republic of)
21:01 - 1400/06/25
عشق است فرهاد خان مجیدی باز دارن تیمی ک تو پیشرفته رو خراب میکنن لعنتیا وای ب حالتون فرهادو خراب کنید لعنت ب مددی و مظلومی
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1400/06/25
آقای محمود فکری یادت هست بازی با فولاد اهواز چ الفاظ رکیکی از دهان خود فحاشت ب کادر فولادی ها کردی صدایت ک پخش شد پس این باند فحاشان از تو خط میگیرند تو خجالت نکشیدی بعنوان سرمربی فحاشی کردی پس حالا حیا کن معلم اخلاق برای هواداران نشو فحاش خودتی فیلمت هم هست فولاد اهواز
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1400/06/25
هرگز لنگ چه از نظر افتخار و چه از نظر اصالت به انگشت کوچیکه تاج نمیرسه این چند سال هم گذشت و اوج اقتدار استقلال را دوباره خواهیم دید
Iran (Islamic Republic of)
21:24 - 1400/06/25
تو اینقدر حسود ھستی و بدبخت کہ چشم دیدن بھتر خودت و محبوب تر از خودت نداری بدبخت فرھاد مجیدی روزی کہ تو بدبخت سرمربی شدی اولین نفر بھت تبریک گفت ھوادار مجازی کجا بود پیرمرد ۸۰ سالہ کہ از بندر لنگہ اومدہ در باشگاہ یا اون معلولی کہ اومد یا ما کہ از ۱۵۰۰ کیلومتر دور تر میدونیم کہ مجیدی دارہ زحمتش رو میکشہ برو گمشو امثال تو اگہ معرفت داشتن تو این اوضاع بی تدبیری مدیریتی از مجیدی حمایت میکرد ولی تو بسوز و اب بریز
Iran (Islamic Republic of)
22:24 - 1400/06/25
همش راسته..مجیدی باییییییید بره
Iran (Islamic Republic of)
22:37 - 1400/06/25
فرهاد مجیدی مربی خوبی نیست از نظر من که هست ولی شجاعت او مثل مرحوم حجازی میمونه فکری مگه پیشکسوتها از پیشکسوت‌های پرسپولیس یاد بگیرید چقدر از تیمشان حمایت مکنن
Iran (Islamic Republic of)
22:40 - 1400/06/25
لعنت بهت ممود نامرد
Iran (Islamic Republic of)
22:46 - 1400/06/25
فکری غلط اضافی میکنه اصلا ماهواداران خوزستانی فکری ومددی ومظلومی راقبول نداریم
Iran (Islamic Republic of)
22:49 - 1400/06/25
جناب فکری شما اگه زودتر می‌رفتید و انصراف زودتر میدادین چه بسا قهرمان لیگ میشد استقلال
Iran (Islamic Republic of)
22:51 - 1400/06/25
فکری بی فکرالان موقع تسویه حساب بامجیدی واستقلال نیست غیرت که نداری ازکریم باقری تعصب ووفاداری رایادبگیردرودبرشرف کریم باقری وعلی دایی
Iran (Islamic Republic of)
23:11 - 1400/06/25
ما که فحش بلد نبودیم از محمود فکری یاد گرفتیم
Iran (Islamic Republic of)
23:44 - 1400/06/25
هیچ مربی استقلالی در هد فرهاد نی دانش فرهاد بالاتره ازهر مربی ايرانی قلعه‌نویی وفکری ونکونام
Iran (Islamic Republic of)
23:46 - 1400/06/25
آقای فکری هر چی بوده استوره استقلاله درمربی گری در حد استقلال نیست اما حرفاش راجب مجیدی را قبول دارم بابا مجیدی اون دایه مهربانتر از مادر نیست
Iran (Islamic Republic of)
23:54 - 1400/06/25
فرهاد مجیدی هیچ بارش نیست دستم ازسرتیم برنمی داردتانابودش نکند
ه
Iran (Islamic Republic of)
23:56 - 1400/06/25
فرهاد خط قرمز ما هم هست، خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
00:26 - 1400/06/26
هیولا !! زالو !! چی تو ذهن محموده خدا می دونه حالا نوبت جواده بیاد تجربه اندوزی کنه! خوبه استقلال هر بلایی سرش میاد یا دومه یا سوم لنگ حقیر تو شرایط بهتر از این هشت سال رنگ آسیا رو ندید به لیگ دو سقوط کرد ولی راه آهن و قربانیش کردن حالا محمود خرافاتی لنگو تو سر استقلال می زنه
Iran (Islamic Republic of)
00:36 - 1400/06/26
کم بگید بابا مسعود
العین ۶ تا بهتون زد پرسپولیس شیشتا بهتون زد دوباره پرسپولیس چهار تا بهتون زد الدحیل چهارتا بهتون زد همین چند وقت پیش الهلال دو تا بهتون زد
متخصص فقط استقلال
خخخخخخخخخخخ
چند سال هست که سوم میشید
Romania
00:37 - 1400/06/26
محمود فکری عقلانی حرف نمیزند بلکه تفکرش بچه گانه است و بسبار حسود .‌چون میبینه شاه فرهاد محبوب هست و نیاز مالی هم بحمدا... ندارد و حتی کمک رسان هم میباشد .
شاه فرهاد نیاز به لشکر و پادگان فضای مجازی ندارد .‌چون محبوب دل هواداران هستن .‌
آقای فکری اول نگاه به آینه کن و عقبه خودت ببین بعد بیا انتقاد بکن .‌خودت از همه بی ادبان بی ادب تری . پس لطفا هیس
Iran (Islamic Republic of)
11:03 - 1400/06/26
من مجیدی رابه عنوان پیشکوت دوست دارم
نه به عنوان سرمربی کمک چرا:
ولی فکری بدنتیجه نگرفته بودحیف
نذاشتند دلالها دلال خودتون میدونید؟!!
Iran (Islamic Republic of)
11:47 - 1400/06/26
سلام من به عنوان یک استقلالی تاسف میخورم که بازیکنان متعصب دیروز استقلال اینجوری به جان هم افتاده وارامش رااز تیم محبوب من گرفته اند من از مسولین باشگاه میخواهم به اقای فرهاد فرصتی داده شود تا بتواند خودش رااثبات کند یاعلی مدد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آف دکور _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر