آیا الوصل و هتل سر استقلال کلاه گذاشتند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۲۷۴
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
۱۷۳۸
سرپرست تیم فوتبال استقلال قیمت‌هایی در رابطه با خرج باشگاه استقلال در اردوی امارات اعلام کرد که ممکن است عجیب به نظر برسند.

طرفداری:  سرپرست تیم فوتبال استقلال قیمت‌هایی در رابطه با خرج باشگاه استقلال در اردوی امارات اعلام کرد که ممکن است عجیب به نظر برسند.

گفته می‌شود در پی اعلام هزینه 250 هزار دلاری اردوی استقلال در امارات، نهادهای نظارتی باشگاه استقلال را ملزم به ارائه اسناد و مدارک این سفر کرده اند، اسناد و مدارکی که نیاز به بررسی ویژه دارد. گویا همین که حراست وزارت ورزش و نهادهای نظارتی باشگاه استقلال را ملزم به ارائه سند و مدرک کرده اند، خشم این باشگاه را به دنبال داشته و باعث شده آنها مقابل پرسش های ساده، از در «تهدید» وارد شوند.

به نظر می رسد در جریان اردوی امارات بخش قابل توجه ای از پول انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی ناپدید شده است، چرا که ارقامی که از سوی رسانه باشگاه استقلال به عنوان هزینه اردو ارائه می شود، به شدت دور از واقعیت است. بعد از آن که مدیرعامل استقلال در برنامه تلویزیونی اعلام کرد هزینه اردوی آبی ها در امارات 250 هزار دلار بوده، طرفداری طی روزهای اخیر با دو گزارش ویژه به این موضوع پرداخت و حالا باشگاه استقلال از قول بهرام امیری این ادعا را مطرح کرده که هزینه اردوی استقلال در امارات 240 هزار دلار بوده است.

آیا الوصل و هتل سر استقلال کلاه گذاشتند؟

طبق لیستی که باشگاه استقلال به نقل از بهرام امیری منتشر کرده، مبلغ 110 هزار دلار بابت اجاره زمین، هزینه زمین مسابقه و تمرین، ترانسپورت دو تیم استقلال و الهلال به باشگاه الوصل داده شده، 80 هزار دلار هزینه اقامت استقلال در هتل 5 ستاره بوده، 20 هزار دلار اسکان و ترانسپورت تیم داوری و 19500 دلار هزینه اضافی به باشگاه الوصل بابت تست کرونا، اجاره زمین تمرین، ترانسپورت استقلال هم به این هزینه ها اضافه شده است. البته بهرام امیری بعد از اعلام این که هزینه ها 240 هزار دلار بوده، تاکید کرد 10 هزار دلار هم به بازیکنان و مربیان پول توجیبی داده شده است که باز هم تقریبا عدد مجموع به همان 250 هزار دلار که احمد مددی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد، می رسد.

الوصل و هتل سر استقلال کلاه گذاشته اند؟

قصد اتهام زدن به بهرام امیری یا دیگران که قبل از انتخاب امیری به عنوان سرپرست، به امارات رفتند و با باشگاه الوصل و هتل مدنظرشان قرارداد بستند را وجود ندارد اما اگر واقعا استقلال با الوصل 110 هزار دلار و با هتل محل اقامت خود 80 هزار دلار قرارداد بسته باشد، هم الوصل و هم هتل کلاه گشادی سر باشگاه استقلال گذاشته اند. تعارف که نداریم؛ چند برابر حساب کردن قیمت ها یا فاکتورسازی است یا کلاهبرداری و از این دو حالت خارج نیست. یا نماینده باشگاه استقلال موقع عقد قرارداد با الوصل و هتل محل اقامت استقلال به اصطلاح «گران خری» کرده و اماراتی ها کلاه گشادی سر باشگاه استقلال گذاشته اند و یا اتفاق دیگری رخ داد که قیمت خدمات چند برابر شده است.

اسناد و مدارکی که در اختیار رسانه طرفداری قرار دارد، نشان می دهد هزینه اقامت 51 نفر در 51 اتاق یک نفره در امارات با تمام امکانات و خدمات معقول و غیرمعقول به هیچ وجه 80 هزار دلار نمی شود و قرارداد اجاره زمین هم تحت هیچ شرایطی 110 هزار دلار نیست.

نرخ اتاق یک نفره در دبی و در هتل های 5 ستاره شبی 80 دلار است و این که یک هتل اتاقش را 150 دلار پای استقلال حساب کرده باشد، شوخی است. حالا بماند که در شرایط کرونایی وقتی برای 8 شب 51 اتاق از یک هتل اجاره می کنید می توانید دست کم تا 50 درصد تخفیف بگیرید، حتی بدون در نظر گرفتن آن تخفیف ها باور 80 هزار دلار خنده دار است. استقلال نه اولین تیمی است که در کشورهای عربی اردو می زند و نه آخرین تیم ایرانی است که به این کشورها می رود. اگر این مدل قرارداد بستن ها باب شود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و از این پس باید شاهد برپایی اردوهای چند میلیون دلاری باشیم.

لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال و پرسپولیس یکسان نیست؟

آنچه روز گذشته به عنوان متن آماده و سفارشی در اختیار یک سایت و چند کانال تلگرامی قرار گرفته و مورد پرسش طرفداری واقع شد با آنچه امروز به نقل از بهرام امیری روی کانال باشگاه استقلال قرار گرفته فرق دارد. در آن نوشته طنزگونه ادعا شده بود استقلال 50 هزار دلار هزینه الهلال را پرداخته و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هم در این مرحله مثل الهلال میهمان بوده و میزبان یعنی استقلال تاجیکستان به هیچ وجه هزینه های پرسپولیس را نداده است. روی همان ادعا پرسیده شده بود بود آیا تورنمنتی که استقلال در آن با الهلال بازی کرده، با تورنمنتی که پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در آن به مصاف هم رفتند، تفاوت دارد؟

پرسش های بعدی هم معلوم است؛ چرا باشگاه استقلال که پیش از این برای میزبانی از الهلال در قطر تنها و تنها 12 هزار دلار هزینه اجاره ورزشگاه داده بود، حالا 110 هزار دلار با الوصل قرارداد بسته است؟ وقتی باشگاه استقلال پیش از این برای بازی با الهلال در هتل 5 ستاره اردو زده و بابت تمام هزینه ها 12.800 دلار پرداخت کرده چرا باید این بار 80 هزار دلار قرارداد ببندد؟

اصلا بر فرض که این بار تعداد اتاق ها دو برابر شده باشد، باز هم 12.800 دلار باید دو برابر شود، نه 6 برابر! اصلا دفعه قبل اردو 5 روزه بوده و این بار 8 روزه، باز هم هزینه ها باید دو برابر شود نه 6 برابر...

استقلال با کمتر از 40 هزار دلار در دوحه از الهلال میزبانی کرده بود

برای روشن شدن افکار عمومی هزینه های اردوی استقلال در قطر برای بازی با الهلال را مرور می کنیم. استقلال زمان سرمربیگری وینفرد شفر، با الهلال در دوحه بازی کرد. استقلال که میزبان این بازی بود، ورزشگاه الاهلی را برای بازی با الهلال اجاره کرد و 4 شب و 5 روز هم در دوحه حضور داشت و این هم صورت هزینه ها؛

هزینه اقامت در هتل برای سه شب و 4 روز 35.900 ریال قطر به علاوه هزینه یک روز اقامت اضافه 10.681 ریال قطر مجموع 46.581 ریال قطر برابر با 12.797 دلار

هزینه اتوبوس، سواری، ون، وانت برای تیم میزبان، میهمان، داوران، ناظران و ... 24.400 ریال قطر برابر با 6.703 دلار

هزینه اتوبوس و وانت فرودگاه شب آخر 2.050 ریال قطر برابر با 563 دلار

دستمزد مترجم همراه تیم الهلال، استقلال، داوران و ناظران 9.500 ریال قطر برابر با 2.610 دلار

هزینه اقامت و برگزاری جلسه هماهنگی پیش از بازی 11.960 ریال قطر برابر با 3.285 دلار

هزینه خشکشویی اضافه بر پروتکل برای ناظران و داوران 350 ریال قطر برابر با 96 دلار

هزینه اجاره ورزشگاه الاهلی و تمام هزینه های تمرین و بازی در این ورزشگاه 25.160 ریال قطر برابر با 6.912 دلار

هزینه پرداخت شده به فدراسیون فوتبال قطر برای میزبانی و خدمات اورژانس، امبولانس، مامور امنیتی، توپ جمع کن، آتش نشانی و ... به دلار پرداخت شده 5.100 دلار

پول توجیبی کاروان برای 45 نفر هر نفر 200 دلار برابر با 9.000 دلار

حق ماموریت دو مامور حراست روی هم 500 دلار

هزینه صدور روادید برای نفرات جا مانده از تیم 320 ریال قطر برابر با 88 دلار

هزینه سیم کارت برای تیم و روابط عمومی و داوران و ناظران 210 ریال برابر با 58 دلار

هزینه شام داخل رختکن بعد از بازی 1.100 ریال قطر برابر با 302 دلار

هزینه کافی شاپ سرمربی و مدیرعامل در هتل، 94 ریال قطر برابر با 26 دلار

هزینه شام خارج از هتل 107 ریال قطر برابر با 29 دلار

هزینه شام فرودگاه 1.157 ریال قطر برابر با 318 دلار

هزینه تاکسی، پارکینگ فرودگاه، کیسه یخ و داور 94 ریال قطر برابر با 26 دلار

هزینه شام اضافی داوران و ناظران در هتل به دلار حساب شده 300 دلار

جمع کل هزینه های استقلال در هتل 39.213 دلار شده که 9 هزار دلار پول تو جیبی و 500 دلار حق ماموریت حراست به آن اضافه می شود.

میزبانی در قطر که در مجموع کمتر از 50 هزار دلار برای استقلال هزینه داشته (با احتساب تمام هزینه ها) حالا در امارات، می گویند 240 تا 250 هزار دلار برای استقلال آب خورده است.

اگر طرح این مسائل و پرسیدن این سوال ها جرم است، طرفداری خود را مجرم می داند اما تقاضا داریم حراست وزارت ورزش و نهادهای نظارتی هزینه ها را با صورت هزینه های جدید مقایسه کنند.

تصویر صورت هزینه های استقلال در دوحه برای میزبانی از الهلال

آنچه می بینید اسنادی است که نه حالت محرمانگی دارد و نه انتشارش جرم محسوب می شود. ریز هزینه های اردوی استقلال در دوحه:

آیا الوصل و هتل سر استقلال کلاه گذاشتند؟

صورت هزینه های استقلال در بازی مقابل الهلال در قطر، هزینه ها به ریال قطر حساب شده و هر دلار برابر با 3.64 ریال قطر است

این صورت هزینه ها متعلق به 50 سال پیش نیست، امارات و قطر هم تورم هزار درصدی یا تفاوت آنچنانی ندارند.

آیا الوصل و هتل سر استقلال کلاه گذاشتند؟

ریز هزینه های میزبانی استقلال از الهلال در دوحه و هزینه های جزئی اردوی استقلال در این صورت دست نویس آمده است

حالا شاید مدیران استقلال بگویند برای مان تجربه شد که دفعه بعد امارات را میزبان معرفی نکنیم و مثلا در ازبکستان یا قطر میزبان باشیم اما کاش می گفتند تکلیف این اختلاف حساب 40 هزار تا 240 هزار دلار چه می شود؟ یک تجربه 200 هزار دلار آب می‌خورد؟

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:44
Iran (Islamic Republic of)
09:00 - 1400/06/30
اقای مجیدی پول خور نیست ما به این حرفا نمی بازیم دوچرخه سواران وفا داد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آف دکور _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر