فرهاد، بازی‌های فردا را هم می‌برد؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۳۸۱
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
۱۱۰۹
جدایی برخی بازیکنان شاخص لیگ بیستم (ریگی، قایدی، دیاباته، میلیچ و...) استقلال را در ظاهر به عقب برده اما در عین حال بازیکنانی به خدمت گرفته شده‌اند که فرهاد مجیدی همه آنها را مورد تأیید فنی قرار داده است.

ایران ورزشی: جدایی برخی بازیکنان شاخص لیگ بیستم (ریگی، قایدی، دیاباته، میلیچ و...) استقلال را در ظاهر به عقب برده اما در عین حال بازیکنانی به خدمت گرفته شده‌اند که فرهاد مجیدی همه آنها را مورد تأیید فنی قرار داده است. تأیید سرمربی استقلال احتمالاً به این معناست که بازیکنان تازه‌وارد در حد و اندازه استقلال هستند و بالقوه قابلیت بازی در چنین باشگاهی را دارند.

از لیستی که هفته‌ها قبل سرمربی استقلال به مدیران باشگاه ارائه کرده تنها شیمبا جذب نشد اما آنچه وضعیت استقلال را تا حدی نگران‌کننده کرده، جدایی ستاره‌های فصل پیش است وگرنه چنانچه مدیران استقلال می‌توانستند از جدایی بازیکنان فصل پیش جلوگیری و همین بازیکنانی که اکنون به خدمت گرفته شده‌اند را نیز در اختیار کادر فنی قرار دهند، بدون شک می‌شد گفت بهترین عملکرد ممکن نقل‌و‌انتقالاتی را در سال‌های اخیر رقم زده‌اند، اما به هر دلیل این اتفاق رخ نداده است.

در سوی دیگر بازی‌های پیش‌فصل گرچه مجیدی برخی چهره‌های مهم خود را از دست داد اما در عین حال که تا حد زیادی به لیست ورودی‌های خود دست یافت، توانست عرصه را برای مدیریت استقلال چنان تنگ کند که مددی ناچار به استعفا شود. در واقع با استعفای مددی عرصه برای فرهاد مجیدی بازتر شده تا حرفش را به کرسی بنشاند و یک‌تنه به سمت فصل بیست‌و‌یکم پیش برود و به یکه‌تاز باشگاه استقلال بدل گردد.

در این میان حمایت مهدی پاشازاده که اکنون معاونت ورزشی باشگاه استقلال را بر عهده دارد و جایگاهش به‌لحاظ سازمانی بالاتر از دیگر مسئولان این باشگاه محسوب می‌شود نیز بیانگر آن است که بالادستی‌ها نیز بر ادامه کار او در این باشگاه اهتمام کافی دارند. حال ممکن است پاشازاده بعد از تغییرات احتمالی مدیریتی در روزهای آتی از سمتش کنار برود یا در پست دیگری گمارده شود اما به هر شکل مجیدی تا کنون توانسته به‌خوبی در همه عرصه‌ها عرض اندام کرده و کفه ترازو را به سمت خود سنگین کند و بعید است مدیران بعدی نیز تاب تحمل هزینه برکناری او را پیش از شروع فصل داشته باشند و به یقین با او به همکاری ادامه خواهند داد.

با این وجود اما نباید از مهم‌ترین بخش ماجرا غافل بود. مجیدی هرقدر هم که خود را برنده اتفاقات روزهای اخیر بداند و اکنون در بالاترین سطح از قدرت قرار داشته باشد، آنچه او را در وضعیت باثباتی در لیگ آینده قرار می‌دهد ساختن تیمی است که از همه ابعاد فنی مدعی و قابل احترام باشد.

آنچه در لیگ قهرمانان آسیا دیدیم نشان داد تیمی که او ساخته چندان هم ناامیدکننده نیست و با برخی تغییرات و جذب نفرات جدید قابلیت موفقیت در لیگ بیست‌و‌یکم را دارد.

استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به‌واقع آن تیم دست‌و‌پا بسته‌ای نبود که انتظارش را می‌کشیدند. استقلال حتی می‌توانست با اندکی جسارت برنده میدان بازی با الهلال عربستان باشد که این وضعیت نشأت‌گرفته از ظرفیت قابل قبول بازیکنان و البته تمریناتی است که در روزهای اخیر انجام شده.

مع‌الوصف استقلال مجیدی نباید از مسیر تقویت هرچه بیشتر برای ورود بهتر به لیگ بیست‌و‌یکم غافل شود. بازی‌های نقل‌و‌انتقالاتی و خبرهای مربوط به اینکه چه کسی مدیر می‌شود و چه کسی از استقلال می‌رود به‌زودی تمام خواهد شد و آنچه اهمیت می‌یابد داشتن تیمی است که از هر نظر آماده و مهیای حضور در لیگ برتر باشد.

استقلال با همه امیدواری‌هایی که ایجاد کرد اما در بازی با الهلال هرگز تصویر تیمی زهردار در خط حمله را به نمایش نگذاشت و مهاجمان این تیم در مقابل تیم بزرگی همچون الهلال بزرگی نکردند.

یکی از مأموریت‌های فرهاد مجیدی برای روزهای آتی می‌تواند جذب مهاجم درجه یک باشد. در خط میانی نیز نیاز به جذب یک بازیکن باتجربه عمیقاً حس می‌شود. بدون شک اگر قرار بر حذف قطعی فرشید اسماعیلی باشد، فرهاد مجیدی باید بازیکنی در حد و اندازه او را به مدیران و تصمیم‌گیران آینده استقلال معرفی کند تا در راستای تقویت تیمش اقدامی اساسی انجام شود. برای فرهاد بازی تازه شروع شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر