چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!
۱۴۸۵۸
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
۲۲۵۹۱۴ 
رپورتاژ آگهی
بسیاری از افرادی که دچار طاسی هستند و یا دچار ریزش موی دائمی شده اند با انبوهی از پرسش ها مواجه می شوند و اگر پاسخ مناسبی برای آنها بیابند، راحت تر می توانند درباره کاشت مو تصمیم بگیرند. در این مقاله به تعدادی از این پرسش ها، پاسخ داده شده است.

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

برای دریافت تخفیف ۱۵ درصدی خدمات کاشت مو و کاشت ابرو

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشت مو برای آقایان انجام می‌شود. آقایانی که دچار ریزش مو شده‌اند و یا در فازی هستند که موی جدید رشد نمی‌کند. در این صورت کاشت مو بدون جراحی صورت گرفته که اغلب کاشت‌ها به همین روش است. در این روش بافت‌های مو از پشت سر برداشته شده و در قسمت جلوی سر کاشته می‌شود. در صورتی که فرد به طاسی دچار باشد نیاز به جراحی است. در جراحی جای جراحی مشخص نیست.

 

 

تفاوت کاشت مو به روش SUT و FIT و FUT

۱- در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام می‌شود، ولی در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT حداقل نیاز به چند جلسه متوالی یا متناوب است.

۲- یکی از ویژگی‌های کاشت مو به روش SUT این موضوع است که تمامی مراحل برداشت گرافت‌ها با دستگاه انجام می‌شود این مساله در حالی است که در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT تمامی مراحل توسط تکنسین‌های تجربی انجام خواهد شد.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

۳- مورد سوم رعایت اصول بهداشت است که خیلی حایز اهمیت می‌باشد یکی از این فاکتور‌ها که کاشت مو به روش SUT را با کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT متمایز ساخته تعبیه محفظه‌ای داخل دستگاه است که تمام گرافت‌ها که توسط دستگاه برداشته شده در آن محفظه نگهداری شده، بدون دخالت دست.

۴- مهمترین نکته در کاشت مو تراکم مو هست، که متاسفانه در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT بسیار پایین است ولیکن در کاشت مو به روش SUT تراکم فوق‌العاده بالای آن باعث تعجب می‌شود.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

۵- اکثر مراجعه کنندگان به مرکز فوق تخصصی موی رهیا این موضوع را ابراز می‌کنند که آیا کاشت مو به روش SUT همانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT جراحی، خونریزی و درد شدید دارد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که یکی از افتخارات این روش کاشت مو و مجموعه رهیا بدون جراحی، درد و خونریزی بودن این روش منحصر به فرد است.

۶- دوران نقاهت بعد از انجام کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT از اصلی ترن مشکلات بشمار می‌آید که باعث می‌شود بیمار حتی در محل کار و حضور در جوامع مختلف دچار مشکل شود در حالیکه در کاشت مو به روش SUT عاملی به نام دوران ناهت به هیچ عنوان نداریم یعنی فرد بعد از کاشت مو به روش SUT فردای آن روز میتواند به زندگی عادی خود ادامه دهد.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

۷- به روز بودن و پیشرفت تکنولوژی همیشه دقت در ظرافت کار را ثابت کرده است در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT برداشت تمامی بافت‌های زیر فلپ حتی غالبا غیر لازم برای برداشت مو و کاشت مو می‌باشد را نیز برداشت می‌کنند که بعد از مدتی شاهد بجا ماندن خط اسکار در پشت سر بیمار هستیم.

۸- از دیگر مزایای منحصر به فرد در کاشت مو به روش SUT خط رویش بسیار طبیعی است که برخلاف کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT که جلوی مو‌ها به شکل عروسکی و یک دست است در کاشت مو به روش SUT این مو‌ها و خط نا منظم است که باعث می‌شود طبیعی دیده شود.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

کاشت ابرو به چه صورت انجام می‌گیرد؟

برای خانم‌ها و آقایان انجام می‌شود. به این صورت که از پشت سر یک بافت کوچک برداشته می‌شود در زیر میکروسکوپ کات شده و دانه دانه روی خواب ابرو کاشته می‌شودو در نهایت به فرم ابرو طبیعی می‌رسد.

(حالت و مدل ابروی مورد نظر خود را می‌توانید از میک آپ آرتیست تهیه و طرح دلخواه را به دکتر بسپارید).

پروسه‌ی کاشت ابرو به این شکل است که بعد از یک ماه مو‌های کاشته شده ریزش کرده، بعد از ۴ ماه در می‌آید و ۶ ماه تا ۱ سال طول می‌کشد که رشد ابرو کامل شود. این ابرو دائمی است.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

نکات مهم و ظرافت‌های کاشت حرفه‌ای ابرو:

(ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می‌کنیم)

۱- تاج ابرو (head)

۲- بدنه ابرو (body)

۳- دم ابرو (tail)

در کاشت تاج ابرو باید مو‌ها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن مو‌ها به تدریج کاسته شود به طوری که مو‌ها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود.

حتی باید نوع مو‌هایی که برای کاشت ابرو استفاده می‌شود قطری مناسب با مو‌های ابرو داشته باشد (یعنی نباید از مو‌های ضخیم برای ابرو استفاده کرد).

قطر منافذ کاشت مو‌ها در ابرو‌ها باید کوچکتر انتخاب شود چرا که اگر منافذ بزرگ باشد خروجی مو‌های ابرو‌ها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می‌کند.

باید محل قرار دادن مو‌هایی که کاشته می‌شود، خیلی خیلی نزدیک به هم و بسیار پرتراکم باشد که پوست زیر مو‌های ابرو‌ها دیده نشود.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

چه افرادی کاندید تزریق ژل در نقاط مختلف صورت هستند؟

به دنبال ایجینگ، چربی‌ها یا از بین رفتن لیگامان‌های صورت که نقش حفظ فرم صورت را دارندکاهش میابد. در این صورت شاهد افت گونه، عمیق شدن خط خنده، کوچک شدن چانه، کوچک شدن خط فکی، گودی زیر چشم و گودی خط اخم هستیم. در نتیجه در تمامی این نقاط می‌توانیم از ژل استفاده کنیم. همچنین برای کسانی که تمایل به Remodeling یا Reshaping دارند و می‌خواهند زاویه سازی انجام بدهند. در این صورت بر اساس استایل و زاویه‌های استاندارد صورت، گونه و خط فکی و چانه ژل تزریق می‌شود که بسیار زیبا و بدون عارضه است.
به شرطی که ژل مورد استفاده معتبر و دارای مجوز باشد و توسط متخصص تزریق بشود.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

با توجه به اینکه لیفت نخ رواج زیادی پیدا کرده، نظر شما در رابطه با نخ لیفت چیست؟

نخ لیفت از جنس پلی دی اکسیدان و پلی لاکتیک اسید است که دارای تیغ و خار می‌باشد. این نخ‌ها در عمق ۴ تا ۶ میلی متری پوست قرار میگیرد. در مناطقی که سلول‌های کلاژن ساز پوست حضور دارند. در نتیجه باعث افزایش کلاژن سازی پوست می‌شود. زمانیکه پوست کلاژن بیشتری داشته باشد تار و پود قوی تری دارد. در نتیجه پوست لیفت می‌شود. یعنی سگین‌ها (نقاط ضعیف شده که افتادگی پیدا می‌کنند) کاملا با نخ لیفت کشیده میشوند. برای خط خنده هم از داخل مو‌ها وارد شده و لیفت انجام می‌شود. برای غبغب هم قابل استفاده است.

 

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

 

در نتیجه برای تمام نقاطی که صورت افتادگی پیدا می‌کند به عنوان یک روش پیش جراحی (نیاز به جراحی کردن نیست) صورت لیفت و کلاژن سازی می‌شود.

در این روش بهتر است بعد از ۸ ماه الی ۱ سال بعد مجدد در حجم کمتر انجام شود. این روش ماندگاری ۳ الی ۴ ساله دارد.

از مزایای این روش:

 • نیاز به جراحی و بستری شدن ندارد.
 • بدون درد و عارضه می‌باشد.
 • نیاز به بی هوشی نیست و با یک بی حسی موضعی انجام می‌شود.

با این اطمینان که به نتیجه دلخواه خود برسید.

کلینیک پوست و مو و زیبایی ره‌یا

دکتر امید رحمانی پزشک پوست و مو و زیبایی کاسمتولوزیست از فرانسه با بیش از ۱۵ سال تجربه و سابقه کاری در متد‌های زیبایی هستند.

ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص متبحر در جراحی کاشت مو، لیفت نخ، ژل و بوتاکس نیز می‌باشند.

آقای دکتر رحمانی برای کمک به فرصت‌های یادگیری منحصر بفرد زیبایی از دانش و علم بالا و تجربیات بالای خود استفاده می‌کنند، لازم به ذکر است که ایشان عضو آکادمی زیبایی شناسی آمریکا و اروپا Aesthetic and anti-aging Medicine World Congress و همچنین دارنده مدرک تخصصی جراحی‌های زیبایی از فرانسه و آمریکا و عضو انجمن لیزر ایران و کانادا هستند

دکتر امید رحمانی استاد دوره‌های آموزشی زیبایی شناسی و عضو هیئت علمی پزشکان زیبایی کانادا Canadian board of aesthetic medicine نیز می‌باشند، که در این دوره‌ها جراحی کاشت مو، لیفت نخ، ژل و بوتاکس را با آخرین متد و کامال به روز دنیا را آموزش می‌دهند.

خدمات:

 • کاشت مو و کاشت ابرو
 • لیفتینگ با نخ
 • رفع خط خنده با تزریق فیلر
 • رفع غبغب و رفع خطوط بغض
 • ایجاد زاویه فک با نخ و تزریق ژل
 • زیباسازی لب با تزریق فیلر
 • لیفت خط خنده و رفع شلی و افتادگی پوست
 • تزریق ژل بینی برای اصلاح فرم بینی و لیفت بینی
 • رفع خطوط پیشانی
 • زاویه سازی و مدلینگ صورت
 • رفع گودی و تیرگی زیر چشم
 • لیفت ابرو با نخ دو سوزنه

جشنواره تابستانه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو

کاشت ابرو + یک جلسه مزوتراپی رایگان
کاشت مو + یک جلسه مزوتراپی رایگان + تقویت ریشه مو با لیزر رایگان

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

Rahyaclinic@

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

همین حالا با ما تماس بگیرید

٠٢١٢٢٠٢٧١٨٦

٠٢١٢٢٠٢٧٢٤٥

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

rah_ya@

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

آدرس: تهران، خیابان فرشته، جنب مسجد فرشته، پلاك ١٤٢ واحد ١٠٤

چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید!

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج