توضیح علی شکوری‌ راد درباره دلیل بازداشتش
۲۳۹۶۹۶
۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
۱۲۷۶۰
علی شکوری‌راد با تأیید خبر بازداشت خود، علت این بازداشت را اتهام فعالیت در حزب مشارکت و عدم توانایی در تأمین وثیقه اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم: علی‌ شکور‌ی‌راد دبیرکل حرب اتحاد ملت روز گذشته بعد از احضار به دادسرای اوین، تفهیم اتهام و بازداشت شد.

وی در بیان توضیحاتی درباره این احضار و بازداشت که در صفحه تلگرام خود منتشر شده است، گفت: سلام به همه دوستان عزیز، از پیگیری‌های عزیزان سپاسگزارم. پرونده مربوط به سال گذشته بود که تعدادی از دوستان مشارکت را احضار و ممنوع الخروج کردند. بعد از کنگره حزب برای تعدادی از دوستان از جمله بنده احضاریه آمد. بعداز تعیین وقت کنفرانس مطبوعاتی با وکیلم آقای دکتر جمال خندان تماس گرفتم که سه شنبه با هم به دادسرا برویم. وی گفت تا دوشنبه بیشتر مهلت نداریم به همین دلیل مقرر شد بعداز کنفرانس مطبوعاتی برویم.

وی مدعی شد: در آنجا وکیل را نپذیرفتند و من تنها بازپرسی شدم. به هیچ وجه موضوع کنگره یا کنفرانس مطبوعاتی مطرح نشد. پس از تفهیم اتهام فعالیت در حزب مشارکت و تبلیغ علیه نظام قرار وثیقه چهارصد میلیون تومانی صادر کرد که من قادر به تامین آن در آن ساعت نبودم و لذا بازداشت شدم. به انفرادی بند دوی الف فرستاده شدم ولی در ساعت8:20 دقیقه به یک سلول دونفره منتقل شدم و در نهایت حدود ساعت 9 آمدند گفتند به خانه زنگ بزن تا بیایند کفالت بدهند و آزاد شوی...

یکی از خبرگزاری‌ها شب گذشته، بازداشت شکوری‌راد را تکذیب کرده بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج