رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی
۶۳۳۲۲
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
۶۴۳۷۶۸ 
لاغر شدن صورت از آن دست مشكلاتي است كه كمتر كسي هست که آن را تجربه نكرده باشد. بسياري از ما با كوچك‌ترين تغيير دربرنامه و رژيم غذايي‌مان با لاغري صورت رو‌به‌رو مي‌شويم.
مجله زندگی ایده آل: لاغر شدن صورت از آن دست مشكلاتي است كه كمتر كسي هست که آن را تجربه نكرده باشد. بسياري از ما با كوچك‌ ترين تغيير دربرنامه و رژيم غذايي‌مان با لاغري صورت رو‌به‌رو مي‌شويم. كافي است تمرينات سنگین ورزشي را از سر بگيريم تا در كوتاه‌ترين زمان ممكن جذابيت و زيبايي صورت‌مان‌ را از دست بدهيم. لاغر شدن صورت يكي از شايع‌ترين مشكلاتي است كه غالب مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبه‌رو هستند و براي درمان آن تلاش مي‌كنند.
 
اگرچه امروزه در طب مدرن شيوه‌هايي همچون تزريق ژل و بوتاكس براي پرتر به نظر رسيدن صورت و زيبايي آن وجود دارد اما ما به شما پيشنهاد مي‌كنيم پيش از آنكه اين شيوه‌ها را تجربه كنيد به توصيه درمانگران طب سنتي و نسخه‌هاي گياهي و طبيعي آنها عمل كنيد تا بدون عارضه و نگراني به نتيجه برسيد.

1. معجون شگفت‌آور خیار و گلاب

خیار به دلیل بافتی که دارد در گروه میوه‌های پرآب تلقی می‌شود که خواص بسیاری برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست دارد. استفاده موضعي و خوراكي از اين ميوه مي‌تواند به بهبود آبرساني سلول‌هاي پوستي كمك كند به ويژه اگر از ماسك تهيه شده از اين ميوه به صورت موضعي در ناحيه صورت استفاده كنيد. به اين ترتيب مي‌توانيد در عرض 2 هفته با آبرساني به سلول‌هاي پوست و افزايش آب ميان‌بافتي به پرتر به نظر رسيدن صورت‌تان كمك كنيد. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت 20 دقیقه روی پوست خود بگذارید. علاوه بر این می‌توانید از گلاب مرغوب نیز برای این‌ کار استفاده کنید. تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنید. این کار را 20 دقیقه و هفته‌ای سه بار انجام دهید.
 
رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی

2. آب ميان‌بافتي را زياد كنيد

يكي از نكاتي كه شايد بسياري از ما ساده از كنار آن مي‌گذريم نوشيدن آب در طول روز است. برخي از ما به خيال آنكه روزانه 3 تا 4 فنجان چاي مي‌نوشيم تصور مي‌كنيم كه آب مورد نياز بدن‌مان را نيز دريافت كرده​ايم درحالي كه هيچ يك از مايعات و نوشيدني‌ها نمي‌تواند جاي آب را بگيرد و اثر معجزه‌گري كه آب روي پوست و چاقي صورت دارد را جبران كند.
 
نوشيدن آب به ويژه در شرايطي كه مشغول تمرينات ورزشي و بدنسازي هستيد بيشتر معنا پيدا مي‌كند چون معمولا مردان و زناني كه تمرينات ورزشي پيوسته و منظمي دارند با لاغري صورت مواجه مي‌شوند و بعد از مدتي احساس مي‌كنند كه زيبايي اوليه صورت‌شان از بين رفته است. در حالي كه نوشيدن مقدار مناسب آب مي‌تواند آب ميان بافتي سلول‌هاي صورت را تامين و به اين ترتيب به چاق‌تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن كمك كند.

3. فيبردرماني را فراموش نكنيد

با خوردن میوه‌ها و سبزیجات هم می‌توانید به بدن‌تان آب برسانید چون این مواد غذایی سرشار از آن هستند. علاوه بر این، میوه‌ها و سبزیجات سرشار از فیبر بوده که باعث می‌شود شما احساس سیری کنید و کمتر سراغ تنقلات و مواد غذایی خشک مانند انواع فست‌فودها بروید. هويج از جمله سبزيجات كم‌كالري و آبرسان است كه مي‌توانيد در طول روز آن را در ميان‌وعده‌هاي غذايي‌تان مصرف كنيد. هر گاه احساس كرديد نياز به مصرف ميان‌وعده، تنقلات يا خوراكي داريد، هويج بخوريد. اين روند را تا يك هفته ادامه دهيد تا بتوانيد از اين روش براي آبرساني بهتر به سلول‌هاي پوستي صورت‌تان بهره بگيريد.
 
رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی 

4. از چيني‌ها كمك بگيريد

اگر مي‌خواهيد از روشي جز اصلاح رژيم غذايي و خيلي سريع براي پر شدن صورت‌تان استفاده كنيد، پيشنهاد مي‌كنيم با يك متخصص طب سوزني مشورت كنيد. درمانگران طب سوزني براي بهتر شدن جريان گردش خون صورت و توليد كلاژن بيشتر از سوزن‌هاي ظريف طب سوزني استفاده مي‌كنند. آنها با افزايش خونرساني در ناحيه صورت علاوه بر غذارساني و آبرساني به افزايش و توليد كلاژن پوست كمك مي‌كنند و به اين ترتيب مي‌توان به تقويت عضلات صورت و خوش‌فرم شدن اين عضلات كمك كرد. با اين روش با كمك طب سوزني مي‌توانيد در مدتی كوتاه و كمتر از يك ماه به پر شدن صورت و چاق‌تر به نظر رسيدن آن كمك كنيد. براي اين منظور بهتر است با يك متخصص طب سوزني مشورت كنيد.

5. روزي 5 تا 10 عدد حب بخوريد

يكي ديگر از روش‌هاي بي‌عارضه و طبيعي براي پر كردن صورت و چاق كردن آن در مدت زماني كمتر از يك ماه گنجاندن حب 4 مغز به برنامه و رژيم غذايي‌ است. براي تهيه اين حب نياز به مغز پسته، بادام، فندق و خرما داريد. براي تهيه حب كافي است 4 عدد از هر يك از اين مغز‌ها را با 2 عدد خرما تركيب كنيد و آنها را به صورت خميري نرم درآوريد، مي‌توانيد به جاي استفاده از خرما از شيره‌خرما نيز براي خمير كردن اين مغزها استفاده كنيد و از اين خمير حب‌هاي كوچك و گرد تهيه كنيد و در طول روز5 تا 10 عدد از اين حب‌ها را بخوريد. مصرف مغزهاي روغني يكي از بهترين روش‌ها براي پرتر به نظر رسيدن عضلات صورت است.

6. اين تكنيك را 15 بار تكرار كنيد

اگر تمايلي به استفاده از تكنيك‌هاي تغذيه براي پر شدن و چاق به نظر رسيدن صورت نداريد، بهترين روش براي شما استفاده از تكنيك‌هاي ورزشي سودمند براي چاق شدن صورت است. براي اين‌ كار هر روز كمتر از 20 دقيقه را به اين كار اختصاص دهيد و در 2 نوبت اين تكنيك را اجرا كنيد. روي صندلي بنشينيد و روي عضلات صورت تمركز كنيد. سپس لب‌ها را تا جايي كه مي‌توانيد جمع كنيد و آن را به مدت 5 ثانيه در همين حالت نگه ‌داريد سپس بدون آنكه لب‌هاي‌تان از هم باز شود و دندان‌هاي‌تان ديده شود لبخند بزنيد و سعي كنيد خط لبخند را بلند و بلندتر كنيد.
 
لب‌ها را به مدت 5 ثانيه در اين وضع نگه داريد و اين تمرين را 15 بار تكرار كنيد. بعد از اجراي پانزدهمين حركت خواهيد ديد كه عضلات صورت‌تان احساس خستگي مي‌كنند. اين به شرطي است كه حركات را به درستي و با تمركز انجام داده باشيد. خستگي عضلات صورت بهترين نشانه براي بهبود خونرساني و جريان‌گردش خون به سلول‌هاي صورت است. اجراي اين تكنيك هر روز به مدت 20 دقيقه به شما كمك مي‌كند تا عضلات ورزيده و پرتري داشته باشيد.

7. هر شب اين سالاد را بخوريد

گنجاندن سالاد كاهو و جوانه گندم در وعده‌هاي غذايي به ويژه وعده شام تاثير زيادي بر افزايش نشاط و شادابي صورت و پر شدن و چاق به نظر رسيدن آن دارد. جوانه گندم به دليل داشتن ويتامين E و گروه ويتامين‌هاي B مي‌تواند تاثير زيادي در آبرساني و افزايش آب ميان‌بافتي صورت داشته باشد. علاوه بر تهيه سالاد جوانه گندم مي‌توانيد پودر تهيه شده از جوانه گندم را با ماست تركيب كنيد و بعد از خوردن يك وعده غذايي 2 قاشق از آن را بخوريد. توجه داشته باشيد كه مصرف بيشتر پودر جوانه‌گندم و ماست بعد از غذا مي‌تواند به چاقي ديگر نقاط بدن كمك كند بنابراين اگر مي‌خواهيد تنها صورت‌تان چاق شود به خوردن حداكثر 2 قاشق جوانه‌گندم و ماست بعد از يك وعده غذايي اكتفا كنيد.
 
رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی

8. چاقي و زيبايي صورت با يك نسخه

ماسك گِل‌ رس يكي از قديمي‌ترين ماسك‌هاي طبيعي است كه مردم سرزمين‌هاي مختلف در هند، مصر و چين از آن براي افزايش زيبايي و جوانسازي پوست‌شان استفاده مي‌كردند. در متون طب سنتي ايران نيز نسخه‌هاي مختلفي براي گل رس وجود دارد كه از آن براي حفظ شادابي و نشاط پوست و مو استفاده مي‌كنند؛ نسخه‌هایي كه بسياري از آنها جنبه درماني نيز دارد. ماسك گل رس از تركيب خاك الك شده و نرم شده و گلاب خالص و طبيعي به دست مي‌آيد.
 
ماسك‌كردن اين تركيب  روي پوست حتي در مواردي كه پوست فرد حساس و نازك است موجب تقويت عضلات و از بين رفتن افتادگي‌ها و شل‌شدگي‌هاي پوست و ماهيچه‌هاي صورت مي‌شود و به اين ترتيب به پرتر به نظر رسيدن صورت كمك مي‌كند. براي تهيه اين ماسك كافي است يك قاشق غذاخوري گل رس نرم شده را با يك قاشق مربا خوري گلاب تركيب كنيد و آن را به صورت خمير درآوريد. براي آنكه گل كاملا به صورت خميري نرم درآيد مي‌تواند ذره ذره ميزان گلاب را افزايش دهيد تا بتوانيد از اين تركيب به عنوان ماسك استفاده كنيد. سپس كل صورت را با آن خوب پوشش دهيد و اجازه دهيد اين ماسك به مدت 15 دقيقه روي پوست‌تان باقي بماند. بعد از اتمام كار نيز حتما پوست‌تان را با آب خنك بشوييد و هرگز در طول روز از آب گرم براي شستن پوست صورت استفاده نكنيد.
 
رفع لاغری صورت با 8 کلید جادویی 
 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 220
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1392/08/08
با تشکر عالی بود من که خیلی استفاده کردم
پاسخ ها
احمدنجفی ازمشهد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
ما که متوجه نشدیم مورد اول؛گلاب بود یا گلابی؟؟؟!!!
مدیر پایگاه با تشکر
اصلاح شد.
بدون نام
United Arab Emirates
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
سلام ممنون از پیشنهادات خوب. هنوز امتحان نشده ولی چون طبیعی ان جواب میده. عضلات صورت هم مثل سایر قسمتهای بدن احتیاج به تمرین و نرمش مرتب دارن وگرنه می افتن. خواب و استراحت و دوری از استرس برای صورت عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1392/08/19
سلام راهکارهای خوبی بود انشااله جواب بده
United States
19:21 - 1392/08/27
salam man ruzi ye parch ab minoosham ama sooratam dar on had por nashode migan ab laghar konandast mishe rahnamyii konin
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1392/09/08
ممنون، راهکارهاتون رو امتحان می کنیم امیدوارم نتیجه بخش باشه
پاسخ ها
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
در صورتیکه قصد لاغر شدن ندارید،قبل از وعده های غذایی و در حین غذا خوردن و صبح ناشتا آب مصرف نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1392/09/12
مرسی امیدوارم جواب بده
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1392/09/14
انجام میدم امیدوارم جواب بده
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1392/09/18
یه رنیاممنون.مرسی.خداخیرت بده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
وآااااای
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1392/09/25
بچه ها اینا همه الکیه یا لااقل دیر نتیجه میده"
فقط از رژودرم استفاده کنید.........................!!!!
اااااااااااااااااااااااااااااااااااه ببخشید اون که واسه جای جوشه!کلا بیخیابل شین خودتون باشین"
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخچه باهال سوتی دادی
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1392/10/03
مرسی از راهنمایی هاتون امیدوارم جواب بده،اما درجواب اون دوست عزیزی که گفت الکی ولش کنین؛هرچی باشه بهترازمصرف کردن پودروقرص واینجورچیزاست
پاسخ ها
بتوچه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
برعکس خیلی بده قرس و دارو خیلی خیلی بهتره :)
Iran, Islamic Republic of
05:14 - 1392/10/07
سلام ممنون ازراهنماىى هاتون دعاکنىد اىشالا صورتم جاق بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
انشالا ج میده
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1392/10/09
به نظرمن حرف نداشت حتما استفاده میکنم.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1392/10/11
با سلام مرسی از راهنماییاتون ولی بچه ها از همه مهمتر یه مسئله هست که خیلی برای چاقی صورت ضرر داره و اونم خود ارضائی زیاد هست که با این کار صورت خیلی لاغر نشون میده گفتم بگم شاید کمک کنه.......
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
با این جواب کاملا موافقم واقعا تاثیره بدی داره زیر چشم رو هم سیاه میکنه خیلی بده خیلی بده تو اینترنت در موردش سرچ کنید مضراتش رو میبیبنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
ببخشید خود ارضائی یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1392/11/06
سلام بچه هاخوبید-دوستان هیچی عین سیگار باشکم خالی وقلیون ومواد مخدروقرصهای ترامادول وبایامادول وبی خوابی شبانه و...صورت رو لاغر نمیکنه-از اینا بر حذرباشید.متاسفانه من خودم تفریحی سیگار میکشم.موفق باشید
پاسخ ها
بتوچه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1392/11/08
هر کی میخواد صورتش چاق شه از قرص دگزا استفاده کنه واقعا جواب میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
خوب به خاطر اینکه کورتون داره والا چاق کننده طبیعی نیست
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1392/11/11
سلام ممنون ازراهنماییتون امتحان میکنم خداکنه تغییرکنم
پاسخ ها
سمیرا
United States
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۵
پوکی استخوان میگیری با دگزا دوست من
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1392/11/12
سلام
راهنمايي‌هاي خوبي كردن اما اين راهنمايي‌ها به تدريج جواب ميده نه دو هفته‌اي.
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1392/11/15
نه خوب نبود :(
خوشم نیومد


قک کردم بهتر از این هستش
ولی میتونی بهترش کنی
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1392/11/15
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1392/11/15
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
کم این کلمات را بکشید ، مگه طناب کشی مسابقه میدی
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1392/11/23
امتحان میکنم امیدوارم که جواب بده ... خیلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1392/12/02
خود ارضاعی صورت رو لاغر و دور چشمارو گود میکنه مشکلی که من الان باهاش مواجهم.
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
عزیز غلط املایی داری پس آقا معلم برایت درستش میکنه : خود ارضایی ، ای بابا حالا شما هم چه چیزهایی میگید یکی میگه سیگار ، یکی میگه..... این و اون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
فقط خوراک
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1392/12/19
اميدوارم اين 8راهكار منو از لاغري صورت نجات بده خيلي صورتم بده
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
همه جای بدن درشت بشه خوبه.
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1392/12/26
دگزا باسیپرو
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
سیپروهپتادین فقط خواب زیاد میاره با اشتهای زیاد آخرش باید صبور باشی و ورزشت بکنی وگرنه.... همش میره
Ireland
23:33 - 1393/01/05
بچه ها امیدوارم صورت همتون چااااااق شه......
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1393/01/22
سلام یه سوال داشتم.بنظرتون پسته و بادام خام باشه بهتره یا پخته؟
پاسخ ها
سبحان
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
شیره ی انگورخیلی خوبه تپل میکنه صورتو
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1393/01/23
خدابخیرکنه ناکارنشیم
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1393/01/31
به موقع غذانخوردن وکم خوابی وفکرزیادتاثیرمستقیم توی لاغری داره
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1393/01/31
خیلی عالیه ولی اگه میشه از عکس هم استفاده کنید
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1393/02/06
خیلی باحال بود
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1393/02/26
آقایون خانما . من چند سال پیش وزنم 125کیلو بود !!! باسختی خودم رو لاغر کردم و الان وزنم 98 کیلو . صورتم بدجور لاغر شد ولی الان صورتم به هیکلم میاد و صورتم جذاب شده .چندتا توصیه میکنم اگه عمل کردین نتیجه خوبی میگیرین .1- اگه سیگار میکشین مصرف سیگار رو کم کنین که این مورد خیلی مهمه 2- روزی 6 لیوان آب بنوشید . 3- حرص خوردن خیلی روی صورت تاثیر داره چون صورت رو کبود و لاغر میکنه سعی کنین حرص نخورید دنیایی نیست .4-ورزش کنین مخصوصا بدنسازی البته واسه آقایون . واسه خانمها هم ورزش ایروبیک مناسبه 5- هرروز میوه بخرین مخصوصا سیب قرمز و پرتقال و خیار سبز این چیزایی که بهتون گفتم واقعا موثره و ظرف مدت 2 ماه جواب میگیرین . با آرزوی سلامتی برای شما
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1393/02/26
نمیدونم ولی امیدوارم ج بده
United States
20:26 - 1393/02/26
عالی و مفید بود . متشکرم .
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1393/02/27
بچه ها من امتحان نکردم اما خواهرم رفته بود دکتر بهش گفته بود هر روز سه تا لیوان شیر موز بخور البته خودتون باید درست کنید از بیرون نگیرید
امیدوارم جواب بده
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
دکترش خیلی بی سواد بوده فکر کبد رو نکرده که خراب میشه روزی سه تا لیوان شیر موز
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1393/03/05
من ی سوال دارم میگن مصرف زیاد آب باعث چاقی صورت میشه ولی پرکاری کلیه میاره لطفا راهنماییم کنین
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1393/03/11
به قول دوستمون برا منم دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1393/03/15
یه سوال:بعدازاینکه این کارهارو انجام دادیم صورتمون پرشد اگه ادامه ندیم دوباره روز ازنو
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1393/03/19
اميدوارم صورتتون لاغربشه
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1393/03/25
قرص دگزا فقط باعث پف صورت میشه بنظرم بایداز استرس دور بود آب زیادنوشید
پاسخ ها
شاهرخ
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
قرص دگزا هزار تا عوارض داره خان
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1393/04/18
بعید میدونم.ولی بعضیاشو امتحان میکنم واسه زحمتی که کشیدید .مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1393/04/21
سلام
من این مشکل و ندارم یعنی وقتی لاغر میشم صورتم تغییر نمیکنه ولی خیلی میخوام لاغر شه یکی راهنماییم کنه
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
بستگی داره عزیز ، گاهی لاغری صورت خودش میاد مثلا من دندانهای عقبم را کشیدم صورتم لاغر شد البته دندانها خراب بود ، نری بکشی که خطا ست ،پس نکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
محتاد شو
United States
18:21 - 1393/04/27
باسلام.بچه ها من قرص دگزا استفاده کردم.فقط صورتو چاق نمیکنه.کل بدن و صورتو چاق میکنه اما خیلی ضرر داره و هورمونیه.ضررش بیشتر از فاییدشه.اگر خودتونو دوست دارید اصلا استفاده نکنید.
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
یه پودری بود ، کراتین ، آره دخترا و پسرا میخورن چاق میشن
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1393/05/06
آقا من همه اینارو امتحان کردم ... خیلی خوب جواب میده ... در عرض 1ماه جواب میده اما به محض اینکه قطع کنی دوباره میشی مثه روز اول ... باید همیشه استفاده کنی ک من یکی اعصابشو ندارم :|
Iran, Islamic Republic of
03:20 - 1393/06/03
وممنون خدا کنه جواب بده
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1393/06/16
پاسخ بچه ها بیشتر بدرد میخوره. خخخ
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1393/06/26
بچه ها منم صورتم لاغر هست ولی فعلا هیچ کاری واسش نکردم ولی سخت نگران صورت خودم هستم یه راهی هم جلوی من بذار ید.
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1393/07/04
به نظر من برید دکتر متخصص و جواب میگیرید من خودم صورت لاغری داشتم و همه روشهای سنتی رو امتحان کردم و جواب نگرفتم ولی از زمانی که رفتم دکتر خیلی خوب شدم زیاد هم خرجی نداره هیچم ضرری نداره:
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
عزیزم ممنون میشم اگه لطف کنی من رو راهنمایی کنی چون من هم دوسالی هست که خیلی صورتم لاغر شده طوری که زیباییم رو تحت تاثیر قرار داده نمیدونم باید چیکار کنم که واقعا جواب.
بگیرم
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
چیزی که خودت میدانی رو ، دکتره میچرخونه بهت میگه ، کلی هم پول میگیره
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1393/07/11
خب آخر چی شد به منم بگین. ...
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1393/07/11
بهتره بیخیال شیم. هر روز باید به فکر صورتمون باشیم. چه کاریه والا..زندگی کنیم خوش باشیم
پاسخ ها
عسل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۵
آره بابا بیخیال نیما جون
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
این جنگولک بازی ها برای اونایی که سیرند و مال مفت زیر دستشونه ، آره بی خیال
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1393/08/06
توكل به خدا ولي بهتر روشهاي پروتزيه لااقل ضرر نداره
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1393/08/15
سلام بچه ها من تازه به جمتون اومدم صورت من خیلی لاغرتر از اونیه که شما فک میکنین یعنی ببخشید کیرییه راه اساسیتر نشون بدید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
دوست گلم باید مشخص بشه که علت لاغری زیاد صورتت واسه چی هست بعد برید دنبال چاق کردنش
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1393/08/17
به نظر من استرس اولین عامل لاغری صورت هست و بعدش بی خوابی این تجربه شخصی خودمه اگر از استرس بدور باشید و به موقع بخوابید و رژیم مناسبی داشته باشید همه چیز حله در ضمن همسر من پزشکه به هیچ عنوان قرص دگزا وسیپرو توصیه نمیکنه واسه سلامتی واقعا مضره
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1393/10/10
سلام بچه‌ ها نازنینم، قارچ و کره خیلی تاثیر داره اما رو بدنم بی تاثیر نیست .ویتامین e هم موضعی بد نیست
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1393/10/22
سلام بچه هاخوبین تازه به جمعتون اضافی شدم منم دنبال درمون لاغریم هسم به منم کمک بکنین مرسی دوستان
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
باید دلیل لاغریتون مشخص بشه سوالی داشتین
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
سلام شماباید دلیل لاغریتون مشخص بشه بعدبرین دنبال درمانش
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1393/11/06
اون ديوونه اي كه ميگه دگزا استفاده كنيد!!!!!
فقط از يه دكتر سوال كنيد يا تو اينترنت بزنيد تا عوارض دگزا رو ببينيد
واقعا كه؟
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1393/11/18
سلام به همه دوستان.ميگم نظرتون درباره الوئه وراچيه؟
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
خوبه یکی از بهترین گیاهان هست که همه جا کاربرد داره ولی واسه چاقی کاربرد انچنانی نداره
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
آلوورا ، هم مثل همه جوشانده های دیگر ، اثر معجزه آسا نداره
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1393/11/20
از اینکه صورتم لاغر هست خیلی ناراحت هستم امیدوارم راه کار هااتون جواب بده
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1393/11/21
خداکنه تاثیرداشته باشه.دوستان اگه یراه راهترپیداکردیدخبربدید.مررررسی
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1393/11/24
ههههههههههههه چقد خوشکل شدین شماها
پاسخ ها
فریبا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
چشمات خوشگل میبینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
سپاس سپاس سپاس عجقم گنجژکم
United States
13:02 - 1393/11/25
ده روز روزی سه تا بستنی عروسکی بخورین صورت چاق میشه البته اگه قند خون ندارین
دلیلش اینه که شیر باعث چاقی صورت میشه حالا که گلوکز و ثعلبم توش باشه بهتر جواب میده که همه ی اینا توی بستنی موجوده
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1393/12/12
سلام.منم قبلا لاغربودم ولی با رعایت برخی مواردمثل نوشیدن زیادآب،خواب بموقع،خوردن غذای مناسب،نخوردن ترشیجات ولواشک وپفک وچیپس زیاد.تونستم درعرض 1سال که قبلا50کیلوبودم وزنموب65برسونم.ولی صورتم زیادفرق نکرد.
پاسخ ها
مرجان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
ببخشید حالا ۱۵ کیلو چاق شدی ولی صورتت فرقی نکرده میشه بگی چه کمکی در این زمینه به بچه ها میکنه که نظر فرستادی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
خسته نباشئ دلاور
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
داره میگه ، انتظار بیهوده نداشته باشید ، خانمها وزن اضافه کنید با ورزش تا صورتتون چاق بشه ، همین
زینو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1393/12/21
مرسی از راهنمایی هاتون خوب بود
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1393/12/22
سلام بچه ها روزی یه بشقاب سیب زمینی اب پز یا سرخ کرده خیلی خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1393/12/25
برای برجسته شدن لب ها باید چیکار کرد؟؟لطفا راهنمایی کنین مرسی
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
یکی از راه ها بوتاکس هست ولی بی عارضه نیست راه های بدی هم استفاده از ساکشن میباشد
رویا
United Arab Emirates
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
به نظرم بی‌خیال شین هیچ کس هیچ گروهی نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1394/02/05
سلام دوستای گلم ب هیچ وجه دگزا استفاده نکنین خییییییییلی ضرر داره
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1394/02/05
آقایون داداا اینجی کلا ماس ماس همه ش چیرت بی
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1394/02/14
سلام.دوستان یه دونه سیب و یه دونه خیار آبشون رو بگیرید و مخلوط کنید و روی پوست کاملا تمیز صورتتون بمالید.من خودم کمی بخور میدم تا منافذ پوستم باز بشه وبعد این ماسک رو استفاده میکنم تاثیر خوبی داره وپوست رو شفاف هم میکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
عزیزان دوستان ببخشد معضرت میخام ولی دلیل اصلی لاقری صورت وبدن مال خود ارضای یه شما قول صدرصد میدم اگه ترک کنین صورتتون ماه میشه
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
این بابایی که هی میگه.... خود.... بابا ولش ، اصلا میفهمی چه میگی ، حالا تو چکار به اون مساله داری
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1394/03/16
سلام زیبایی به صورت نیست به سیرته واس سیرتتون معجون گلابی باخیار درست کنید.
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
نظر ننه عروس هم شنیدیم ، پند و اندرز
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1394/04/24
من که نفهمیدم چی شدد!!!
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1394/04/26
اولین عکستون کدو هستشاااااا
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1394/05/03
مرسی خیلی عالی بود♥
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1394/05/14
دوستان خود ارضایی یکی از شایعترین عوامل لاغری صورت هست چ دختر چ پسر/برای پرکردن ان هم بهترین راه خوردن سبزیجات و میوه و خوردن اب فراوان درطول شبانه روز هست به ویژه درشب باارزوی سلامتی برای همه ی دوستان
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
آدم خسته میشه ، نظر یکی مثل شما خوانده بشه ، همه رو متهم میگنی
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1394/05/23
هرروز 3قاشق شیرخشک رو بااب مخلوط کنین وبخورین صورتو چاق میکنه اگه باشیر مخلوط کنین بهتره. دیدین بچه های شیرخوار چه لپای تپلی دارن. شیر صورتو چاق میکنه,اگه شیرخشکم باشه چه بهتر
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1394/05/25
خسته شدم ازصورتم ادرس دکتر خوب بدین لطفا
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1394/06/25
وای همه که تپل شدن اوفففف چه خوشکلین
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1394/06/30
بچه ها اینا همش حرف اگه راستم باشه خیلی دیر جواب میده بهترین راه تزریق چربی به صورت
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1394/08/08
خواستن توانستن است اگه بخوای میتونی
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1394/08/11
مرسی ممنونم از راهنمایتون
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1394/09/02
سلام دوستان تجربه شخصى من اينه كه با غصه خوردن و حرص خوردن و استرس داشتن اول از همه صورت لاغر و تكيده ميشه
من صورت فوق العاده پر و گردى داشتم كه هيچوقت با كاهش وزن تكون نميخورد ولى در اثر موارد بالا در عرض مدت كوتاهى خيلى لاغر و بد شكل شد
پاسخ ها
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
خو پس تو چرا حرص خوردی!!!!!!!
دنیا ارزششو نداره
نه اینکه خودم اصلا حرص نمیخورم:)
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1394/09/12
سلام چه قرص ویتامینی استفاده کنم که رو صورت عصر بزاره تورو خدا راست بگین نیاز دارم مرگ بر لاغری صورت
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1394/10/21
صورت منم لاغره ميخوام ی دوره مکملی برم
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1394/10/28
سلام
بنظر من راه اول برای پر شدن صورت نوشیدن آبه هر یک ساعت نصف لیوان اب
راه دوم خوردن سیب زمینی سرخ کرده اس البته نه خیلی زیاد
روش بعد خوردن سیب پخته اس ترجیحا سیب زرد و حالت کمپوت
راه بعد خوردن ۴مغزه البته نه زیاد چون باعث جوش میشه خوردن جوانه گندم بعد از هر وعده ی غذایی ب مقدار ۲قاشق و نه بیشتر عالیه و چیزی ک بنده تجربه کردم اصلی ترین عامل لاقری صورت استرس و کم خوابیه
فی امان الله
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1394/10/29
منم کاملأ با نظر صبا خانم موافقم.من خودم قبلا همه ی اینارو امتحان کردم،همشون ظرف مدت 2هفته جواب میدن ولی مشکلی کههست اینه اگه روش هارو قطع کنیم بلافاصله طی چندروز صورت بازم به حالت سابقش برمیگرده
United States
16:23 - 1394/11/18
حالا بريم انجام بدیم ببینیم چی میشه .
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1394/11/27
منم بدن چاق وصورتي لاغر دارم چيکار کنم
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1394/12/02
بچها موز عالی روزی دوتا دونه موز بخورین
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
پولش را تو میدی ؟
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1394/12/05
سلام منم برای چاقی دکتر رفتم گفتن که پودر جوانه گندم با شیر یا ابمیوه استفاده کنم. همچنین شیرخشک با شیر عسل هم میخورم و خوبه
Afghanistan
11:10 - 1394/12/29
من میخواهم این کار را انجام بدهم امیدوارم نتیجه بدهد
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1395/03/06
بنظرم فقط باید تحت نظر یک متخصص تغذیه بود
چون هر کسی علتی داره لاغریش و اونا خوب تشخیص میدن
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1395/03/20
مرسی از راهنمایی هاتون صورت من خیلی لاغر هست ازراهنمایی هاتو استفاده میکنم
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1395/03/22
اقا من صورتم یهوی لاغر شد الانم شبیه یه معتادد موادی شدم بگین چیکار کنم
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
ناراحت نباش ، دنیا همینه همش تهمت
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1395/03/30
بچها هر شب بعداز شام یعنی قبل از خواب یک سیب زمینی اب پز بخورید واقعا خوبه
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1395/04/10
چرا تقلید میکنید?????
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1395/04/18
یه بار جوانه ی گندم خیس شده خوردم خیلی بد نود ولی بعدا کلا حالم به هم ریخت خییییییییلی حالم بد شد
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/05/19
خرما خیلی حوبه
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1395/05/27
سلام دوستان خواستم بگم ک به هیچ وجه ازقرص دگزامتازون استفاده نکنیدچون باعث ازکارافتادن کلیه ها وترک بدن وپرموکردن بدن وپوکی استخوان میشه.پس اصلا استفاده نکنید.بهترین روش چاقی صورت خوردن سیب زمینی ابپزقبل ازخواب واستفاده کردن ازماسک خاک رس هفته ای دو یا سه باردرظرف یک ماه بهترین نتیجه رومیگیرید.
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
گفتم اطلاع سراسری بدهند ، دیگه همه عوارض این داروها میدانند
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1395/05/27
شیرخشک وشیره انگور وشیر ومالت جو ترکیبی از این مواد میتونه کمک کنه به صورت های لاغر
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1395/06/25
سلام بچه هاخوبین؟منم صورت خیلی خیلی کوچیک ولاغری داشتم ولی دراثررعایت این مواردخیلی صورتم توپرشداونم درعرض ی ماه.اول اینک هرروزصبح ناشتا ی کاسه ژله بخورید.وبعداز صبحونه مولتی ویتامین وظهرویتامین e ژلشوبمالین ب صورتاتون.وعصرونه سیب زمینی ابپزبخورید وشب قبل ازخواب حتماشیرخشک روباشیریااب قاطی کنیدوبصورت گرم بخورید.درضمن ازماسک خاک رس هفته ای سه الی چهارباراستفاده کنید.وماسک خیارم ب مدت دوهفته هرروزاستفاده کنید.صورتاتون محشرمیشه .موفق باشیدفقط ب مدت ی ماه اراده لازم دارین
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1395/07/26
به نظر من دست نزنید به کار خدا همین که هستید اگه هزاررررر چیز استفاده کنید همین صورتتون بر میگرده اونای که صورتشون لاغره نگران نباشید شما هم یه زیبای دارید دیگهههههههههههههه
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1395/08/10
س دوستان لك صورتم زياده خيلي ناراحتم لطفا بگين چي استفاده. كنم ممنونم
Iran, Islamic Republic of
06:54 - 1395/08/14
سلام من میتونم یه پیشنهادصددرصدبدم
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1395/08/23
شیرخشک آیا باعث چاقی سایراجزای بدن نمیشه اینکه هرشب بخوربم؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1395/08/24
سلام بر همه دوستان جویای زیبایی و ثپل صورتی
به نظر شما دوستان بهترین، مفیدترین وماندگار ترین روش از روشهای بالا کدومه؟
پاسخ ها
سلام
United Arab Emirates
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
جواب همتون در طب گیاهی ، که من می دانم ولی...
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1395/08/28
ههه ههه هه کلی هه
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1395/09/03
بادوم زمینی بخورید خیلی تاثیر داره
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1395/10/05
سلام دوستان من دوماه سیپرو و دگزا مصرف کردم وزنم زیاد شد صورتم هم بحساب چاق ولی پف هست الانم زانو درد و مفصلا پاهام از درد ...بعدشم تا دوهفته نخورین حالت اول رو دارین
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1395/10/08
سلام صورت لاغرای عزیز به هیچ وجه دگزا و سیپرو مصرف نکنین که واقعا پوست رو خراب میکنه و ترک میندازه رو پوست.بعدشم فقط پف میکنی بعد یه مدت لاغرتر از قبل میشی
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1395/10/15
سلام منم خیلی لاغرم
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1395/11/01
به نظر من لاغری صورت ژنتیکی هم هست.ما خانوادگی تپل هستیم ولی صورت های لاغری داریم.فک نکنم این راهکارها برای ما جواب بده.
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1395/11/07
دوستان گلم سلام میخوام تجربه چند ساله خودمو در اختیارتون بزارم اولا حرص نخورید و خوب بخوابید بعدم اگه دنبال یه محصول عالی هستید که نتیجش خیلی خوب باشه و عوارضم نداشته باشه و خیالتونو راحت کنید از یه جای مطمئن کپسول فول فت فیسو بگیرید استفاده کنید تا معجزه شو ببینید خیلی زود چاق می کنه و البته من خودم استفاده کردم و دیدم که میگم اگه جای مطمئن سراغ ندارید از گردونه بخرید یه فروشگاه خیلی قدیمی و باحاله که همه این محصولاتو اصلشو داره و منم بعد از شنیدن تعریفش توی نظرات پیداش کردم واقعا متفاوت از جاهای دیگه بود .........میتونید با روغن خراطین استفاده کنید که خیالتون کامل از ثابت موندن چاقی راحت بشه
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/11/21
سلام منم صورتم خیلی لاغره بدنم چاقه .البته شاید دلیلش اینه زیاد گریه میکنم آخه زندگیم خیلی بده هرشب با گریه میخوابم توروخدا برام دعا کنید زندگیم رو به راه بشه
Iran, Islamic Republic of
03:48 - 1395/11/28
الان صورت استخوانی مده چاقی قدیمی شده هرس نخورید
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1396/01/03
من خیلی لاغرم چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1396/01/16
او مای گاد
اخرش نفهمیدم چی بخورم
ولی در کل براساس تجربه من سیب زمینی پخته با ناشتا مصرف کنید
شیر موز و شیر بخورید
از گلاب برای شستن صورت استفاده کنید
ورزش صورت هم انجام بدید
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1396/01/28
بچه های عزیز لطفا از ماسک خیار استفاده کنید عالیه
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1396/04/20
سلام بچه ها صورت من هم خیلی لاغره چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/04/30
غصه استرس صورت لاغر میکنه ،موسیقی شاد گوش کنید،فکر زیاد‌ ضرر داره، جک بخونید زیاد بخندید،از ادمای بدبین‌دوری کنید قول میدم صورتتون توپل میشه،تهمتم نزنید،
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1396/05/01
من ۱۷ سالمه قدم ۱۷۰ وزنم ۵۵.بدنم لاغره ولی شکم دارم صورتمم لاغره الان مدتیه ک اب زیاد میخورم پودر جینسینگ استفاده میکنم میوه زیاد مصرف‌میکنم مخصوصاخیار بعدازبیدارشدن اول صبح.امیدوارم بهترازاینم شه چون ی ماهه دیگ عروسیمه صورتم لاغره
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
امنه جان بمحض اینکه عروسی کنی بشدت چاق میشی چون پهلوی شوهرت به ارامش میرسی چاقت میکنه ک
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1396/05/16
گیج شدم بدجورحالاچکارکنم دقیقا؟من مشکل ورم معده دارم ولی فقط دردموکم کردن الان میخوام هم بدنم وهم صورتم چاق بشه اگه میشه راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1396/07/19
من با خیار و ماسک خیار وگلاب ونوشین آب زیاد وشیر خشک موافقم چون میدونم اثر داره حتما امتحان کنید.حتما نتیجه میگیرین.
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1396/09/07
ماهی و موز و خرما در چاقی صورت موثره
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1396/10/12
سلام بچها خوردن شیرخشک و کلن سردیجات لک و پیس میاره من برا چاقی صورت اینا رو میخوردم چاق شدهم بدن و هم صورت ولی متاسفانه لک و پیس گرفتم دوتا لک سفید لبام زد .باروغن زیتون صورتتون رو مالش بدید واینکه خرما و چهارمغزمرتب بخورید.ولی شیرخشک و قرص مصرف نکنید پوستتون داغون میشه
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1396/10/13
اصلا هم قرصدگزا واین چرت وپرتا و آشغالها رو نخورید کبدتونداغون میشه اونوقت پوست صورت و بدنتون داغون میشه.روغن زیتون یا روغن کنجد یا حداقل روغن خراطین اصل تهیه کنید براچاقی بدنتون.مراقب سلامتیتون باشید.واقعا بعضیا نظراتشون خیلی چرته
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1396/11/14
درود.به خانوما یه توصیه دارم میزان استروژن خونشون رو ببرن بالا
با استفاده از عرق رازیانه.صورتشون تپل میشه با کلی مزایای دیگه.
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1396/12/07
پودررازیانه بمدت ده دقیقه بجوشونید بایه قاشق عسل درلیوان بریزید هرشب بعد ازشام میل شود حواستون باشه بعدازشام بمدت یکماه.باعث چاقی صورت اندام و سینه میشه.شک نکنید.فقط درزمان عادت ماهانه مصرف نکنید خونریزی بیشتر میشه.
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/01/31
این راه حل ها همش فقط تا وقتی که استفاده میکنی جواب میده بعد ولش کنی دوباره صورت لاغر میشه من خودم امتحان کردم همه ی این ها حتی دکتر طب سنتی هم رفتم اولش خوب بود ولی بعد داروها رو ول کردم همونجوری شد
بهترین راه همین پروتز چربی هست من انجام دادم الان 3 سال هست که صورتم خیلی خوب شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
سلام من هیچ اطلاعی در این مورد ندارم میشه توضیح بدین عوارض نداره برگشت نداره هزینش حدودی میگید مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/02/14
بچه ها منم صورتم خیلی لاغره لطفاً راهنمای درست کنید
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1397/02/24
دوستان اشتباه نکنید امپول یا قرص دگزا ک خیلی از ورزشکاراهم به اشتباه استفاده میکنن کورتون هست و خطرات خیلی زیادی داره به هیچ وجه اینکار رو نکنید
پاسخ ها
Z
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۲
سلام دوستان.مینا خانوم راست میگن یلی قرص دگزا بد من شوهرم خورد کل بدنش چاق شد ضرر دار تا قطعشون میکنه بیش از حد لاغر میشه
Afghanistan
10:18 - 1397/02/28
صورت شما خيلي بدم مياد
دهن تان هم بوي ميته گوساله
پاسخ ها
محیا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/05/12
سلام دوستان.راست میگ مینا خانوم قرص دگزا خیلی ضرر داره من شوهر خودم استفاده میکنه کل بدنش چاق شده تا قطعشون میکنه بیش از حد لاغر میشه
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/05/13
خدا کنه مفید باشه
من خودم لاغر بودم اما صورتم تپل بود،همه تعجب میکردن و میگفتن پادشاه صورت!! هیچی دیگه چشمم کردن خخخ
بعد از دنیا اومدن پسرم صورتم لاغر شد!!و دیگه چاق نشد...
حالا گل رس از کجا بیاریم؟!!
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/05/14
ممنون مطالب خوبی بود امیدوارم روی من اثر کنه..
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/05/22
با سلام اگه اب منی به صورت ماساژ بدین خیلی سریع چاق میکنه البته بحساب بد اموزی نزارید این کار با توصیه پزشک انجام شده وجواب هم داده
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1397/06/16
عزیزم آب منی خوبه ولی شوهرمن ویروس تبخال داشت که به خاطر استفاده ازاین روش ویروس به چشمم منتقل شد اول نابیناشدم ولی بعداز کلی درمان بیناییم برگشت ولی نه کامل
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/06/16
عزیزانم دوست دارم این حرفموجدی بگیرین رابطه های پنهانی حتی صیغه باعث فراگیری بیماریهای لاعلاجی مث ویروس تبخال وزیگیل تناسلی میشه حتی باوجودوسیله های جلوگیری چون ازطریق بخاربدن منتقل میشه ممکنه اولش خاموش باشه ولی یه دفه عودمیکنه ممنون
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1397/06/22
ممنون از نظرات شما خیلی استفاده کردیم..تشکرررررر
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1397/06/31
عالی بود،ولی اگه لاغری صورت کسی شدید هست و با رعایت کردن این ها هم خوب نمیشه بهترین راه دکتر پوست و زیبایی هست
United States
07:25 - 1397/07/21
سلام خودارضایی باعث لاغرشدن صورت نمیشه چون خودمن اینکارکردم هیچ تغییری نکردم
United States
07:25 - 1397/07/21
سلام خودارضایی باعث لاغرشدن صورت نمیشه چون خودمن اینکارکردم هیچ تغییری نکردم
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/09/15
سلام من صورتم خیلی لاغر نمیدونم چیکار کنم چشمان هم گود افتاده دیگه از خودم بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1397/10/02
سلام دوستان ...قرص دگزا تومور سر میاره. .دوست من صورتش لاغر بود با خوران ژله البته ناشتاواب زیاد صورتش خیلی تپل شد ...شما هم امتهان کنید ..
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1397/11/21
من پرکاری تیروئید دارم خیلی لاغر م. تورابه خدا بهم بگید چکار کنم دکتر غدد رفتم تاثیر نداشت
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1397/12/17
سلام بهترین روش ماسک سیب و خیار من خودم نصف سیب و نصف خیار یک قاقش هم عسل بیست دیقه روی پوست صورتم ماساژ میدم
Iraq
12:26 - 1398/01/03
سلام به همه دوستان يه راه خوب براى افزايش وزن بگيد
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1398/01/06
برای چاقی صورت که خیلی سریع جواب بده بفرمایید.
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1398/01/06
برای چاقی صورت که خیلی سریع جواب بده بفرمایید.
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/01/19
سلام دوستان .من صورتم خوبه ولی بدنم لاغر..الان مدتیه حرص نمیخورم .اب زیاد میخورم روزی ی دونه ویتامین cمیخورم عالیه پوستم خداروشکر
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/02/11
اب زیاد، سیب زمینی اب پز، ماسک خیار وگلاب، یک روز درمیون قرص ویتامین ای، مصرف زیاد میوه و سبزی، مخلوط شیرخشک وشیر ولرم
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/03/05
خیار واقعا ن جواب میده برا چاقی
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/04/25
امیدوارم جواب بده
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/04/25
اگه کسی این راهکارو انجام داد وصورتش چاق شد لطفا بگه من بدنم چاقه ولی صورتم افتضا لاغر یچیز عجیبی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
هفت گیاه بگیر عطاریا دارن همش هم گیاهی هس چاقی طبیعی عالی هس بگیر بخور اگه خوب نشد صورتت هر چ دلت خاست بگو ی ماه مصرف کن دگه یواش یواش بزترش کنار چاقی طبیعی هست نکه مثل ای قرصا ووو پف کنه ادم..یا علی .بگیر بخور پودر هفت گیاه لامرد اصل و خوبش گیر میاد
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/04/25
جوانه گندوم عوارض زیادی داره من استفاده کردم .بعدازاستفاده جوانه گندم چندباردکتررفتم مخصوصاب زانواسیب میرسونه مث رباط پاره کردن
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/06/29
من صورتم خیلی لاغره هر کاری که شما ها نوشتین انجام دادم اصلا هم فرق نکرد که دیگه آخرین تصمیمم فقط جراحی زیبایی وسلام خودتونو خسته نکنین
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/11/06
سلام منم صورتم زیاد لاغر هر کاری انجام میدم هیچ اثری نداره دوستان شما راهنمایم کنید مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/12/28
خوبه ولی یکم سخته ولی به هر حال دستتون درد نکنه خیلی ممنونم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج