برترین ها، نی‌نی بان و چیدانه برگزیدگان جشنواره وب و موبایل ایران
۶۷۸۴۴۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
۶۲۹۸۳
جشنواره وب و موبایل ایران با ده ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ ترین عرصه رقابت میان وبسایت ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

برترین ها: جشنواره وب و موبایل ایران با ده ها هزار شرکت کننده، به عنوان بزرگ ترین عرصه رقابت میان وبسایت ها و نرم افزارهای موبایل در گروه های مختلف شناخته می شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.


این جشنواره هرساله در گروه های مختلف، یک وبسایت و یک نرم افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می کند.


اختتامیه دهمین دوره ی جشنواره وب و موبایل ایران با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از فعالان این حوزه در ‌روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن برگزار شد و گروه برترین ها با داشتن سه نامزد در بخش های مختلف و کسب عنوان وب سایت برگزیده ایران در هر سه شاخه، افتخاری بزرگ کسب نمود.

تندیس های این دوره از جشنواره توسط محمد جواد آذری جهرمی وزیر محترم ازتباطات و فناوری اطلاعات به مجله اینترنتی برترین ها بعنوان برگزیده وب سایت های خبری و خبرگزاریها، وب سایت چیدانه بعنوان برگزیده شاخه فرهنگ و هنر و وب سایت نی نی بان بعنوان برگزیده گروه خانواده و کودک اهدا شد.

در مسیر دشوار رسیدن به این جایگاه و حفظ آن، همراهی شما مخاطبان عزیز مهم ترین دارایی ماست. حضور شما را قدر می دانیم و همه تلاش مان را می کنیم تا شایسته توجه شما باشیم.

برچسب ها: