هشدار مایکروسافت: وصله امنیتی را نصب کنید!
۶۹۷۰۱۴
۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
۱۰۸۳
کمپانی مایکروسافت به تازگی مجبور به انتشار یک وصله امنیتی فوری و اضطراری شده است. این پچ امنیتی طی یک آپدیت منتشر شده است و سیستم عامل های ویندوز 7 و سرور 2008 را هدف قرار داده است.

وبسایت سخت افزار: کمپانی مایکروسافت به تازگی مجبور به انتشار یک وصله امنیتی فوری و اضطراری شده است. این پچ امنیتی طی یک آپدیت منتشر شده است و سیستم عامل های ویندوز 7 و سرور 2008 را هدف قرار داده است. قضیه از این قرار است که در ماه های اخیر مشکلات امنیتی CPU ها از جمله Meltdown بسیار جدی شده و از این رو مایکروسافت به طور تصادفی متوجه یک باگ امنیتی شده است.

محققان امنیتی Ulf Frisk متوجه یک آسیب پذیری جدی در ویندوزهای 7 و سرور 2008 شده اند که می تواند به طور کامل امکانات عجیبی را به مهاجمان دهد. به عنوان مثال، این حفره امنیتی آسیب پذیری نسبتا آسانی را ممکن ساخته و می تواند مهاجم را برای عملیات های حساسی مانند خواندن حافظه، امکان نصب و حذف برنامه ها، اجرای کدهای دلخواه در هسته، مشاهده تغییرات، نصب و حذف داده ها، ایجاد حساب های جدید و دسترسی به اطلاعات حساب را یاری دهد.

هشدار مایکروسافت: وصله امنیتی جدید را نصب کنید!

در نتیجه سیستم شما در بدترین وضعیت های ممکن در اختیار یک هکر قرار خواهد گرفت. مایکروسافت به تمامی دارندگان سیستم عامل های ویندوزهای 7 و سرور 2008 توصیه کرده است که به سرعت این بروزرسانی را نصب نمایند. این وصله امنیتی به صورت اضطراری و خارج از برنامه مایکروسافت بوده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج