محاکمه مجدد مردی که دست به قتل زد
۸۰۵۸۲۸
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
۸۳۸۵ 
اوایل سال 96 در پی نزاع خونین دو برادر مأموران پلیس با جنازه یکی از آنها روبه‌رو شدند که با یک ضربه چاقو کشته شده بود.

ایران نوشت: اوایل سال 96 در پی نزاع خونین دو برادر مأموران پلیس با جنازه یکی از آنها روبه‌رو شدند که با یک ضربه چاقو کشته شده بود.

برادر ۴۵ ساله به نام سعید خودش را عامل جنایت معرفی کرد و گفت: من برادرم را کشتم چون گمان می‌کردم با همسرم ارتباط پنهانی دارد.

سعید در نخستین محاکمه که در شعبه هشتم برگزار شد در دفاع از خود گفت: من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و صاحب دو فرزند بودیم. اما مدتی بود که به رابطه همسرم با برادر کوچکم سوءظن داشتم. برادرم آریا رفتارهای عجیبی داشت و با زنان زیادی در ارتباط بود. او مرد شوخی بود.

گاهی برای همسرم پیامک ارسال می‌کرد و بارها مقابل من با همسرم شوخی کرده بود. رابطه صمیمانه آنها با هم موجب شد تا به آنها شک کنم. من حتی مدتی قبل به دادگاه رفتم و علیه همسر و برادرم شکایت کردم و خواستم تا از فرزندانم آزمایش DNA گرفته شود. با آنکه جواب آزمایش منفی بود اما من همچنان به آنها مشکوک بودم.

وی در تشریح جزئیات جنایت گفت: آن روز به خانه برادرم رفته بودم تا در این باره با هم صحبت کنیم اما او بداخلاقی کرد. من هم که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با چاقو یک ضربه به او زدم.

متهم در حالی که سرش را پایین انداخته بود خطاب به قضات دادگاه گفت:من وضع مالی خوبی داشتم و حتی سه خانواده فقیر را هم تحت پوشش مالی قرار داده بودم. اما این ماجرا باعث شده بود زندگی‌ام تباه شود و حالا با توجه به رضایت والدینمان از قضات دادگاه تقاضای بخشش دارم.

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و با توجه به رضایت اولیای دم این متهم را به دوسال زندان محکوم کردند اما این حکم از سوی دادستان مورد پذیرش قرار نگرفت وبار دیگر متهم صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی زالی محاکمه شد.

در این جلسه متهم بار دیگر ضمن تشریح جنایتی که مرتکب شده بود گفت: من قصد کشتن برادرم را نداشتم فقط می‌خواستم با او حرف بزنم وبگویم که دیگر با هم رفت وآمد نداشته باشیم اما باهم درگیر شدیم ومن ناخواسته با چاقو او را کشتم و حالا بشدت پشیمانم.

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند تا درباره متهم تصمیم بگیرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1397/09/18
جلل خالق یعنی برادرش باهمسرش بایدمردک زنتومیکشتی نه برادرتو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
....
چطور زنی هستی که انقدر مردسالارانه حرف میزنی
زنانی مثل تو باعث حقارتند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
چرا ؟؟؟؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/09/18
خاک بر سر اون پدر ومادر که برای آدمکش جنایت کار بخشش بدهند
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/09/18
اگر حقیت داشت باید هردوتارا می کشت .
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
چرا مرگ ؟ خداوند هم در قران سزای زناکار ثابت شده را مرگ قرار نداده ! چه برسد به اینکه شک کرده باشیم !!!
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/09/18
بعضی مواقع سوءتفاهماتی پیش میایدکه انسان رادچارتوهم میکندممکن است برای هرکسی پیش بیایدومثل خوره به جانش میفتد درصورتی که فقط توهم است که انسان درذهنش ان رامیسازد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج