کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن
۸۱۳۹۴۰
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
۵۲۲۶۴ 
رپورتاژ آگهی
اگر به هر دلیلی ابروی شما دیگر به پرپشتی گذشته نیست و یا از ابتدا ابروی چندان مطلوبی نداشتید، حالا در زمانی زندگی می کنید که راه حل های زیادی در دسترستان است. یکی از این راه حل ها کاشت ابروست.

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن

ابرو یکی از مهم‌ترین اجزای صورت و عامل ایجاد تقارن صورت است که در زیبایی ظاهر آقایان و خانم‌ها تاثیر زیادی دارد. ابرو اولین قسمت از صورت است که مشاهده می‌شود و در حالت دهی به چشم‌ها نقش دارد. شخص بدون ابرو از ظاهر زیبایی برخوردار نخواهد بود. عمل کاشت ابرو باعث جوانسازی و بازگشت ظاهر طبیعی شخص می‌شود.

کاشت ابرو یک روش درمانی هنری است که در آن ابرو بر اساس نوع صورت، ویژگی‌ها، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می‌گردد. یک پزشک با تجربه می‌تواند یک ظاهر زیبا همراه با ضخامت مناسب و فاصله کافی بین ابرو‌ها برای شما ایجاد کند و طول ابرو را با توجه به نیاز شما مشخص کند.

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک ایرانیان کلیک کنید.

ترمیم ابرو یک روش مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچکی از مو‌های از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم، یا بیماری ژنتیک در افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو از روش‌های مشابه کاشت مو استفاده می‌شود که در آن مقدار کمی از مو‌های بالای ناحیه گوش در منطقه ابرو کاشته می‌شود.

داشتن ابرو‌های کم پشت یا نداشتن موی ابرو باعث می‌شود که توجه افراد به صورت ناخواسته به چهره فرد جلب شود. ما از تکنیک‌های کاشت موی ثابت شده برای برطرف کردن مشکل ریزش ابرو استفاده می‌کنیم. ترمیم ابرو روشی فوق العاده برای جایگزینی ابرو یا ترمیم نواحی کوچکی از ابرو است که به دلیل برداشتن نامناسب زیرابرو، جای زخم یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند. ترمیم مو به این شکل است که مقدار کمی از موی بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو کاشته می‌شود. کاشت ابرو طبیعی توسط یک تیم مجرب صورت می‌گیرد و بین ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد.

در جلسه مشاوره تمامی عوارض و مشکلات احتمالی کاشت ابرو برای مراجعین توضیح داده می‌شود. در زیر برخی از این محدودیت‌ها را توضیح می‌دهیم:

مشکلات کاشت ابرو

یکی از روش‌های سخت کاشت مو، کاشت ابرو و پیوند تار‌های مو در این ناحیه است دلیل اصلی دشواری این کار، جهت خواب مو‌های ابرو است. تا به حال تعدادی از بیماران از پزشکان خود که تخصص و تجربه بالایی در این زمینه ندارند شکایت کرده و شاهد تشکیل پرونده‌های قضایی دراین زمینه هستیم.

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن
همین حالا با ما تماس بگیرید.مو‌های پرکننده بخش‌های خالی ابرو می‌توانند از مو‌های کنار گوش تأمین شوند که تبحر و تجربه پزشک در این زمینه می‌تواند زیبایی کاشت ابرو را دو برابر کند، ولی اشکال عمده در بعضی جراحی‌های کاشت مو همین جهت رویش و قرار گیری تار‌های موست.
لازم است پیش از اقدام به کاشت ابرو ریزش مو‌ها متوقف شود.

برخی مشکلات شایع:

چون مو‌های کاشته شده از لحاظ مشخصات ظاهری مثل رنگ، ضخامت، صاف یا مجعد بودن، میزان رشد و ... با مو‌های قبلی ابرو فرق می‌کنند، بنابراین تا حدی عدم هماهنگی بین مو‌های قبلی ابرو و آن‌ها مشاهده می‌گردد.

البته دیده شده است که در بیشتر موارد پس از چند ماه تا چند سال مو‌های کاشته شده تا حد زیادی شبیه به مو‌های ابرو می‌گردند، ولی این موضوع همیشه رخ نمی‌دهد و بیمار بایستی متوجه این مسئله باشد. البته این مشکل در مواردی که بیمار اصلا ابرو ندارد، وجود نخواهد داشت.

همچنین مو‌های کاشته شده بیشتر از مو‌های طبیعی ابرو رشد می‌کنند و بنابراین باید به طور مرتب کوتاه شوند.

حتی با وجود استفاده از لوازم بسیار ظریف و میکروسکوپی برای کاشت ابرو، فاصله مو‌های کاشته شده بیشتر از مو‌های طبیعی ابرو خواهد بود. البته می‌توان درجلسات بعدی کاشت ابرو این فاصله‌ها را کمتر کرد، ولی به هرحال از نظر تراکم هیچ وقت شبیه ابروی کاملاً طبیعی نخواهد شد.

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن

 

کاشت ابرو با استفاده از مو‌های ناحیه دهنده (به طور معمول در پشت گوش) که به صورت تک تار مو برداشته می‌شود، انجام می‌گیرد. پزشک شما با تخصصی که در این زمینه دارد هر تار مو را با بخش‌های آن از جمله فولیکول مو و دیگر عناصر لازم به محل کاشت انتقال می‌دهد. این عمل با بی حسی موضعی انجام شده و یک روش غیرتهاجمی، بدون خطر و هر گونه زخم و بخیه است.

عمل کاشت دائمی است. شخص بلافاصله بعد از عمل پیوند موی ابرو می‌تواند تغییرات را در چهره خود مشاهده کند و نتیجه نهایی نیز حدود یک سال پس از کاشت ابرو قابل مشاهده است.

بعد از کاشت، رشد مو در ۳ مرحله اتفاق می‌افتد، به همین دلیل در صورتی که با ریزش مو بعد از کاشت ابرو مواجه شدید، نگران نشوید، چون امری طبیعی است. رشد موی ابرو از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

زمانی که رشد مو‌های کاشته شده شروع شد، اصلاح ابرو‌ها برای مرتب کردن آن‌ها و داشتن ظاهری آراسته مانعی ندارد.

کاشت ابرو به چه کسانی توصیه می‌شود؟

  1. افرادی که ابرو‌های کم پشت دارند.
  2. افرادی که از فرم ابرو‌های خود راضی نیستند و برای تغییر دادن فرم ابرو خود اقدام به کاشت ابرو انجام می‌دهند.
  3. افرادی که در حادثه‌ای سوختگی یا جای زخم در ابروهایشان دارند که کاشت ابرو بهترین گزینه برای برطرف کردن مشکل آنهاست.
  4. کسانی که تاتوی ابرو دارند، ولی از ظاهر آن رضایت ندارند نیز می‌توانند روی تاتوی خود با روش‌های خاص کاشت ابرو انجام دهند.
  5. افرادی که به دلیل بیماری‌های خاص دچار ریزش ابروی خود شده‌اند، این افراد نیز برای پرکردن و فرم دادن محل ریزش ابروی خود می‌توانند کاشت انجام دهند.

کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک ایرانیان کلیک کنید.

کاشت ابرو چگونه است؟

مو‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو‌ها از ناحیه سر گرفته می‌شوند. در این حالت یک شکاف کوچک روی سر ایجاد می‌شود تا به این ترتیب بتوان یک بخش کوچک از مو‌های سر را از قسمت عقب سر برداشته و سپس این مو‌ها را در زیر میکروسکوپ به پیاز‌های موی مجزا تفکیک کرد.

باید توجه داشته باشید که پیاز‌های مو به صورت تک تک در قسمت ابرو کاشته می‌شوند تا به این ترتیب بتوان یک ظاهر کاملاً طبیعی برای ابرو ایجاد کرد. چیزی که اتفاق می‌افتد صرفاً برداشت فولیکول‌های مو از ناحیه اهدا کننده و کاشت و پیوند زدن آن‌ها در ناحیه گیرنده ابرو در طرح و شکل انتخاب شده توسط بیمار است. مو‌ها دقیقا شبیه شیوه رشد موی ابرو، کاشت می‌شوند تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند (این کار با یک موی مجزا در هر زمان و در زاویه مناسب صورت می‌گیرد).

در طول جراحی، هر فولیکول مو با استفاده از سوزن پیوند کاشت می‌شود تا میکروگرافت‌های بدست آمده از ناحیه اهدا شده به خوبی در ناحیه ابروی شما ثابت بمانند.

پس از اینکه این مو‌ها کاشته شد، شما می‌توانید بلافاصله تأثیر آن را بر ظاهر خود مشاهده کنید. مشابه حالتی که مو بر روی سر کاشته می‌شود، اکثر مو‌های کاشته شده در ابرو در ادامه در طول یک دوره تلوژن می‌ریزند و سپس رشد آن پس از گذشت حدود ۳ تا ۴ ماه رشد عادی خود را از سر می‌گیرد. پس از ۶ ماه ۵۰ تا ۶۰ درصد نتایج نهایی حاصل از کاشت ابرو قابل مشاهده است و نتایج کامل این درمان معمولاً در حدود ۹ تا ۱۲ ماه ایجاد می‌گردد. اگر شما قصد دارید از عمل کاشت ابروی ثانویه برای افزایش تراکم ابروی خود استفاده کنید، جلسه دوم معمولاً در حدود ۸ تا ۱۲ ماه پس از جلسه درمانی اول انجام می‌شود.

وقتی مرحله درمان به پایان رسید، موی کاشت شده به صورت طبیعی رشد می‌کند و هنوز می‌توانید زیر ابرو را اصلاح کنید، به ابرو شکل دهید یا آن را کوتاه کنید، زیرا این ابرو‌های کاشت شده دقیقاً همانند ابرو‌های طبیعی هستند. کندن، براق کردن یا بندکشی مو‌های ابروی پیوندی تاثیری بر فولیکول ندارند و این به این معناست که مو‌های ابرو دوباره رشد می‌کنند و مشکلی پیش نمی‌آید. کاشت واحد فولیکولی یکی از رایج‌ترین روش‌های مورد استفاده است. با این حال، پزشکان کاشت ابرو از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

هزینه کاشت ابرو

احتساب هزینه کاشت ابرو به چند مورد بستگی دارد:

۱-تجربه و مهارت پزشک

۲-تکنیک کاشت ابرو

۳- انجام کاشت ابرو با زاویه و خواب طبیعی ابرو‌ها 

به یاد داشته باشید جهت انجام کاشت ابرو گول تبلیغات و تخفیف‌های عجیب و غیرمعقول مراکز غیر مجاز و تجربی را نخورید، زیرا ابرو‌ها در صورت هر فردی نقش مهمی در زیبایی او دارد و در اعتماد به نفس و زیبایی چهره فرد بسیار موثر است.

 

جهت مشاوره رایگان با کلینیک ایرانیان کلیک کنید.

 
کاشت ابرو؛ عوارض و هزینه آن
همین حالا با ما تماس بگیرید.
۰۲۱-۷۵۹۰۰

روشهای نوین کاشت مو

آدرس شعب کلینیک ایرانیان

شعبه زعفرانیه: خیابان آصف، میدان شهید اعجازی، ساختمان آصف، طبق سوم، واحد ۷

شعبه دولت: خیابان دولت، بین دیباجی و محسنیان، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، پلاک ۱۳۸، طبقه اول

شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، میدان شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، طبقه اول

شعبه تهرانپارس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک ۴۲ طبقه اول واحد ۲

مطالب مرتبط
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج