پریرا: حیف شد که نتوانستیم سهمیه بگیریم
۸۵۷۱۸۲
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۳۸۴۳ 
لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چند بازیکن برای آقای گل شدن شانس دارند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه کسی این عنوان را به دست خواهد آورد.

خبرگزاری تسنیم: لوسیانو پریرا با اشاره به برد تیمش برابر سپیدرود رشت گفت: قبل از این بازی در زمین خودمان برابر صنعت نفت آبادان شکست سنگینی خورده بودیم. آن باخت تا حدودی موقعیت تیم را متزلزل کرد و ما برای جبران باید در یک بازی بیرون از خانه به برد می‌رسیدیم.

بازی با سپیدرود با توجه به شرایط حریف‌مان و زمینی که در آن فوتبال بازی می‌کردیم بسیار سخت بود، اما زدن دو گل در نیمه اول کار ما را تا حدودی آسان کرد. در نیمه دوم هم حریف تلاش زیادی کرد تا باخت را جبران کند، ولی خدا را شکر که در نهایت سه امتیازی ارزشمند در رشت گرفتیم.

وی درباره قرار گرفتن فولاد در رده ششم جدول و پیش‌بینی‌اش از سه بازی پایانی لیگ عنوان کرد: هدف ما این است که همین جایگاه را حفظ کنیم، چون رفتن به رده‌های بالاتر برای ما در دسترس نیست. امسال می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و این پتانسیل را هم داشتیم که در جمع بالانشین‌ها باشیم و سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم، ولی حیف که این اتفاق رخ نداد. متأسفانه در بعضی از بازی‌ها تمرکز لازم را نداشتیم و امتیازهای حساسی را از دست دادیم، با این حال کادر فنی و بازیکنان نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام دادند.

مهاجم برزیلی تیم فوتبال فولاد خوزستان که در حال حاضر با 12 گل در رده سوم جدول بهترین گلزنان لیگ قرار دارد، در خصوص اینکه شانس کدام مهاجم برای کسب این عنوان بیشتر است، تصریح کرد: برای تمام تیم‌ها سه بازی دیگر باقی مانده است و معلوم نیست کدام بازیکن آقای گل می‌شود. هر مهاجمی دوست دارد این عنوان را به دست بیاورد و باید دید در بازی‌های بعدی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من هم تلاش می‌کنم تا باز هم گل بزنم، ولی مسئله اصلی نتیجه گرفتن فولاد است.

برچسب ها: