اعتراف PSG به علاقه نیمار برای جدایی
۸۸۳۳۴۵
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
۴۳۸۴ 
مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن رسماً اعلام کرد که نیمار دوست دارد که از این تیم جدا شود.

ایسنا: به نقل از لوپاریزین، نیمار با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست. این بازیکن برزیلی در دو فصل حضورش در پاری سن ژرمن نتوانسته انتظارات را برآورده کند و خبرهای زیادی درباره علاقه او به جدایی از تیم فرانسوی به گوش می‌رسد. لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن تاکید کرد که نیمار دوست دارد تیم را ترک کند اما هنوز تکلیف او مشخص نیست. نیمار در تمرین تابستانی پاری سن ژرمن شرکت نکرد و همین باعث شد که این باشگاه بیانیه بدهد و تاکید کند که این ستاره برزیلی را جریمه خواهد کرد.

لئوناردو گفت: نیمار باید بعد از تعطیلات تابستانی به باشگاه برمی‌گشت و در تمرینات شرکت می‌کرد. همه بازیکنان باید خود را ۸ جولای معرفی می‌کردند اما نیمار به خاطر کارهای شخصی در تمرین شرکت نکرده و باید پاسخگوی این رفتار خود باشد.

او ادامه داد: باشگاه قوانین خاص خود را دارد و قطعاً با هر بازیکنی که این قوانین را زیر پا بگذارد برخورد می‌شود. نیمار مرتکب اشتباه شده است. اینکه او در تمرین حضور نیافته مشکل ما نیست.

لئوناردو درباره علاقه نیمار به جدایی گفت: علاقه نیمار به جدایی برای همه روشن است اما در فوتبال یک شب و روز می‌تواند بسیار از اتفاقات را تغییر دهد. احتمال هر چیزی در فوتبال وجود دارد. نیمار دوست دارد برود اما او باید بداند که سه سال دیگر با ما قرارداد دارد.

او درباره این سوال که آیا باشگاه بارسلونا برای جذب نیمار اقدامی کرده است، گفت: بارسلونا حرف جزئی در این بار زده است. آنها اعلام کرده‌اند که دوست دارند نیمار را برگردانند اما ما رقم فروش او را اعلام نکرده‌ایم. بر این باورم که پیشنهاد بارسلونا هنوز جدی نشده است. باید در این زمینه بسیار با هم صحبت و مذاکره کنیم.

لئوناردو درباره جذب دی لیخت هم گفت: این بازیکن هلندی مدافع بسیار خوبی است اما ما نمی‌توانیم برای او ۲۰۰ میلیون یورو بدهیم و به همین خاطر این انتقال منتفی شده است.

مطالب مرتبط