قربانی: آقایان در استقلال هنر مدیریت ندارند
۸۸۵۱۱۶
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
۴۲۱۸ 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در انتقاد از نحوه یارگیری آبی پوشان گفت که روند غلط استقلال نمی تواند به نتیجه مثبت برسد.

ورزش سه: پیروز قربانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره جدایی پرتعداد بازیکنان و شرایط استقلال در آستانه شروع لیگ گفت: جا به جایی بازیکنان در هر تیمی از هنرهای مدیریتی باشگاه است. مدیران استقلال باید در بستن قرارداد به شکلی عمل کنند که تیم مانند وضعیت کنونی استقلال به یک دفعه خالی نشود. متاسفانه شرایط استقلال چندان خوب نیست و هر سال که می گذرد، تغییرات زیادی انجام می شود که به ضرر تیم است.

او ادامه داد: ثبات پرسپولیس را با سال اول مقایسه کنید. اسکلت تیم خیلی تغییر نکرده است. بازیکنانی که آمدند نیز بازیکنانی هستند که از قدیمی ها بهتر است. ما باید از تیم رقیب الگو برداری کنیم اما نمی دانم چرا درس نمی گیرند. متاسفانه آقایان در استقلال هنر مدیریت ندارند. با توجه به نزدیکی که به تیم داشتم، من مشکلات را از نزدیک لمس کردم. اگر فوتبالی باشید و فوتبال دنیا را رصد کنید، می دانید که تیم ها با ثبات نتیجه می گیرند. سیتی اگر قهرمان می شود به دلیل حفظ ثبات است و تغییراتی در تیم انجام نمی دهند.

قربانی در بخش بعدی صحبت های خود گفت: شرایط استقلال کاملا مشخص است و نباید فردا پرسید که دلیل ناکامی استقلال چیست. وقتی روند غلط است، موفقیتی حاصل نمی شود. حرف من به مدیریت حال حاضر استقلال نیست و روند مدیریتی را می گویم.

پیشکسوت استقلال با انتقاد از خریدهای استقلال بیان کرد: از بازیکنان جذب شده در سال گذشته، چند نفر در تیم باقی ماندند؟ نحوه یارگیری استقلال غلط است. امسال چه کسی برای استقلال یار گرفته است؟ آقای فتحی یا آقای خطیر؟ هر دو نفر باید پاسخگو باشند. اگر به دنبال جوانگرایی هستید، باید جوانگرایی را در کنار حفظ بازیکنان با تجربه انجام داد؛ اتفاقی که زمان قلعه نویی رخ داد و تیم نه تنها در کورس قهرمانی بود، بلکه جوانان زیادی را به فوتبال معرفی کرد که تا 10 سال استخوان بندی تیم بودند.

من همیشه با کمیته فنی مخالف بودم اما استقلال باید کمیته فنی می داشت تا یارگیری می کرد. مدیری که فوتبالی نبوده است، چگونه یار گرفته است؟ خطیر یا فتحی یار گرفته اند و باید پاسخگو باشند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United States
12:43 - 1398/04/23
دیگه بازی های استقلال رو دیدن لذت نداره فتحی گند زده به استقلال تهرانی ها مگر کاری کنند فتحی کچل بره
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/04/23
چرا این پیشکسوتهای کیسه چپ و راست پرسپولیس را برای خودشون مثال می زنن!!،عیسی به دین خود کیسه به آخور خود!!خخخ
پاسخ ها
ح.ر.ا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
وپرسپولیسی که ازاسیا تنها یک افتابه اورده است
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/04/23
احسن به پیروز قربانی عزیز... چرا که هیچ وقت از گفتن و مطرح حقیقت موضوع و مسائل ابایی نداشت و بقول معروف طفره نرفت ‌... درود بر تو که با گفتن حقیقت ... کام آقایوون را تلخ کردی !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج