ناراحتی والورده از فروش آرتور ویدال و راکیتیچ
۸۹۱۹۴۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
۶۱۱۷ 
والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا تمایل ندارد هیچ یک از بازیکنان خط میانی خود را از دست بدهد، اما مدیران باشگاه نظر دیگری دارند و سبب اختلاف بین آنها شده است.

مدال: والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا تمایل ندارد هیچ یک از بازیکنان خط میانی خود را از دست بدهد، اما مدیران باشگاه نظر دیگری دارند و سبب اختلاف بین آنها شده است.

روزنامه اسپورت کاتالونیا خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه مدیران بارسلونا از سرمربی تیم خواسته‌اند که بین آرتور ویدال و ایوان راکیتیچ یک بازیکن را انتخاب کرده و یکی از آنها را به فروش برساند.

والورده از این تصمیم مدیران باشگاه ناراحت شده است و به آنها اعلام کرده است که حاضر نیست هیچ یک هافبک‌های تیمش را از دست بدهد. او به مدیران باشگاه گفته است که ویدال یک بازیکن مهم برای باشگاه محسوب می‌شود و راکیتیچ با سیستم بازی بارسلونا کاملا سازگار است.

این روزنامه در ادامه افزود: سران باشگاه به والورده اعلام کرده‌اند که ترافیک در خط میانی تیم زیاد است و باید یکی از آنها را به فروش برسانند.

قابل ذکر است که بوسکتس، ویدال، سرجی‌ روبرتو، راکیتیچ، آرتور، آلنیا، رافینیا و ریکی پویگ جز بازیکنان میانی بارسلونا هستند و جز آنها مالکوم، کوتینیو و مسی نیز قابلیت بازی در این پست‌ها را دارند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج