آذری: چوب بی برنامگی لیگ را خوردیم
۸۹۳۴۵۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
۲۸۸۵ 
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه این تیم مقابل الاتحاد عربستان چوب بی‌برنامگی لیگ برتر را خورده است، گفت: قول می‌دهم هفته آینده در دیدار برگشت بازی زیباتری را ببینید.

خبرگزاری مهر: سعید آذری بعد از باخت تیم فوتبال ذوب آهن به الاتحاد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازیِ فوق العاده سنگینی داشتیم. شرایط جوی امارات طوری بود که نمی شد نفس کشید. حتی نشستن در جایگاه ویژه زیر کولر گازی هم سخت بود. البته گل اول را خوب زدیم ولی در ادامه دو گل دریافت کردیم. با تک گلی که به ثمر رساندیم، خیلی به بازی برگشت در قطر امیدوار شدیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه به نظر می رسد بازیکنان این تیم انتظارات را برآورده نکرده اند، ادامه داد: شرایط جوی امارات فوق العاده سخت است. ما که در جایگاه ویژه و زیر کولر گازی نشسته بودیم، وضعیت برایمان سخت بود.

آذری تاکید کرد: گل اول را روی بی نظمی جلوی دروازه خودمان خوردیم. اگر نماینده این مملکت هستیم امیدواریم کمک کنیم نماینده ایران در لیگ قهرمانان بماند. به هر حال داریم چوب بی برنامگی لیگ را می خوریم. ما از دو ماه قبل (بازی با النصر در آسیا) مسابقه رسمی و سنگینی نداشتیم و این فضا کار را سخت می کند. نمی شود از واقعیت فرار کرد. گفته بودم این بازی سخت و فشرده خواهد بود. در هر صورت امیدوارم گل قاسم حدادی فر در این مسابقه و تلاش بازیکنان هفته بعد ما را به دور بعد ببرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره تاثیر تعویق لیگ بر عملکرد این تیم، یادآور شد: تیمی که می خواهد در مسابقات قرار بگیرد، باید تن بازیکنانش به تن حریفان رسمی و گردن کلفت بخورد. اگر حداقل دو، سه بازی در لیگ برتر داشتیم مقابل الاتحاد هماهنگی بیشتری داشتیم. شرایط جوی واقعا روی تعدادی از بازیکنان تاثیر وحشتناکی گذاشته بود.

وی با بیان اینکه ذوب آهن امروز سه شنبه به اصفهان بر می گردد تا خود را آماده بازی برگشت کند، افزود: گویا تیم الاتحاد در امارات می ماند و از این کشور راهی قطر می شود. ما باید به اصفهان برگردیم و آقای منصوریان در کشورمان تمرینات ویژه ای را تدوین خواهد کرد. امیدوارم هفته آینده بتوانیم شایستگی هایمان را نشان بدهیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پایان در پاسخ به این سئوال که نقاط ضعف این تیم مقابل الاتحاد چه بود؟ گفت: در این زمینه باید آقای منصوریان صحبت کند. من در جایگاهی نیستم که بخواهم بحث فنی کنم. فقط به عنوان یک تحصیلکرده ورزش فکر می کنم بازیکنان از نظر بدنی تحلیل رفتند ولی قول می دهم هفته بعد بازی زیباتری را ببینید. یک گل زده در خانه حریف می تواند کمک کند هفته آینده امیدوارانه تر وارد قطر شویم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج