کرباسچی: مگر عارف عملکردی هم دارد؟!
۸۹۵۹۶۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
۴۲۰۰ 
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به برداشت های نادرست از مصاحبه اش با ارگان مطبوعاتی این حزب، گفت: اینکه می گویم اشکالات اصلاحات باید برطرف شود به معنای خروج از اصلاحات نیست؛ این را کسانی به «خروج» تعبیر کردند که آن معایب را دارند و نمی‌خواهند اصلاح شود توصیه می‌کنم اگر فردی شبهه ای دارد دوباره مصاحبه را بخواند.

ایرنا نوشت: دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به برداشت های نادرست از مصاحبه اش با ارگان مطبوعاتی این حزب، گفت: اینکه می گویم اشکالات اصلاحات باید برطرف شود به معنای خروج از اصلاحات نیست؛ این را کسانی به «خروج» تعبیر کردند که آن معایب را دارند و نمی‌خواهند اصلاح شود توصیه می‌کنم اگر فردی شبهه ای دارد دوباره مصاحبه را بخواند.

«غلامحسین کرباسچی» در واکنش به حواشی ایجاد شده پس از مصاحبه با ارگان مطبوعاتی حزب کارگزاران، گفت: دو سایت با مواضع مشخص با دستاویز قرار دادن سخنانم درباره رئیس دولت اصلاحات آن را به "خروج کارگزاران از جبهه اصلاحات" تعبیر کردند. من چنین چیزی را مطرح نکردم و این موضوع را از همان رسانه‌ها پیگیری کنید.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در بخشی از سخنانش به عملکرد رئیس فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اشاره کرد و گفت: محمد رضا عارف در شورای عالی اصلاح طلبان و مجلس در این مدت چه‌کار کرده است؟ همه اعتراض های اصلاح طلبان به دلیل عملکرد او است. وی عملکردی ندارد که کسی بخواهد از او انتقاد کند. اتفاقا ناکارآمدی شورای عالی باعث شده است که رئیس دولت اصلاحات به سراغ نهاد بالا دستی برود.

کرباسچی درباره بخشی از سخانش مبنی بر اینکه "رئیس دولت اصلاحات هیچ وقت رهبر جریان اصلاحات نبوده است"، یادآور شد: در مصاحبه گفتم خاتمی رهبر تشکیلاتی اصلاحات نبوده است ولی بارها وی را «رهبر نمادین اصلاحات» که تاثیرگذار هم است، قلمداد کردم. در بازنگری جدید (بازسازی جبهه اصلاحات) اگر وی بخواهد و اراده کند می‌تواند مدیریت تشکیلاتی را در دست بگیرد.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی اظهار داشت: نظر حزب چیزی جز بحثی که کردم نیست. اینکه به شکل مبهم دائما حرف از اصلاحات بزنیم به چه معناست؟ هر شخص یا حزبی نمی‌تواند خود را اصلاح طلب یا رهبر اصلاحات معرفی کند. ابتدا باید تعریف روشنی از اصلاحات ارائه کرد و هر گروهی که این تعریف را قبول دارد را اصلاح طلب دانست و بعد مشخص شود که روش و عملکرد اصلاحات در جامعه چیست. آیا از طریق انتخابات است یا راه‌های دیگری دارد.

وی بیان کرد: احزاب یا اشخاص باید تعریف، روش کار و ارزیابی را قبول داشته باشند. بعد هم بررسی کنند کسانی که ادعای اصلاح طلبی دارند یا به اسم اصلاح طلبی، به پست و سمت منصوب شدند عملکردشان مورد ارزیابی قرار گیرد

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/05/22
واقعا آدم بی خاصیتی است اصلا معلوم نیست مربوط به کدام خطی است
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/05/22
واسه ما حزب حزب نكنين.شماها هيچ كدوم اصلا حزب نيستين.فقط و فقط هزار فأميل هستين و اين بظاهر دعواها فقط سر حق إلسهمه ولاغير.
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1398/05/22
پس چرا تیتر نزدید : حمله کرباسچی به عارف؟
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/05/22
چرا خائنان به وطن وملت پرو شده اند۰باید آینده رادید۰
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1398/05/22
تا زمانی که حزب مشخصی نداشته باشیم و عده ای به خاطر ترس به ناچار در انتخابات شرکت می کنند تا شناسنامه مهردار داشته باشند ما سرنوشت مبهمی خواهیم داشت و همین وضع هست که می بینید.
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/05/22
ما گوسفندان منتظریم شما چوپانان کی سرمان را می برید
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1398/05/23
جوش نزن اقای کرباسچی... شما و امثالهم هیچکدومتون عملکردی ندارید. شما فقط نگران رای اوردنتون باشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
بگویی عارف کارایی ندارد قبول . ولی در مورد کرباسچی اشتباه می کنید. شهردار اصفهان . شهردار ی تهران نواب ومونو ریل و کارهای بزرگ دیگر..از یادگاری این مرد بزرگ است.
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/05/23
هم عارف هم خودت هیچ نیستید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج