در جنگ اقتصادی به تولیدکنندگان از پشت تیر نزنید
۸۹۶۰۴۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
۲۲۸۵ 
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه امروز اقتصاد ایران در یک جنگ قرار دارد، تاکید کرد: در شرایطی که از روبه‌رو دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به اقتصاد ایران به کار بسته، تیرهایی که از پشت سر به فعالان اقتصادی می‌خورد کار را بسیار دشوار می‌کند.

ایسنا: رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه امروز اقتصاد ایران در یک جنگ قرار دارد، تاکید کرد: در شرایطی که از روبه‌رو دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به اقتصاد ایران به کار بسته، تیرهایی که از پشت سر به فعالان اقتصادی می‌خورد کار را بسیار دشوار می‌کند.

غلامحسین شافعی در همایش تشکل‌های اقتصادی راهبران توسعه تصریح کرد: میزان و توان حضور تشکل‌های اقتصادی در عرصه‌های مهم با چگونگی برخورد دولت تعیین می‌شود. اگر دولت فضا را برای نقش‌آفرینی آنها باز کند امکان گسترش حضور به وجود می‌آید اما در فضای بسته از تشکل‌ها نیز کاری ساخته نیست.

در جنگ اقتصادی به تولیدکنندگان از پشت تیر نزنید

وی با بیان اینکه برخی مجریان دولتی نسبت به اجرای تکالیف خود به درستی عمل نمی‌کنند، توضیح داد: ما بارها در اتاق بازرگانی اعلام کرده‌ایم که تشکل‌های موازی باید حذف شود. اینکه یک نهاد دولتی یک تشکل جدید راه‌اندازی می‌کند جز برهم ریختن نظم و کاهش نفوذ تشکل‌های واقعی نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از حضور برخی افراد به عنوان نماینده بخش خصوصی در مجامع و شوراهای دولتی گفت: اگر بناست بخش خصوصی در این مجامع نماینده داشته باشد چه دلیلی وجود دارد که خود بخش خصوصی نتواند نمایندگانش را تایید کند. باید این روال تحلیلی جدی داشته باشد.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1398/05/22
اقتصاد ایران خیلی وقته مرده
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1398/05/22
تا زکانی که دولت با بخش خصوصی رقابت می کند و خصوصی سازی واقعی ایجاد نمی کند وضع همینگونه خواهد ماند ، بخش خصوصی هم همین اواخر ثابت کرده که با دلارهای دولتی آنگونه که باید به مردم خدمت نکرده ، نمی دانم شاید براستی ما اینکاره نیستیم !
-
22:55 - 1398/05/22
دشمن رو بزار کنار ، داخل رو بچسب ، تعجب نداره که این رو تا الان متوجه نشدی . چون فکرت ، راهت‌..... اشتباه است .
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1398/05/23
کاش از پشت بود رودر رو ومستقیم قلب مردان کارآمد را می درند.
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1398/05/23
برید ناخنگیر و رژ لب و جوراب و زیرپوش و چادر و مهر و جانماز و تسبیح و ..ـــ.ـ از چین وارد کنید....خخخخخخخخخخخهههههههههههههخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
06:19 - 1398/05/23
به تنها قشری که توجه نمیشه تولید کننده است ،بنده پرورش زنبور عسل دارم ،تنها حمایت از ما وام با بهره بالاست،و محصولی که حاصل ماه ها بیایان خوابیست، برای فروش مکانی و مرکزی نیست در صورتیکه عسل تقلبی در سوپر مارکت ها بیداد می‌کنه .
Iran, Islamic Republic of
06:32 - 1398/05/23
اقای شافعی شما کی بازنشسته میشوید شما که از تولید حرف می زنید خنده مان می گیرد با یک تحریم متوجه شدیم همه تولید کنندگان به قول شما فقط واردکننده بودند و اصلا به ساخت وطنی یا تولید داخلی معتقد نیستند حیف از اون پولهائی که از بیت المال به این افراد داده شده اگر این مقدار وامها به دانشجویان داده میشد الان کشور خودکفا بود
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/05/23
ملت دانا=== مدیران نا کارامد سریع استعفا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج