قیام، علیه امپراطوری تاج!
۸۹۶۱۳۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
۷۲۴۱ 
یک انتصاب تکراری در فدراسیون فوتبال به جای اینکه اعتراض نهادهای نظارتی را بر عهده داشته باشد به قیام علیه تاج از داخل تشکیلاتش منجر شد.

خبرآنلاین: مهدی تاج که در سه ماهه اخیر و پس از حذف علی کفاشیان از چرخه مدیریت فوتبال با قانون ممنوعیت فعالیت بازنشسته ها ، سعی کرده بود با وارد کردن طیف های دور مانده از چرخه فوتبال، اقبال عمومی از خود را بالاتر ببرد حالا شرایط عجیبی را تجربه می کند. اوشاید انتخابات سال آینده فدراسیون را می دید و سعی داشت تعداد منتقدانش را کمی کمتر کند ولی هیچ وقت باورش نمی شد یکباره در فوتسال با سونامی اعتراض و استعفا روبرو شود.

او طبق معمول داشت سمتی دیگر به محمدرضا ساکت می داد. ساکت که رئیس کمیته تیم های ملی است و سرپرست تیم بزرگسالان، خیلی ساده می توانست عضو کمیته فنی فوتسال هم باشد.

ولی محمدحسن انصاری فرد خیلی جدی جلوی تاج ایستاد. او زیر بار تحمیل ساکت از سوی تاج نرفت و عطای کار در فدراسیون فوتبال را به لقایش بخشید.

ساکت مدت هاست که پاشنه آشیل تاج شده است ولی اصرار رئیس اصفهانی بر حفظ و افزایش مسئولیت های همکار قدیمی اش ، این بار به سونامی علیه مدیریتش بدل شده است. بعد از انصاری فرد، شمسایی و مدیر باشگاه مقاومت البرز هم از سمت های شان استعفا دادند تا ضربه ای بزرگ به مشروعیت تصمیم گیری تاج و فدراسیونش وارد کنند.پست گرفتن های ساکت در سکوت بدترین ضربه ها را به فدراسیونی می زند که لقب 5 ستاره را با خودش یدک می کشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1398/05/23
تاج ملعون لنگی و ساکت رانت خوار.
پاسخ ها
پرویز
Finland
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
تاج باند باز رفیق و شفیق کیسه ها است همه عالم می دانند
حسن محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
شماچراهمه این بی شرفاروبه پرسپولیس نسبت میدیدخودتون میدونیدایناعاشق سپاهان واستقلابن
حسن محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
شماچراهمه این بی شرفاروبه پرسپولیس نسبت میدیدخودتون میدونیدایناعاشق سپاهان واستقلابن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
تاج طرفدار سرسخت کیسه
Sweden
09:11 - 1398/05/23
باند بازی تمومی نداره!!!!!!
تاج کبیر آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی آسیا
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/05/23
مافیای لنگ نابودکردن فوتبالو. مث زالو همه جا رخنه کردن فساد همه جا رو ورداشته‌ نمونش هدایتی بود ک باپولهای کثیف کمیته داوران و کمیته عنضباطی رو خرید واس لنگ . بازیکن خرید واس لنگ. سکه داد. پاداش داد . بودجه میداد ب لنگ. الان کجاس؟ زندان. چرا اونموقع نگرفتنش؟ گذاشتن لنگ سه جام کثیف بگیره بعد گرفتنش. مثل احکام عنضباطی ک برعلیه لنگ صادرمیشه تو زمان برگزاری مسابقات اعلام نمیشه تا لیگ تموم شد بعد اعلام میکنن ک مبادا حین مسابقات لنگ ضررکنه وبره توحاشیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
تاج سپاهانیه
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/05/23
فدراسیون،شهر بی در وپیکر، فدراسیون رو پاک کنید بنویسید اصفهانیون
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/05/23
چی می گی برادر
باندمافیایی اصفهانی از موقعی که قدرت و بدست گرفته اند
همه کاری برای موفقیت تیم شهرشان کرده اند تاج با جمع کردن همشهری های خود در اطرافش یک امپراتوری ساخته تماشگران تیم سپاهان زدن دونفر و کور کروند ولی باز محروم نشدند یک بازی تعلیقی یعنی خندیدن به ریش مردم حداقل ۵بازی باید محروم می شد فردا که تیم کیسه کش شما رفت اصفهان می فهمید
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1398/05/24
تیم لنگ توهرشهریااستانی رفت بازی کند پرچم ژاپن برافراشته شد ودرگیریها ولی برای تیمهای دیگر هیچ مشکلی پیش نمیاد پیداکنید تیم حکومتی را
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج