پسر ملکه ارتباط با یک قاچاقچی انسان را رد کرد
۸۹۸۲۸۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
۶۵۵۷
شاهزاده اندرو پسر ملکه انگلیس، در پاسخ به اتهامات رسانه‌ها، هرگونه تشویق یا شراکت با «جفری اپستین» بانکدار آمریکایی و قاچاقچی بین المللی انسان را رد کرد.

خبرگزاری فارس: «شاهزاده اندرو»، پسر ملکه انگلیس هرگونه اتهام در خصوص داشتن ارتباط با جرایم جنسی «جفری اپستین» بانکدار آمریکایی و قاچاقچی بین‌المللی انسان را رد کرد.

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، کاخ «باکینگهام» در بیانیه‌ای اعلام کرد: «گزارش‌های اخیر درخصوص اتهامات جنایی جفری اپستین دوک یورک را شوکه کرده است».

این بیانیه افزود: «عالیجناب، بهره‌کشی از هر انسانی را رقت‌بار دانسته و با رد گمانه‌ها، شراکت یا تشویق چنین رفتاری را مغایر با حقیقت عنوان کرد».

برخی رسانه‌های انگلیسی مانند روزنامه «دیلی میل»، تصویر این شاهزاده انگلیسی را در حالی از داخل منزل اپستین در «منهتن» آمریکا برای زنی دست تکان می‌دهد منتشر کردند.

دیلی میل عنوان کرد این عکس در سال ۲۰۱۰ و دو سال بعد از گناه‌کار شناخته شدن اپستین در دادگاهی در فلوریدا گرفته شده است.

پسر ملکه اتهام ارتباط با یک قاچاقچی انسان را رد کرد
عکس شاهزاده اندرو در منزل اپستین، واقع در نیویورک که توسط دیلی میل منتشر شد

طبق اسناد دادگاه آمریکا، اپستین با شاهزاده اندرو و دیگر چهره‌های سرشناس دنیای سیاست مانند «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، ارتباط نزدیکی داشت.

پسر ملکه اتهام ارتباط با یک قاچاقچی انسان را رد کرد
شاهزاده اندرو در کنار جفری اپستین

سال ۲۰۰۷ پلیس فدرال آمریکا «اف بی آی» تلاش کرد او را به‌خاطر وادار کردن دختران زیر سن قانونی به تن‌فروشی، تحت پیگرد قرار دهد. از نظر حقوقی چند سال زندان و حتی زندان ابد در انتظار این بانکدار بود، اما او در عمل تنها به ۱۸ ماه حبس محکوم شد.

علت این مجازات سبک، معامله‌ای بود که خارج از دادگاه برای مختومه شدن پرونده انجام گرفت. اپستین با پرداخت رشوه دهان قربانیان این پرونده را بست. وی به خاطر رفتار مناسب، پس از ۱۳ ماه از زندان آزاد شد.

سال جاری میلادی دادگاهی در فلوریدا اعلام کرد که توافق مربوط به پرونده اپستین، قوانین آمریکا را نقض کرده است. این دادگاه قربانیان ماجرا را فراخواند و از آنها دوباره تحقیق کرد.

اپستین ۶ جولای (۱۵ تیر) دستگیر شد ​و سه هفته پیش نیز تلاشی ناموفق برای خودکشی داشت. او در نهایت، هفته گذشته در زندان خود را حلق‌آویز کرد و جانش را از دست داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج