امیری: می‌خواهند بیرانوند را از پرسپولیس دور کنند
۹۰۸۰۴۹
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
۳۱۳۴ 
مهاجم تیم پرسپولیس می گوید فشار زیادی روی دروازه‌بان و مهاجم این تیم قرار دارد که باید به آن‌ها فرصت داده شود.

خبرگزاری ایسنا: هافبک - مهاجم تیم پرسپولیس می گوید فشار زیادی روی دروازه‌بان و مهاجم این تیم قرار دارد که باید به آن‌ها فرصت داده شود.

وحید امیری هافبک - مهاجم پرسپولیس درباره برتری یک گله تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: موقعیت‌های ما از دقیقه ۸۵ به بعد بود که در اوج خستگی‌مان بود و روز به روز بهتر خواهیم شد.

امیری: می‌خواهند بیرانوند را از پرسپولیس دور کنند

او ادامه داد: پرسپولیس ۳ فصل است که قهرمان می‌شود و نمی‌توان به این خرده گرفت که چرا یک بر صفر یا دو بر صفر می‌بریم. به هر حال در لیگ ایران همیشه تیمی که این‌گونه نتیجه گرفته توانسته قهرمان شود و این ایراد نیست.

امیری درباره حواشی اخیر بیرانوند اضافه کرد: بیرانوند همیشه خودش را به فوتبال ایران و آسیا ثابت کرده است و در دنیا هم او را می‌شناسند و به هر طریقی نمی‌خواهند بیرانوند در پرسپولیس بازی کند.

هر بازیکنی با تمام توانش برای پرسپولیس بازی می‌کند؛ یکی سر مقابل توپ می‌گذارد و یکی تکل می‌زند. نباید بگذاریم برای بازیکنان تیم حاشیه درست شود.

او درباره ناکامی علیپور در گلزنی نیز تصریح کرد: این فشار باید از روی علیپور برداشته شود. او یکی از بهترین‌های تاریخ پرسپولیس است و ۳ سال است بدون گرفت کارت زرد همین‌گونه برای پرسپولیس توپ می‌زند و گاهی اوقات طبیعی است که خسته شود. علیپور دوباره به روند گلزنی برخواهد گشت.

این هافبک - مهاجم پرسپولیس درباره داربی ۹۰ پایتخت توضیح داد: داربی همیشه حساسیت خاص خود را دارد و تمام تلاش خود را می‌کنیم که بازی درخور نام پرسپولیس به نمایش بگذاریم.

نتایج دست خدا است اما امیدوارم به نفع ما رقم بخورد. در داربی هیچ تیمی از قبل برنده یا بازنده نیست و سوا از هر نتیجه بازی تماشاگرپسندانه‌ای را شاهد باشیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج