کولاکوویچ پس از صعود ایران به فینال: ما باختیم!
۹۰۹۳۳۷
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
۱۶۸۱۷ 
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با‌ وجود اینکه بازی را بردیم، اما با توجه به اتفاقات رخ داده در مسابقه ما باختیم.

خبرگزاری تسنیم: ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال در مورد پیروزی 3 بر یک شاگردانش مقابل کره جنوبی و راهیابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بازی بسیار دراماتیکی بود، خصوصا در ست چهارم. خوب بازی‌ نکردیم اما تیم انرژی مثبتی داشت‌ و بردیم. دلیل برد، همان انرژی مثبت بود.

سرمربی تیم ملی والیبال در مورد حواشی ایجاد شده در بازی گفت: ناراحتم که بازیکنان در زیر تور والیبال درگیری فیزیکی داشتند. شاید برای‌ تماشاگران در رشته‌های دیگر این درگیری‌ها جالب باشد اما در والیبال نه. رفتار برخی از بازیکنان ما در اتفاقات آخر بازی‌ مایوس‌ کننده بود.

کولاکوویچ پس از صعود ایران به فینال: ما باختیم!

کولاکوویچ گفت: بازیکنان ما باهوش هستند که الان در تیم ملی والیبال حضور دارند. در‌مورد تیم ‌کره‌ هم نظری‌ ندارم. با‌ وجود اینکه بازی را بردیم، اما با توجه به اتفاقات رخ داده در پایان بازی برای من، این بازی چیزی ‌جز باخت نبود و ما باختیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا انتقادات معروف به دلیل تاثیر شرایط نامناسب فدراسیون روی بازیکنان بود، تصریح کرد: درست نیست که من در مورد مسائل مدیریتی صحبت کنم. بازیکنان تیم قطعا این وضعیت فدراسیون را بهتر درک و احساس می‌کنند. من خواسته‌هایم را به سرپرست تیم می‌گویم تا الان هم شرایط تمرینی ما خوب بوده است.

کولاکوویچ‌ گفت: می‌دانم فدراسیون رئیس ندارد، اما تا آنجا که به من ارتباط دارد شرایط تمرین خوب است و درمورد مسائل دیگر درست نیست که‌ من صحبت کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط