لمپارد: چلسی ترسی از لیورپول ندارد
۹۰۹۸۲۴
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۸
۳۶۸۷ 
فرانک لمپارد در عین احترام به لیورپول، ترسی از صدرنشین لیگ برتر انگلیس ندارد.

خبرورزشی: فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لیورپول در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از احترام به رقیب و تلاش برای پیروزی یاد گرفت.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره گفت: مانت شاید به بازی با لیورپول برسد. تصاویر صحنه خطا را دیدیم که بد به نظر می‌رسید. لیست را قبل از بازی اعلام می‌کنم. میسون نگرش درست و خوبی دارد؛ بنابراین هر کاری بتواند انجام می‌دهد تا به این بازی برسد.

لمپارد: چلسی ترسی از لیورپول ندارد

پایش ورم زیادی داشت و شرایطش ایده‌آل به نظر نمی‌رسید. اگر ضربه بدی به بازیکن وارد شده باشد، کار زیادی از دست شما ساخته نیست. قطعاً ریسک نخواهیم کرد، اما تصویر بزرگ‌تر و جامع‌تری از پای او وجود دارد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا اگر بشود، میسون به این بازی برسد.

وی در ادامه افزود: بازگشت کانته به تمرینات؟ این یک خبر مسرت‌بخش است. همه از اهمیت او در تیم خبر داریم. سؤال اصلی حالا میزان آمادگی انگولوست. او چند بازی انجام داده، اما پیش‌فصل را از دست داده است.

در استانبول که معجزه‌آسا بود، اما حالا باید شرایطش را دوباره ارزیابی کنیم. از کار با کانته خوشحالم و اگر او بتواند کمکی به تیم کند و آماده باشد، حتما مدنظر قرار خواهم داد.

لمپارد در پایان تصریح کرد: احترام بسیار زیادی برای کلوپ قائل هستم و رویارویی با او در سوپرجام اروپا اتفاق زیبایی برای من بود. موفقیت‌های او شانسی یا اتفاقی نیست. کلوپ شایسته تمام این دستاوردهاست.

اگر او از کیفیت فردی بازیکنان چلسی تمجید کرده است، حتماً چیز خاصی دیده! همه باید کیفیت و استعدادشان را به کار بگیرند تا خودشان و تیم بهتر شوند و پیشرفت کنند. ما در عین احترام به لیورپول ترسی از آن‌ها نداریم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج