رمز موفقیت برانکو در پرسپولیس بلای جانش در الاهلی شد!
۹۱۰۲۴۸
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
۵۳۶۲ 
مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان با اظهار نظری که بر زبان آورد از رمز ناکامی برانکو در این تیم سخن به میان آورد؛ رمزی که دلیل اصلی موفقیت او در پرسپولیس بود.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان با اظهار نظری که بر زبان آورد از رمز ناکامی برانکو در این تیم سخن به میان آورد؛ رمزی که دلیل اصلی موفقیت او در پرسپولیس بود.

 پرسپولیس با هدایت برانکو روزهای درخشانی را در فوتبال ایران سپری کرد. سرخ پوشان سه قهرمانی پیاپی را در لیگ برتر ایران به دست آوردند و یک بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کردند. یکی از دلایل اصلی موفقیت برانکو در پرسپولیس بدنسازی بسیار خوبی بود که او برای بازیکنان در نظر می‌گرفت.

تمرین های بدنسازی پیش از فصل مارکو حسابی صدای بازیکنان پرسپولیس را درمی آورد و البته آنها را برای یک فصل طولانی آماده می‌کرد اما این تاکتیک در فوتبال عربستان جواب نداد چرا که شیخ نشینان حوزه خلیج فارس اصلا صبور نیستند و مانند تیم های ایرانی با مربیان خود برخورد نمی‌کنند و تجربه برانکو در الاهلی به خوبی چنین چیزی را ثابت کرد.

مربی که در فوتبال ایران و آسیا تا این اندازه خوب کار و جام به دست آورد در الاهلی عربستان تنها 5 بازی به او فرصت داده شد و از کار برکنار شد. بسیاری رمز موفقیت برانکو را تمرینات بسیار خوب پیش از فصل می دانند که مارکو آنها را برای بازیکنان در نظر می‌گرفت اما همین سیستم برانکو و دستیارانش که رمز موفقیت او در پرسپولیس بودند بلای جان او در فوتبال عربستان شد.

عمر السومه مهاجم سوریه ای الاهلی با اظهار نظری که بعد از جدایی برانکو بر زبان آورد به خوبی رمز ناکامی این مربی کروات را فاش کرد، البته همین رمز ناکامی برانکو در الاهلی راز موفقیت او در پرسپولیس بود.

او گفت: در دوران برانکو فقط تمرینات بدنی داشتیم و الان سه روز بعد از جدایی این مربی تمرین تاکتیکی می‌کنیم و همه چیز خوب است.

این انتقاد السومه واکنش برانکو را هم به دنبال داشت و تاکید کرد که اگر در الاهلی به او فرصت می دادند ثمره این تمرین های بدنی سخت را می دیدند اما او فکر این را نمی‌کرد که در عربستان هرگز به مانند ایران به او فرصت داده نمی‌شود و با هر تصمیمی که او می‌گرفت موافقت نخواهد شد.

برانکو با جدایی از پرسپولیس و انتخاب الاهلی دست به اشتباه بزرگی زد؛ اشتباهی که پروفسور بادانش و جنتلمن سرخ پوش خیلی زود تاوان آن را پس داد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1398/07/01
اونجا پول کثیف نبود که هر چه بخواست براش انجام بدادن.
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1398/07/01
بنده خدا فکر میکرد همه جامهارو خودش میگیره فکر میکرد وزارت ،سازمان لیگ، کمیته انظباطی هیچ کارن!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/07/01
چرا هر کی از پرسپولیس میره نابود میشه؟
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/07/01
برانکو فکر میکرد موفقیتش از جوهره خودشه...ولی بلعکس از وزارت ورزش تا ..........دست بدست هم تا پرسپولیس قهرمان کنن...چون از اسم تاج .............
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1398/07/01
نه اتفاقا برانکو کار درستی کرد به الاهلی رفت، کجا میتونست تو این مدت کم دو‌میلیون دلار گیرش بیاد!؟
اینهمه سال تو پرسپولیس زحمت کشید بهش پول ندادن ولی اونجا تو‌مدت سه ماه به اندازه این چند سال پرسپولیس پول گرفت رفت.
برانکو باهوش‌تر از این حرفاست که اشتباه کنه.
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/07/01
مافیا فقط کیسه و بس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج