کلوپ: فصل قبل منچسترسیتی سزاوار قهرمانی بود
۹۱۱۰۶۳
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
۳۸۴۸ 
یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد عدم فتح لیگ برتر در سال گذشته صحبت کرد.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد عدم فتح لیگ برتر در سال گذشته صحبت کرد.

دیشب مراسم بهترین های فیفا در شهر میلان برگزار شد و یورگن کلوپ که فصل قبل موفق شد لیورپول را به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان برساند، به عنوان بهترین سرمربی جهان انتخاب شد. حالا یورگن کلوپ مدعی شد تیمش سعی بر درس گرفتن از اشتباهات فصل گذشته داشته است.

کلوپ: فصل قبل منچسترسیتی سزاوار قهرمانی بود

یورگن کلوپ که دیشب جایزه مربی سال را در جوایز فیفا دریافت کرد، به لیورپول اکو گفت: "قدم بعدی؟ نمی دانم. هدف اصلی ماندن در این سطح و رفتن به مراحل بعدی است و من نمی توانم بگویم این بدان معنی است که ما قهرمان خواهیم شد زیرا این امکان پذیر نیست.

ما قوی ترین رقبا را در جهان داریم، قطعا اگر بارسلونا، رئال مادرید و بایرن مونیخ را در یک لیگ قرار دهید کار سخت تر خواهد بود، اما ما رقبایی با همین کیفیت را در لیگ برتر داریم که حضور آنها کار را واقعا مشکل می کند.

اگر در فصل قبل شانس بیشتری داشتیم ... البته من نمی گویم منچسترسیتی خوش شانس بود، اما آنها شرایطی داشتند که ما نداشتیم و در پایان فصل سیتی بیشتر از آنچه ما امتیاز گرفتیم امتیاز داشت.

سیتی 100 درصد سزاوار قهرمانی بود، اما اگر دوباره در همان وضعیت قرار گیریم، من نمی دانم چه کسی قهرمان لیگ می شود.

آموختن از اشتباهات و موفقیت خود بهترین کاری است که می توانید انجام دهید و تاکنون به نظر می رسد که ما نسبت به سال گذشته اطلاعات صحیحی را از وضعیت خود داشته و سعی کرده ایم به مرحله بعدی برسیم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج