نصب ویندوز ۱۰ بروی ۹۰۰ میلیون دستگاه
۹۱۱۳۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
۲۹۰۰
مایکروسافت می‌گوید آخرین نسخه از سیستم عاملش یعنی "ویندوز ۱۰" هم اکنون روی بیش از ۹۰۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا نصب است و در اوایل سال ۲۰۲۰ نیز به یک میلیارد خواهد رسید.

ایسنا: مایکروسافت می‌گوید آخرین نسخه از سیستم عاملش یعنی "ویندوز ۱۰" هم اکنون روی بیش از ۹۰۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا نصب است و در اوایل سال ۲۰۲۰ نیز به یک میلیارد خواهد رسید.

ویندوز ۱۰ روی بیش از ۹۰۰ میلیون دستگاه نصب است!

به نقل از انگجت، "ویندوز ۱۰" اکنون روی بیش از ۹۰۰ میلیون دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

"یوسف مهدی" یکی از مقامات ارشد مایکروسافت امروز در حساب توییتر خود خبر از یک رکورد و نقطه عطف در تاریخ مایکروسافت داد و گفت که مایکروسافت طی ۱۲ ماه گذشته بیش از گذشته دستگاه‌های جدید با "ویندوز ۱۰" را به خود دیده است.

وی توئیت کرد: ویندوز ۱۰ روی بیش از ۹۰۰ میلیون دستگاه نصب است! با تشکر از مشتریانمان، ما طی ۱۲ ماه گذشته بیش از هر زمانی دستگاه‌های جدید دارای ویندوز ۱۰ را به خود دیدیم. از رایانه‌های شخصی گرفته تا عینک‌های واقعیت مجازی "هولولنز"(HoloLens) و ایکس‌باکس و "سورفیس هاب"(Surface Hub)، ویندوز ۱۰ همچنان به نوآوری ادامه می‌دهد. منتظر برنامه‌های بعدی در هفته آینده باشید!

عدد ۹۰۰ میلیون واقعا عدد سرسام آوری است و اگر مایکروسافت این سرعت را حفظ کند، ویندوز ۱۰ می‌تواند تا اوایل سال ۲۰۲۰ به رکورد نصب یک میلیاردی برسد.

این روند رشد به ویژه با توجه به اینکه این آمار در ماه مارس ۸۰۰ میلیون دستگاه بود، چشمگیر است.

ویندوز ۱۰ با اسم رمز "آستانه یا سرآغاز"(Threshold) آخرین نسخه سیستم عامل از خانواده ویندوز شرکت مایکروسافت است و نسخه پس از ویندوز ۸.۱ به شمار می‌آید.

ویندوز ۱۰ نخستین بار در سپتامبر ۲۰۱۴ در کنفرانس بیلد پرده‌برداری شد. این سیستم عامل برای رایانه شخصی، لپ‌تاپ، دستگاه‌های موبایل(تبلت و تلفن هوشمند) و رایانه‌های شخصی یکپارچه توسعه یافته است.

به گفته ساتیا نادلا، مدیرعامل شرکت مایکروسافت، پس از این سیستم‌عامل، این شرکت سیستم‌عامل دیگری تولید نخواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج