جنبیدن سَر و گوش این کارگردان، کار دستش داد
۹۱۲۹۰۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
۹۸۶۶ 
اخبار منتشره در رسانه ها حاکی از آن است که آقای کارگردان با اتهام تجاوز به یک زن مواجه شد.

خبرگزاری فارس: «راب کوهِن» کارگردان هالیوودی به تجاوز به یک زن ـ با نام مستعار «جین» ـ متهم شده است.

بنابر این گزارش که از هافینگتون پست نقل شده، در سال ۲۰۱۵ کوهِن این زن را برای دیداری تجاری در منهتن دعوت می‌کند تا در مورد همکاری‌ در یک برنامه بلند مدت تلویزیونی مذاکره کنند.

در گزارش اتهام آمده که این تجاوز در حالت بی‌هوشی آن زن صورت گرفته است. «جین» اظهار کرده که پس از صرف شام با کوهن احساس خواب‌آلودگی شدید داشتم و پس از بیداری متوجه شدم او به من تجاوز کرده است. پس از آن چند بار بخاطر فشارهای روحی به دنبال درمان و رفع اثرات تجاوز بودم. او همچنین گفته که این مساله را با دو نفر از نزدیکانش درمیان گذاشته است.

جنبیدن سَر و گوش این کارگردان، کار دستش داد

«مارتین سینگر» وکیل کوهن در نامه ۱۳ صفحه‌ای به این اتهامات پاسخ داده است.

سینگر در این نامه نوشته: ماجرای هتک حرمت و تجاوز که از سوی این خانم ابراز شده حیرت‌آور است و اظهارات توهین‌آمیز مبنی بر اینکه موکّل من درگیر سوء رفتارهای جنسی فجیع، رفتارهای مجرمانه و سایر رفتارهای نامناسب شده از سوی موکّل من به شدت مورد اختلاف و انکار قرار گرفته است. این وکیل به هافینگتون پست در مورد انتشار این مطلب و هدف اصلی از تحریک کردن جنبش «Me Too» (من هم؛ جنبشی که علیه متجاوزان جنسی ایجاد شد) با ذکر جملات جنسی و تجاوز، هشدار داد. سینگر البته هنوز توضیحی در این مورد به ورایتی ارائه نکرده است.

اوایل همین سال میلادی کوهن با پرونده‌ای مشابه همین اتهام و شکایت دختری به نام «والکایری وِدِر» مبنی بر تعرض جنسی کوهن به وی در دوران کودکی‌اش مواجه شد. کوهن با کارگردانی اولین فیلم «سریع و خشمگین» در سال ۲۰۰۱ به شهرت جهانی رسید. او همچنین «مومیایی: مقبره امپراتور اژدها» را که در سال ۲۰۰۸ کارگردانی کرد در کارنامه خود دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج