واکنش ستاد امر به معروف به تجمع مقابل مجلس
۹۱۶۱۳۲
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
۵۷۹۲
دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران انتساب برگزاری هرگونه تجمع به ستاد امر به معروف و نهی از منکر را تکذیب کرد.

روزنامه ایران: دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران انتساب برگزاری هرگونه تجمع به ستاد امر به معروف و نهی از منکر را تکذیب کرد.

روزگذشته و در پی فراخوان‌هایی در فضای مجازی و برخی مساجد و محله‌های تهران، جمعیتی حدود 100 نفر مقابل مجلس شورای اسلامی و در اعتراض به مجوز ورود بانوان به ورزشگاه برگزار شد. در تراکت‌های مرتبط با فراخوان این تجمع از عنوان «امت حزب‌الله» و «ستاد مردمی آمران به معروف و ناهیان از منکر» استفاده شده بود.

با این حال دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تهران انتساب این تجمع به ستاد یاد شده را رد کرد.

سردار محمد یزدی گفت: اساساً سیاست و رویکرد ستاد به‌عنوان یک نهاد حاکمیتی، ورود مستقیم به عرصه ترویج معروفات یا مقابله با منکرات نیست و مشخصاً در یک سال گذشته ستاد استان تهران بیشترین انرژی خود را برای «مردمی کردن» و «نهادینه کردن» گفتمان عمومی امر به معروف و نهی از منکر، آن هم با تأکید بر حوزه «مطالبه‌گری از مسئولان و دستگاه‌های حاکمیتی» قرار داده است و در این راستا تاکنون برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی خوبی را به‌طور فراگیر برای اقشار و حوزه‌های مختلف اجرایی کرده است.

فرمانده سپاه حضرت رسول(ص) تهران در مورد تصمیم اخیر این عده از شهروندان تهرانی در برپایی تجمع مقابل مجلس، بدون تأیید یا ردّ آن افزود: ما به‌عنوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر، قطعاً نگرانی‌هایی از بابت کم‌کاری یا بعضاً وادادگی‌هایی که در حوزه فرهنگ مشاهده می‌شود و رهبر انقلاب چند سال پیش از آن تحت عنوان «ولنگاری فرهنگی» نام بردند، داریم و این نگرانی‌ها را که بخشی از مطالبات مردمی واصله به ستاد است از طریق همکاری‌ها و تعاملات بین‌دستگاهی دنبال خواهیم کرد.

سردار یزدی افزود: از طرفی نیز امیدواریم مسئولان برگزاری این اجتماع چنان که از دغدغه‌های رهبر انقلاب بر انجام «کار تمیز فرهنگی» به‌جای اقدامات نابخردانه و بعضاً مرموز، ولی به نام آتش به‌اختیار و... آگاهند، هوشیاری و هدایتگری کافی را در صورت برگزاری برنامه داشته و کاملاً مراقب نفوذی‌ها و خنّاس‌ها باشند و البته مسئولان حفظ نظم و انضباط نیز مانند هر روز و لحظه مراقبت کافی را برای حفظ نظم و انضباط و امنیت عمومی مردم که خود یک معروف بزرگ و ماحصل خون شهیدان در جمهوری اسلامی است در نظر دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1398/07/16
'''' لطفا این صد نفر را به جرم اخلال در امور ''' ترافیک'''' شناسایی و سپس بازداشت نمایید!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
تو برو دوغتو بنوش
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/07/16
چی بگن ما دعوت کردیم یا عامل شدیم و فقط صد نفر اومدن.
شکر خدا با ماست
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/07/16
خوب چرا وقتی مردم برا مطالبات خودشون میان بیرون مفسد و خرابکار میگید ولی این تجمعات رو مجاز؟؟؟ که معلوم حرف خود خودتون هست
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/07/16
با هم تبانی میکنند اون میندازه گردن این، این میندازه گردن اون!
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/07/16
کار الله کرم بوده خودش دیروز اعلام کرده بود
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/07/16
اگر راست میگفتند تجمع میکردن برا دفاع از مردم لردگان . اینا که خیلی به فکر مردم هستند. ورود خانم ها به ورزشگاه مهم هست یا مردم روستای چنار محمودی!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج