بختیاری‌زاده: استیلی پیشنهاد مربی‌گری را قبول نمی‌کرد
۹۱۶۲۵۸
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
۳۳۶۶ 
سهراب بختیاری زاده می گوید، تیم تفکرات فرهاد مجیدی و حمید استیلی از هم فاصله دارد.

ورزش سه: سهراب بختیاری زده مربی سابق تیم امید در رابطه با کنار رفتن فرهاد مجیدی از سرمربی‌گری تیم امید، اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: خب فرهاد مجیدی خودش صلاح دیده که با توجه به شرایط تیم کنار برود. اگر شرایط مهیا می بود کار می کرد ولی با در نظر گرفتن تمامی موارد، تصمیم گرفته که دیگر به حضورش ادامه ندهد.

او ادامه داد: به هر حال فاصله ای وجود داشت و نتوانستند همدیگر را مجاب کنند. فکر می کنم نماندن در این زمان مفیدتر است تا اینکه بمانند و جو نا امن تر بشود. الان موفقیت تیم امید مهم است و اگر بخواهیم به هر شکلی که شده کار کنیم، درست نیست.

سهراب بختیاری زاده در مورد حضور استیلی به عنوان مربی تیم هم بیان کرد: الان هم آقای استیلی تصمیم گرفته کار کند. تیم امید باید خیلی برای ما مهم باشد و هر کاری باعث می شود تیم رشد کند را بای انجام دهیم. امیدوارم بهترین اتفاقات نیز در راه باشد.

از بختیاری زاده در مورد حمید استیلی پرسیدیم؛ اینکه آیا در دوران حضور کرانچار تمایلی از سوی استیلی برای هدایت امیدها دیده می شد یا خیر. او در این رابطه گفت: نه اتفاقا اصلا این‌طور نبود. بعد از رفتن آقای کرانچار، خودم اولین نفری بودم که پیشنهاد دادم خودش مربی شود؛ چون استیلی سابقه مربی‌گری هم دارد. در آن زمان پس از اینکه چند گزینه پیشنهاد شد ولی آنها قبول نکردند، پیشنهاد من بود که استیلی مربی شود. من شخصا بعد از مرحله اول قصد نداشتم دیگر بمانم و به سرمربی هم کاری نداشتم. به هر ترتیب فرهاد مربی شد ولی قبل از فرهاد، گفتیم خودت مربی شو، که البته قبول نکرد. به هر حال با جلساتی که داشتند فرهاد سرمربی شد. بعد هم من در جریان کار آنها نبودم ولی تفکراتشان (فرهاد مجیدی و حمید استیلی) از هم دور بود.

بختیاری زاده در مورد شانس رسیدن تیم امید ایران با توجه به شرایط موجود، افزود: کار سخت است ولی غیرممکن نیست ولی واقعا کار سختی شده است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Germany
14:03 - 1398/07/16
هرچند با سرمربیگری فرهاد مجیدی موافق نبودم اما این حمید استیلی هم بدجور مزخرف و باند بازه. هرجا میره حاشیه درست میکنه و تیم نابود میکنه. هنوز لیگ 86-87 یادم نرفته که با همدستی اون مرزبان مزخرف چه حاشیه ها که نساختن و چه اعصابی از هوادارا و قطبی بیچاره که داغون نکردن. هرچند چه با مجیدی و چه با استیلی بعیده المپیکی بشیم. کاش استیلی ازین فوتبال بره
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1398/07/17
استیلی کثیف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج