همسرآزاری، بیشترین موضوعِ تماس با خط ۱۲۳
۹۱۹۲۸۵
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
۱۱۰۸۲
رئیس بهزیستی طارم گفت: همسرآزاری بیشترین آمار تماس با خط ۱۲۳ در این شهرستان است.

رویداد۲۴: محمود عزیزی، رئیس بهزیستی طارم عنوان کرد: اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله در مسائل اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب‌ها است که چند سالی است در سازمان بهزیستی انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که خط ۱۲۳ مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی پل ارتباطی افراد آسیب‌دیده و در معرض آسیب با بهزیستی است، افزود: امسال تماس‌گیرندگان با این سامانه از نقاط مختلف طارم به صورت مستقیم به شهرستان وصل می‌شوند.

این مسئول با بیان این‌که بیشترین تماس‌های گرفته شده اورژانس اجتماعی در طارم در زمینه همسرآزاری است، اظهار کرد: کودک‌آزاری، طلاق و مشاوره‌های تحصیلی و خانوادگی در رده‌های بعدی قرار دارند.

رئیس بهزیستی طارم با بیان اینکه اورژانس اجتماعی در زمینه همه آسیب‌های اجتماعی فعال است، اظهار کرد: طی سال‌جاری ۵۰ مورد طلاق توسط دادگستری و افراد خودمعرف به کارشناسان مرکز مداخله در بحران به منظور کاهش طلاق ارجاع داده شده که هفت مورد از این پرونده‌ها به صلح و سازش منتهی شده است.

عزیزی با اشاره به این‌که فعالیت این سامانه می‌تواند تاثیر به‌سزایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در زمینه فعالیت اورژانس اجتماعی وجود دارد، عدم آشنایی مردم به‌ویژه در مناطق روستایی با خط ۱۲۳ است که در این راستا باید شورا‌های اسلامی و دهیاران عملکرد این سامانه را به مردم تشریح کنند.

وی تاکید کرد: مرکز ۱۲۳ شهرستان با هفت نفر کارشناس مجرب در رشته‌های مرتبط آماده ارائه هرگونه مشاوره به آسیب‌دیدگان اجتماعی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/07/24
واقعا وقتي از هم متنفريد چرا ازدواج ميکنيد؟
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/07/24
واقعا وقتي از هم متنفريد چرا ازدواج ميکنيد؟
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/07/24
واقعا وقتي از هم متنفريد چرا ازدواج ميکنيد؟
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1398/07/24
البته عده زنانی که مورد ظلم شوهر قرار می گیرندکم نیست .اما زن سابق من بسیار شرور بود و با داد و فریاد و خودزنی صحنه را طوری جلوه می داد که من او را کتک زده ام .من هم با ضرر مالی فراوان او را طلاق دادم .
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/07/24
اینها مردان بی جربزه ای هستند که مردانگی و شجاعتشان فقط در چهار دیواری خانه است خاک بر سر بیشعورشان.
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1398/07/24
چرا کینه ها اصلا ازدواج نکنید تا بچه هایتان بدبخت کنید
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/07/25
این شماره فقط مردم و از سرش باز میکنه با دادن شماره های الکی یا اینکه میگه مربوط به ما نمیشه از جواب دادن طفره میرن، حداقل مشهد که من و فامیل هامون چند بار تماس گرفتیم هیچ پاسخ درستی نگرفتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج