جذب پرستار خارجی در کشور تکذیب شد
۹۲۰۷۱۷
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
۳۰۰۴ 
معاون پرستاری وزارت بهداشت با تکذیب اخباری مبنی بر جذب پرستاران اتباع بیگانه در کشور گفت: اساسا این موضوع صحت ندارد و متاسفانه افرادی که خود را به ظاهر مدافع پرستاری قلمداد می‌کنند با اهداف مشخص چنین اخباری را عنوان می‌کنند و بدتر از آن این است که برخی رسانه‌ها بدون اطلاع از صحت موضوع و پیگیری از مراجع رسمی، آن را منتشر می‌کنند.

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با تکذیب اخباری مبنی بر جذب پرستاران اتباع بیگانه در کشور گفت: اساسا این موضوع صحت ندارد و متاسفانه افرادی که خود را به ظاهر مدافع پرستاری قلمداد می‌کنند با اهداف مشخص چنین اخباری را عنوان می‌کنند و بدتر از آن این است که برخی رسانه‌ها بدون اطلاع از صحت موضوع و پیگیری از مراجع رسمی، آن را منتشر می‌کنند.

دکتر مریم حضرتی ضمن بیان این مطلب گفت: به گروه‌های پرستاری و دلسوزان واقعی حرفه پرستاری اطمینان می‌دهم تا زمانی که خدمت گذار جامعه فهیم پرستاری هستم، اجازه نخواهم داد که افرادی منفعت طلب و سودجو از احساسات پاک پرستاران عزیز سوء استفاده کنند و با شایعه‌سازی، بهره‌برداری شخصی از آن کنند.

بنابر اعلام وبدا، وی با توصیه به افراد به تقوا در عمل و گفتار گفت: خوشبختانه نهادهای نظارتی به خوبی به وظایف خود عمل می‌کنند و کارنامه فعالیت‌های افراد، همواره روشن بوده است و بدون شک با کسانی که به چنین رفتارهای غیر حرفه‌ای و غیر اخلاقی دامن می‌زنند مطابق قانون برخورد خواهد شد و این افراد چیزی در عملکرد برای ارائه به جامعه پرستاری نداشته و ندارند.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/07/29
این تنهاتکذیبی است که درست است واصلانیازی به تکذیب ندارد
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/07/29
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سالهاست حقوق پرستارابخورونمیره چطوری حقوق پرستار خارجی رامی خواهندبدهندمعلوم نشودنیه.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/07/29
پرستار سه میلیون میگیره یعنی کشوری هست پرستاراش کمتر از ایران بگیرن که بخوان بیان اینجا ؟؟ حتی کشورهای جنگزده وضعشون بهتره
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/07/29
خانم حضرتی هیچکاری برای پرستاری نکرده یقیننا بچه خودشو تو پزشکی جا میکنه و یا مواجب خوبی میگیره صدرصد
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/07/29
به خاطر وضعیت بد اقتصادی نه تنها متخصصها بلکه پرستارها هم به سمت مهاجرت رفتن چون خارج از کشور اینارو با کمال میل قبول میکنن و زیر زیرکی دارین خارجی استخدام میکنین چون نمیتونید به مردم بگید اوضاع خرابه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج